Close

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 210

Wątek: P1000

  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    a o czym tu rozmawiac ? fizyke nowa tworzysz ? kompakt zawsze bedzie bardziej gowniany z racji fizyki (jesli chodzi o jakosc zdjec) i nie zmienisz tego. To ze kilka fotek w ostrym sloncu w miare z bliska wychodzi nie znaczy ze kompakt jest spoko. Do 80% zdjec się nie nadaje, nie ten af, nie ta matryca, nie ten obiektyw i nie to światło ale do Ciebie chyba to nie dociera. Stawiasz na ołtarzu jakiś badziewny kompakt i wychwalasz go wniebogłosy a szczytem było juz polecenie go komuś do zdjeć w hali...lol
    Badziewny kompakt, to teraz to pojechales
    Na forum zegarkow co jakis czas pojawia sie taki ktos kto nie moze zrozumiec w dziale Rolexa fenomenu tego zegarka i zachwytu userow bo jak to, zwykly zegar nawet nie srebny na ktorego sie czeka pol roku, kosztuje tyle co dobre auto, to samo tutaj, porownuje sie P1000 do lustrzanek i stalek i badziew, gak samo Rolex ma swoich zwolennikow jak Coolpixy i tego nie zmienisz Miodek
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    tobie w ogole p900 robi ladniej niz d4 i 400 f2.8 pewnie więc o czym gadamy ?
    Słuchaj no! Powiedziałem, że kończę dyskusje z Tobą, bo nie podoba mi się Twój protekcjonalny ton i brak szacunku do zdania i doświadczeń innych. I tego się będę trzymać. Pisz sobie co uważasz itd, ja się do tego odnosić już nie będę. Natomiast nie życzę sobie takich wycieczek! Ja nic takiego nie napisałem. Odniosłem się do DXowego dinozaura D50 więc zluzuj trochę i nie pisz co ci się wydaje, że ja uważam, bo g o mnie wiesz i co myślę. . Dla mnie z Tobą EOT. Pa
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket Zobacz posta
    Badziewny kompakt, to teraz to pojechales
    Na forum zegarkow co jakis czas pojawia sie taki ktos kto nie moze zrozumiec w dziale Rolexa fenomenu tego zegarka i zachwytu userow bo jak to, zwykly zegar nawet nie srebny na ktorego sie czeka pol roku, kosztuje tyle co dobre auto, to samo tutaj, porownuje sie P1000 do lustrzanek i stalek i badziew, gak samo Rolex ma swoich zwolennikow jak Coolpixy i tego nie zmienisz Miodek
    Dawno nie widzialem tutaj gorszego porownania
    Do rolexa to mozesz leice porownywac ktora nie ma wodotryskow, af, jakichs wifi, 4k itd, a nie takie p1000 ktore jest toy cam za 1k euro. W zegarkach bardziej by pasowalo porownanie do czegos w stylu daniel wellington czy inny badziew z alieexpres, ktory jest sprzedawany z absurdalna przebitka.

  4. #124

    Domyślnie

    Nie porownywalem rolexa do jakiegokolwiek coolpixa, dawalem za przyklad.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Kazdy dzial, temat zyje swoim zyciem, tutaj sa coolpixy i jakie by one nie byly to tutaj sobie o nich rozmawiamy, tak jaest na innych forach, np zegarkowych, kazdemu wlascicielowi forum zalezy by odbywaly sie na nim spokojne rozmowy na temat odpowiednim do dzialu, by userzy wchodzili z przyjemnoscia i czytali ,udzielali tym co ich interesuje i co kochaja , ale zawsźe znajda sie szydercy, sa tu i sa np na forum zegarkow w dziale o Rolexie, moderacja tam robi szybko porzadek z takimi co nie maja nic na temat.
    s4int, ja czytam tematy ktorymi gardze ale nie wypowiadam sie na nich i nie przeszkadzam podniecac sie innym.
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  5. #125
    Oszczędny w słowach Awatar gruniu
    Dołączył
    08 2014
    Miasto
    Kostrzyn nad Odra
    Posty
    83

    Domyślnie

    Moderator. Gdzie moderator?

  6. #126
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    Na miejscu.

    Też uważam, źe powinno się porównywać sprzęt .. porównywalny
    Nikon D5 i D3100 to lustrzanki - blisko to czy daleko? Kompakty megazoom porównujmy z analogicznymi. Bo kompakt ze stałką czy z zoomem 3-4 krotnym to inna kategoria.

    Dlatego sugeruję, by prof.Miodek przystopowal bo straci w tytuł prof. w nicku
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29-07-2018 o 13:45

  7. #127

    Domyślnie

    Będzie można go kupić gdzieś w EU za te 1000$ czy to tylko cena w USA?

    Bo z tego co widzę to tu jest 1000 ale nie $, nawet nie €, a GBP.

  8. #128

    Domyślnie

    @robertcb niezbadane są meandry marketingu, ale na dzień dzisiejszy nie sugerowałbym się ani tą ceną w funtach (pewnie chodzi Ci o preordery na amazonie) ani rynkiem amerykańskim (chyba, że zechcesz kupić w USA)
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  9. #129

    Domyślnie

    U mnie mozna juz wplacac przedwplaty , ogolna cena to 1200 can$
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  10. #130

    Domyślnie

    U nas też są już preordery

    https://allegro.pl/aparat-nikon-cool...532308358.html

    Cena jak na chwilę obecną raczej odstrasza.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tablet - Samsung P1000
    By d50kid in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 12:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •