Close

Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 210

Wątek: P1000

  1. #81

    Domyślnie

    @sl011 Tylko klatka z filmu będzie mieć proporcje 16:9 a nie 4:3. O odszumianiu też myślałem, ale rozmiar pliku mi po prostu nie pasuje. Przy takiej rozdzielczości to nie może być kompresja 1:4 (czyli najmniejsza z dostępnych)
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  2. #82

    Domyślnie

    Klatkę można przyciąć.
    W każdym razie miejmy nadzieję, że to nie są "normalne" zdjęcia.

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sl011 Zobacz posta
    Klatkę można przyciąć.
    W każdym razie miejmy nadzieję, że to nie są "normalne" zdjęcia.
    Ciągle żyję tą nadzieją, ale nadzieja matką głupich więc coraz bardziej zakładam jednak wielkie rozczarowanie. Z RAWami też zakombinowali, GPSa nie ma, nie ma IR. Na chwilę obecną to z w miarę pewnych postępów została gorąca stopa. Ciekawe co w niej mogli potencjalnie zepsuć
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  4. #84
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziennikarz Zobacz posta
    Ciągle żyję tą nadzieją, ale nadzieja matką głupich więc coraz bardziej zakładam jednak wielkie rozczarowanie. Z RAWami też zakombinowali, GPSa nie ma, nie ma IR. Na chwilę obecną to z w miarę pewnych postępów została gorąca stopa. Ciekawe co w niej mogli potencjalnie zepsuć
    Nieco wcześniej wymieniłeś istotne zalety:
    Cytat Zamieszczone przez dziennikarz Zobacz posta
    P1000_______________________P900
    brak GPS/GLONASS____________GPS/GLONASS
    RAW________________________Brak RAW
    Gorąca stopa_________________Brak gorącej stopy
    Blokada AF i ekspozycji_________Brak Blokady AF i ekspozycji
    Brak sterowania IR____________Sterowanie IR (dwa sensory)
    Wsparcie wężyka______________Brak wsparcia wężyka
    To co wytłuściłem to ważne dla zaawansowanych fotografów. Aż dziwne że tego nie było w P900.

  5. #85

    Domyślnie

    Wiesz @Jacek_Z - moja nadzieja umiera wraz z ujawnianymi potencjalnymi wtopkami

    Słusznie wytłuściłeś, ale RAW to nie NEF i nie wiadomo w co poza w miarę oczywistą korektą optyki jeszcze ingerują. Ponadto poza wsparciem wężyka jednak wielu fotografów zamiast niego stosuje pilota IR, bo do samego wyzwalania migawki na statywie to rozwiązanie prostsze i tańsze w sytuacji ewentualnego zagubienia akcesorium

    Co do reszty to właśnie te wytłuszczone przez Ciebie cechy sprawiają, że mnie ten aparat interesuje. Wbrew powszechnej opinii o P1000 dla mnie jego ogniskowa nie ma aż takiego znaczenia. Ok, jest ale jak dla mnie mogłaby być taka jak w P900 byle ten aparat miał właśnie te wytłuszczone przez Ciebie cechy (no i tego pilota żal)
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  6. #86

    Domyślnie

    To zdjecie to klatka z filmu, jest calosc reklamowa na jutubie.
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  7. #87
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziennikarz Zobacz posta
    Słusznie wytłuściłeś, ale RAW to nie NEF i nie wiadomo w co poza w miarę oczywistą korektą optyki jeszcze ingerują.)
    NRW stosowano w innych body, nie rozkminiałem różnic. Ale ci co używają to może wiedzą (i się podzielą tą wiedzą? )

  8. #88

    Domyślnie

    Dla niecierpliwych dociekliwych są dostępne w sieci nrw ze starszych aparatów (np. z P340).

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket Zobacz posta
    To zdjecie to klatka z filmu, jest calosc reklamowa na jutubie.
    Klatka z filmu 16mlx w proporcji 4:3?

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Klatka z filmu 16mlx w proporcji 4:3?
    Już na to zwracałem uwagę, ale kolega stwierdził, że może być przycięta. No cóż, owszem może.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tablet - Samsung P1000
    By d50kid in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 12:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •