Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44
  1. #31
    Alienus
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Kolejna odsłona.
    Za przedmówcami - bajka (lodu i przede wszystkim ognia). Aż pozwolę sobie zacytować G. R.R. Martina: "Pieśń zaśpiewana, wino rozlane, a dziewka w ciąży".
    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Kadrowo tam się nie poszaleje, ale jak się trafi warunek...
    'Przeca panie' możesz tam zrobić zdjęcia "na okładkę" (np. jak z "Człowieka z Wysokiego Zamku").
    Ostatnio edytowane przez Alienus ; 12-06-2018 o 01:34

  2. #32

    Domyślnie

    Dobra książka, jak z resztą znakomita większosć twórczości Philip K. Dick - choć ja akurat pozostaje fanem Trzech Stygmatów Palmera Eldritch'a

    Co do zdjęcia, widziałem wcześniej i jest świetne... nie wiele zostało do dopowiedzenia - może tylko tyle, że jest świetnym uzasadnieniem dla użycia filtra ND w zastanych warunkach, bo to filtr zrobił tutaj robotę i dla takich ujęć warto go mieć w torbie

  3. #33
    Alienus
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    Dobra książka, jak z resztą znakomita większość twórczości Philip K. Dick - choć ja akurat pozostaje fanem Trzech Stygmatów Palmera Eldritch'a
    ("TSPE") Również przeczytałem z wielką przyjemnością, choć atmosfera z "Człowieka...." pozostaje ze mną do dzisiaj.
    Z dzisiejszych tytułów mogę polecić... "Nakręcana dziewczyna. Pompa numer sześć" - Paolo Bacigalupi.
    A co do filtra ND, to bez swojego zestawu filtrów nie ruszam się w plener, choć ostatnio zdarza mi się zrobić długie naświetlania
    bez filtrów, prosto z puszki. Ale tylko wtedy jeśli zależy mi bardziej na "malowniczym", niż tylko dynamicznym kadrze.

    Do autora wątku - czekam na więcej prac.
    Pozdrawiam.

  4. #34
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    POEZJA!!! PO-EZ-JA!!!

    To zdjęcie jest wspaniałe, naprawdę nie mogę się napatrzeć! Na 1x.com zdobyło jak nic miejsce wśród popularnych na przedniej ściance. Bajeczne!

    Patrzcie i uczcie się co to znaczy dobry kolor - w pełni autorski, a jednocześnie świetny, czysty, mocny, o sporym nasyceniu ale bez braku radioaktywności, o rewelacyjnej równowadze - a nie jakieś wymęczone potwory zmordowane zafarbami w każdą stronę o wyglądzie ścierki poplamionej wszystkimi resztkami ze świata bigosu startymi z brudnej podłogi...

    Tu to jest kolor! Przyznaję WIELKIEGO PLUSA!
    @2pompony A Ty prorok jaki czy cóś? Co prawda kilka dni pózniej, niemniej zadziwiasz mnie.

  5. #35

    Domyślnie

    Jakoś mnie to nie dziwi W przeciwieństwie do miejscowych celebrytów, zajętych pielęgnacją własnego pawiego ogona (jak to ładnie ujął ostatnio kolega @Sebastianito) - @2pompony jest jednym z tych, posiadających ogromną wiedzę o obrazie, forumowiczów i jednym z niewielu któremu się chce (chciało) nieść kaganek oświaty.

    Serdecznie Gratuluję zasłużonego wyróżnienia!

  6. #36

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    @2pompony A Ty prorok jaki czy cóś? Co prawda kilka dni pózniej, niemniej zadziwiasz mnie.
    Miło, że przynajmniej przez chwilę mogłem się poczuć jak prorok!

    A swoją drogą łatwo być prorokiem, jak się widzi taką fotografię - szkoda że ci wszyscy zwycięzcy krajobrazu, wyjadacze landszaftów, arcymistrzowie pejzażu i inni autorzy szkółek, warsztatów i tutoriali, we własnym samozachwycie choćby w ułamku nie osiągają takich rezultatów. Byłoby co oglądać!

    @maniak666 - więcej, więcej!!!


    @-zahir- - dziękuję Ci za miłe słowa!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #38

    Domyślnie St Michael’s Mount

    Jak zwykle się wypowiem choć się nie znam. Na ostatnim nie lepiej by było jednak trochę więcej dołu pokazać a górę przyciąć? Tam nic nie ma a na dole jednak kamulec leży.

    Co do forum, ja zdjęć nie wrzucam bo ich robić nie umiem choć lubię. komentarze raczej mam proste, co mi się podoba a co nie. Chętnie czytam uczonych w piśmie, bo zawsze interesujące co to tam inni w zdjęciu widzą. A że tego mniej, chyba takie czasy ze się nie chce. Za dużo zdjęć na raz powstaje, ciężko na każde reagować.


    PS: może przydały by się wątki tematyczne bezkomentarzowe? Wrzucano by zdjęcia jakie kto ma według niego dobre i przynajmniej byłoby co na forum pooglądać, dla samej przyjemności oglądania.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  9. #39

    Domyślnie

    W mojej opini wygląda, jak by lekko nie było!
    Z czego wnioskuję?
    Patrząc jak woda zeszła i zrobiło się bogato na dole, za razem zaczyna się tworzyć chaos w spójnościach planów.
    Ostatnio byłem w jednym miejscu gdzie skala wgląda jak słoń, ale po zejściu wody to co zobaczylem to ręce mi opadły!

    Ty ładnie sobie poradzileś tutaj, "być może - tu luźna sugestia i dyrdymały" gdyś postawił aparat w niższej perspektywie (czyli bez rozkładania nóg w statywie) zdjęcia mogły by nabrać jeszcze większej dynamiki.
    Tylko pytanie, czy to by nie przyćmiło głownego obiektu?
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  10. #40
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Mam i takie o jakich wspominasz. i dokładnie jest tak jak mówisz. Przypominało mi to moje początkowe zachłyśnięcie się możliwościami przerysowania perspektywy przez UWA. Teraz na takie próby patrzę raczej z przymrużeniem oka. Gdzieś tam się jeszcze trafi kadr w tym typie. Ale pod warunkiem że pierwszoplanowy obiekt jest doprawdy godnym uwagi. Tutaj wyglądało to nieco groteskowo.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] St. Michael's mount
    By Koliber44 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 08:39
  2. [ Reportaż ] UFO i Michael Schenker
    By Pawel92 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-06-2012, 23:34
  3. [ Glamour/Beauty ] D a v i n e s s___H a i r (by Michael Grzyb)
    By venomer in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-07-2010, 07:55
  4. [ Krajobraz ] Saint Michael's Mount
    By Jessica in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-12-2009, 19:08
  5. Michael Scofield
    By emet_b in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-04-2009, 08:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •