Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Anita & Michał

  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dlatego jak obrabiam i są tak zestawiane zdjęcia to się walczy żeby było "równo" ale ja patrzę na to pod kątem obróbki żeby było równo, czasami nie musi być super poprawnie ale żeby przeglądając jedno po drugim nie rzucało się w oczy że jest różnica, no i skóra czy suknia ważniejsza od ścian

  2. #12

    Domyślnie

    No na bloga wrzucę więcej zdjęć. Bo i tak muszę ogarnąć swoją stronę, i będzie pewnie to w takim zestawieniu.
    Co do WB sam wiesz, nigdy nie zrobisz w 100% równo balansu bieli, mając wokół siebie zmienne warunki - robiąc zdjęcia od rana do późnej nocy Czasami chcesz wyrównać balans bieli, lub polecieć wszystko takim samym presetem (którego sobie przygotowałeś) bez korekcji suwakami, ale zrobi Ci się masakra z kolorem skóry na tych samych ustawieniach, bo wystarczyło że światło przysłoniła chmura i pokój zrobił się zupełnie inny, kolor ściany z pomarańczowego nagle zrobił się czerwony, zupełnie inne ustawienia w body itp... i wtedy zaczyna się kombinowanie. Ja często wrzucam zdjęcia do fotoalbumów na rozkładówki 60x30 gdzie czasami na prawie całą rozkładówkę leci zdjęcie i takich rzeczy w ogóle nikt nie zauważa. Lepiej wyrównać kolor skóry Panny Młodej, niż wyrównać kolor ścian - to prawda
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 15-05-2018 o 13:15

  3. #13

    Domyślnie

    Balans bieli u @kurczeblade to majstersztyk.
    Ja ostatnio mam mega problem. Jeśli pracuję z wzorem WB to jest wszystko okej, ale w repo nie zawsze się da, szczególnie, że np. światła na sali zmieniają się jak pogoda w górach.

    Zdjęcia bardzo fajnie, ze względu na WB, który tutaj jest miodzio.

    Pytanie do @kurczeblade , czy WB zajmujesz się w LR czy w PS?
    "Nikon"

  4. #14
    La
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    Balans bieli u @kurczeblade to majstersztyk.
    Ja ostatnio mam mega problem. Jeśli pracuję z wzorem WB to jest wszystko okej, ale w repo nie zawsze się da, szczególnie, że np. światła na sali zmieniają się jak pogoda w górach.

    Zdjęcia bardzo fajnie, ze względu na WB, który tutaj jest miodzio.

    Pytanie do @kurczeblade , czy WB zajmujesz się w LR czy w PS?
    A co za różnica? To w zasadzie to samo narzędzie (CR).

    Fotki spoko, podobają się. Co do WB - wszystko sie da w miare opanowac. Jednak czasami za oswietlenie robi stara zarowka enerooszczedna albo wczesne ledy. Mam gdzies zdjecie, na ktorym na tle zrobilo sie cale spektrum swietlne - czysta tecza na scianie. No i wtedy albo lampa albo cyrk

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nooo to wtedy B&W

  6. #16

    Domyślnie

    Fajnie się ogląda, co do szumu każdy ma swój styl i o to nie można się czepiać

  7. #17

    Domyślnie

    Joseph WB w LR. Dzięki Panowie za opinie

  8. #18

    Domyślnie

    Mi również się podoba Wszystko zgrane, ładnie, jak zwykle zresztą zdjęcia @kurczeblade oglądam z zaciekawieniem.
    Trochę puszek i szkiełek

  9. #19

    Domyślnie

    Numer 12 to numero UNO
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #20

    Domyślnie

    Warte uwagi to 9, 11, 12.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Anita...
    By Paweł M in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-11-2011, 03:25
  2. [ Portret ] Anita
    By Witek "Wisz" in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2010, 18:50
  3. [ Portret ] Anita Sz.
    By xMPx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 12:29
  4. [ Portret ] Anita
    By push in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-03-2009, 13:37
  5. [ Glamour/Beauty ] Anita
    By MikeP in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-01-2009, 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •