Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    No dokładnie, puki sami nie jesteśmy na miejscu i nie zmierzymy się z tematem - tyle naszych tutaj mądrości ;p

    Co do publikacji naszych zdjęć, to ogólnie ciężko już o jakieś rozsądne miejsce w sieci.

    Tu już od dłuższego czasu na jednym poziomie i nie wiele więcej bym się spodziewał.
    Strona nikoniarze.pl zatrzymała się na 2016r. i widać ewidentny brak pomysłu.

    Na portalach społecznościowych już cieżko czasami odróżnić kiedy patrzysz na zdjęcie czy też reklamę.
    Ostatnio było głośno o Vero, teraz nawet nikt o tym nie mówi

    A tak z mojej obserwacji zauważyłem że blogi zaczynają wracać, ruch dość duży komentarzy więcej niż pod zdjęciem na forum - no chyba że prowokujesz, to wówczas forum się budzi ;p
    Warto się skupić lepiej na dobrym www, niż marnować czas portalach społecznościowych - takie moje zdanie, na dziś dzień!

    Ale zawsze coś na forum można puścić, bo jest dużo podglądaczy
    Ostatnio edytowane przez biegly ; 23-06-2018 o 12:03
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  2. #42

    Domyślnie

    1 zdjęcie najbardziej mi się podoba kadrowo. 2 jest ok i nie mam się do czego "doczepić"
    4 zdjęcie mz. jest najładniejsze, chociaż kadrowo najsłabsze. Brakuje mi bardzo dołu.

    A co do żywotności forum... w momencie kiedy się tutaj zalogowałem po raz pierwszy, tj. ponad 12 lat temu (!) już pojawiały się głosy, że "forum umiera" i "kiedyś było tutaj lepiej".
    Część zdjęciowa zawsze była mniej popularna niż sprzętowa. A po tylu latach zdjęć ewidentnie złych (przynajmniej w krajobrazie) tutaj nie widzę. Zdjęcia wybitne pojawiają się, ale cóż wówczas można powiedzieć? Autora wątku na pewno ucieszyłby jakiś ślad aktywności nawet jeśli sprowadziłby się do krótkiego komentarza "wow, super" ale media społecznościowe rozleniwiły nas. Łatwiej kliknąć "like" niż napisać parę konstruktywnych zdań.

  3. #43
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    To był zdecydowanie udany wieczór. W przeciwieństwie do obecnego (w Kazaniu).
    Załącznik 10921

  4. #44

    Domyślnie

    Super foty


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] St. Michael's mount
    By Koliber44 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 08:39
  2. [ Reportaż ] UFO i Michael Schenker
    By Pawel92 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-06-2012, 23:34
  3. [ Glamour/Beauty ] D a v i n e s s___H a i r (by Michael Grzyb)
    By venomer in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-07-2010, 07:55
  4. [ Krajobraz ] Saint Michael's Mount
    By Jessica in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-12-2009, 19:08
  5. Michael Scofield
    By emet_b in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-04-2009, 08:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •