Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Czepiacie się. Tak wyglądają zdjęcia zza płotu i tyle w temacie. Jeśliby Cichy miał możliwość podejścia bliżej pasa, to wszystko wyglądałoby inaczej.

    Kto był kiedyś na pokazach to wie. Nie należy doszukiwać się artyzmu, bo z takiej odległości nie da się zrobić zdjęcia bez dużej ilości nieba i małego samolotu. Wiem, bo sam chyba nawet tutaj takie wrzucałem

    W związku z tym zdjęcia są ok biorąc pod uwagę warunki i dla lubiących popatrzeć na samolociki ciekawa rzecz
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  2. #22

    Domyślnie

    Ale przecież dokładnie takie coś napisałem
    Oczywiście nie twierdzę, że zdjęcia są złe, albo źle wykonane w takich a nie innych okolicznościach, stojąc pod ogrodzeniem
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    To nie są ani zdjęcia porównawcze, ani tym bardziej artystyczne czego chyba niektórzy by oczekiwali. Raczej ilustracja dla zainteresowanych co przyleciało do Krzesin. Stojąc pod bramą lotniska mając w kadrze tylko samoloty i niebo w tle trudno cokolwiek innego wymyśleć, można pobawić się dłuższymi czasami, ale rozmycie chmur niewiele tutaj da.
    "wrzucam pierwszą partię zdjęć wykonanych Sigmą 100-400 + C6d2 Jutro jak pogoda nie zawiedzie idę z Nikonem dla porównania "

    jasne - czyli rozumiem, ze poszedles dla porownania , zeby nie robic porownania .

    w sumie wydaje sie to fraszka dla umyslu , ktory musi sobie wyobrazic i zrozumiec cos takiego jak np splatanie czastek elementarnych , albo usiluje udowodnic hipoteze , iz wszystkie nietrywialne zera funkcji dzeta maja czesc rzeczywista = 1/2.

  4. #24

    Domyślnie

    Myślę, że Cichy wie lepiej co robił w tamten dzień
    Więc Nican nie rozumiem, co chcesz udowodnić
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #25

    Domyślnie

    Skrót myślowy pozwala sądzić, że poszedłem z Nikonem dla porównania go z Canonem w tych warunkach, a nie dla porównania szkieł Nie jest to też test porównawczy, którego efekty będę później przedstawiał, po prostu sam dla siebie chcę sprawdzić, czy lepiej się foci jednym czy drugim aparatem w tych okolicznościach.
    Ostatnio edytowane przez Cichy ; 17-05-2018 o 11:45
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. NATO TIGER MEET 2010 VOLKEL NETHERLANDS 6-7 October
    By sebah in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 15:27
  2. Nato Tiger Meet 2009
    By Pawel92 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-10-2009, 20:28
  3. [ Przyroda ] Tiger by HDR.
    By MarzycielPL in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-04-2009, 22:14
  4. [ Reportaż ] Meet Tacka.
    By dam_k in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-06-2007, 00:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •