Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Istnieje jakaś sensowna konkurencja?
    Istnieje. Nie pamiętam nazwy, ale jak szukałem dla siebie to natknąłem się na jakieś połowę tańsze. Mimo wszystko i tak kupiłem "wzmacniane" Reportery... Które i tak sprzedałem po pewnym czasie. Tak czy siak jest wątek na ten temat, więc tą dyskusję lepiej tam przenieść.

  2. #62

    Domyślnie

    Miałem wiele puszek w obiegu i nie wiem skąd kolega piszę takie bzdury, że D3 to trup haha, pewnie nawet nie miał w ręku tego aparatu a ja mam i używam i jeśli chodzi i ergonomie, to takie zabawki jak D7000milionów coś tam zjada na śniadanie i czeka na obiad, jak widać ludzie piszą a nie wiedzą co piszą...
    Ostatnio edytowane przez arciszz ; 24-05-2018 o 11:27
    puszka i kilka oczek do niej

  3. #63

    Domyślnie

    A ja mam zenita, którego uwielbiam, co nie zmienia faktu, że nie jest to aparat do tego typu pracy w 2018 roku.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez themadablues Zobacz posta
    Bez przesady. To, że brudzi się matryca (choć uważam że to problem wyolbrzymiony), nie oznacza że sama puszka nie wytrzyma. I bez problemu można kupić używkę z przebiegiem do 50k. Więc ciągle jeszcze na dotarciu.
    Wyobraźmy sobie sytuację, że koleżanka Majka bierze się za śluby, ma ich 3-4 w miesiącu przez cały sezon bo jest bardzo dobra albo tania. W pewnym momencie przychodzi czas na wymianę matrycy... kiedy i jak?

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m-500 Zobacz posta
    Wyobraźmy sobie sytuację, że koleżanka Majka bierze się za śluby, ma ich 3-4 w miesiącu przez cały sezon bo jest bardzo dobra albo tania. W pewnym momencie przychodzi czas na wymianę matrycy... kiedy i jak?
    A jaki cel/powód wymiany? Bo nie bardzo rozumiem chyba...

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    A jaki cel/powód wymiany? Bo nie bardzo rozumiem chyba...
    Kolega raczej mało ogarnia o czym pisze

    Cytat Zamieszczone przez m-500 Zobacz posta
    Wyobraźmy sobie sytuację, że koleżanka Majka bierze się za śluby, ma ich 3-4 w miesiącu przez cały sezon bo jest bardzo dobra albo tania. W pewnym momencie przychodzi czas na wymianę matrycy... kiedy i jak?
    Jeżeli koleżanka Majka chce się zabrać za 3-4 śluby w miesiącu, to nie ma bata żeby miała jeden aparat z lampą i szkłem, bo migawka do wymiany jest akurat najłatwiejsza do przewidzenia w koszyku tego, co może się stać. Do tego jak koleżanka zrobi trzy, nawet tanie śluby, to szybciutko kupi drugie body... Dla bezpieczeństwa i wygody pracy...
    Rozmowa jest bez sensu, a autorce już wszystko zostało napisane.

  6. #66

    Domyślnie

    Troszkę poczyściłem, proszę o merytoryczne wypowiedzi.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. Zestawa reporterski
    By BialyBST in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-02-2013, 12:11
  2. Pas reporterski
    By darnok in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-10-2009, 14:01
  3. softbox reporterski
    By pyetya in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 14:16
  4. D3 - reporterski?
    By phantomek in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 19-12-2007, 10:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •