Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    maniak666
    Gość

    Domyślnie St Michael’s Mount


  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    I jeszcze o świcie.
    I chyba najwyższa pora na dobre się pożegnać z miejscem, z którym łączą się wspomnienia...
    Niestety ale to miejsce umiera powoli.
    Forum mam na myśli
    Zatem bye, bye...


    Załącznik 9571

  3. #3

    Domyślnie

    Piekny kadr, nieczęsto takie się widzi.
    Mam na myśli numer 1.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Niestety ale to miejsce umiera powoli.
    Forum mam na myśli
    Zatem bye, bye...
    Nie pękaj, to forum umiera od dziesięciu lat - i całkiem niewykluczone, że jeszcze jakiś czas pociągnie, może nie w stanie pełnej żywotności, ale takim jak teraz - leniwym odrętwieniu przerywanym od czasu do czasu zrywem niepodległościowym z jakiejś okazji, a to jakiś zeberek się pojawi na makaronie, a to jakiś inny eksces się znajdzie... Dałeś świetne zdjęcie i oczekujesz, że zerwą się brawa, ale nie dodałeś interesujących detali, np. że zrobiłeś je ajfonem 3 - a proszę, świetne, albo lajką - w której AF tak spartolili, że musiałeś podostrzać ręcznie...

    Chyba, że na poważnie oczekujesz tutaj pozytywnego odzewu na świetne zdjęcie od poszukiwaczy prawdy w surowiźnie prosto z puszki, wielbicieli usmolonych czarnych zdjęć, lub innych tropicieli obróbki jako emanacji całego zła cyfrowego świata na nieskażonym obróbką absolucie.

    Maniak - oprzytomniej! Idź na wycieczkę i daj za parę dni następne zdjęcia, będzie dobrze!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    A tak prościej pisząc, to czasami takie tematy zostają przegapione na forum. I nie znaczy to nic. A tym bardziej nie mówi to nic o fotografii zamieszczonej w takim temacie. Ot, był temat, nikt nie napisał nic, nie odświeżył, temat spadł na dół strony albo nawet na drugą. Więc nie ma się co obrażać na forum.

    A co do zdjęć 2 mi jakoś nie leży, brak mi tam jakiegoś punktu zaczepienia. Za to na 1 jest fajnie, jest dobrze, chociaż chyba za mocna jest lewa dolna strona. Z tymi żółciami na skałach. Trochę mi wzrok odciągają. A wyspa ta na 2 planie też mi się wtedy jakaś mniej widoczna wydaje.
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #6

    Domyślnie

    Wprawdzie nie jestem fanem filtrów ND, ale aby kadry oraz światło bardzo mi podchodzą do gustu. Gratki.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  7. #7

    Domyślnie

    Jendrek ! Za 1 fotę masz u mnie 5 gwiazdek Rewelka !

  8. #8

    Domyślnie

    Chyba, że na poważnie oczekujesz tutaj pozytywnego odzewu na świetne zdjęcie od poszukiwaczy prawdy w surowiźnie prosto z puszki, wielbicieli usmolonych czarnych zdjęć, lub innych tropicieli obróbki jako emanacji całego zła cyfrowego świata na nieskażonym obróbką absolucie.
    @2pompony, czy obecność mojego autorstwa "usmolonych czarnych zdjęć" aż tak strasznie Ci się dała we znaki, że teraz przy każdej okazji będziesz mnie wywoływał do tablicy? Oprzytomnij w końcu i nie graj na siłę tej nudnej roli - może na tym forum fotografia z usmolona czernią jest czymś "niewyjaśnionym" ale proszę Cię otwórz oczy trochę szerzej i rozejrzyj się po nieco bardziej poważnych portalach niż Flickr...
    @maniak666, nie jest źle, sytuacja opanowana, kadry poprawne i skoro Tobie dają radość to i mi też i mam nadzieje że nie chodzi Ci o setkę śmiesznych "och i achów" bo mnie takie wpisy np irytują... fotografia nie jest mistrzostwem świata bo widziałem zdjęcia z tego miesca, ktore naprawdę zapierają dech w piersiech ale to co dała Ci matka natura czyli niebo, światło itp wykorzystałeś bardzo dobrze.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrekjeczen Zobacz posta
    @2pompony, czy obecność mojego autorstwa "usmolonych czarnych zdjęć" aż tak strasznie Ci się dała we znaki, że teraz przy każdej okazji będziesz mnie wywoływał do tablicy?
    Przy każdej okazji nie, tylko wtedy, kiedy uznam że tak.

    Na przykład wtedy gdy ktoś na trzeźwo używa argumentu, że kolorowe zdjęcia są be, a czarnobiałe cacy, lub że jak się nie zrobiło zdjęcia o czwartej rano, to jest się lichym fotografem - czyli twoich argumentów.
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 22-05-2018 o 21:25
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    I jeszcze o świcie.
    I chyba najwyższa pora na dobre się pożegnać z miejscem, z którym łączą się wspomnienia...
    Niestety ale to miejsce umiera powoli.
    Forum mam na myśli
    Zatem bye, bye...

    Masz w 100% racje. Rozumiem co czujesz. Dlatego poprosilem o zamkniecie swojego watku (zdjecia z gor) i raczej nie mam ochoty dzielic sie swoimi zdjeciami na tym forum w tym dziale. Jak dalem dobre zdjecie i bylo zero reakcji prawie. Malo tego jeszcze wyszlo jakos tak ze inni swoje zdjecia wstawiali, a ja dawalem swoje najlepsze tak przypomnieniowo.
    I byly to zdjecia pod ktorymi mialem kiedys po kilka stron komentarzy i dyskusji (jedno z tych zdjec zajelo wysoko pozycje w glosowaniu na kalendarz forumowy i przedstawialo m.in bardzo rzadkie zjawisko pogodowe w Tatrach)...a w tamtym zamknietym watku odzew byl mierny.

    Takze po co sie czyms dzielic jak odzew jest niemal zerowy...Teraz takei pokolenie przyszlo, ktore moze sie tylko wysilic na klikniecie lubie to na facebooku.
    Pomyslec ze kiedys sporo z tego dzialu sie nauczylem z uwag i komentarzy.
    Ale to bylo dawno i teraz nieprawda.


    Co do zdjecia (zeby nie bylo ze niue ma komentarza ) to jest spoko. Nic mi nie urywa ale kawal dobrego krajobrazu z pieknym swiatlem i niebem. Troche by sie chcialo wiecej jakos tego zamku, bardziej zaakcentowanej jego obecnosci w kadrze. Ale ogolnie jestem na tak


    P.S Jakbys znal (znalazl) jakies miejsce w sieci gdzie mozna wstawiac zdjecia krajobrazowe i liczyc na odzew, krytyke, cokolwiek, to podziel sie bo caly czas szukam.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 22-05-2018 o 22:26
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] St. Michael's mount
    By Koliber44 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 08:39
  2. [ Reportaż ] UFO i Michael Schenker
    By Pawel92 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-06-2012, 23:34
  3. [ Glamour/Beauty ] D a v i n e s s___H a i r (by Michael Grzyb)
    By venomer in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-07-2010, 07:55
  4. [ Krajobraz ] Saint Michael's Mount
    By Jessica in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-12-2009, 19:08
  5. Michael Scofield
    By emet_b in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-04-2009, 08:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •