Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
  1. #31

    Domyślnie

    no tak zgoda , jesi sotsujesz Jakis specjalny obiektyw dajacy szczegolny obraz na powierzchni calej plyty , to tego sie aparatem FF zastapis nie da.

    ciekaw jestem wynikow.
    to jest interesujacy projekt.

  2. #32

    Domyślnie

    No niestety cyfrowy świat jest mocno ograniczony pod wieloma względami, ale to warto sobie samemu zobaczyć jak wygląda obraz z LF. Jak mi się uda wszystko co sobie założyłem to efekt powinien robić wrażenie.Może już za dwa tygodnie coś konkretnego zaprezentuje.

  3. #33

    Domyślnie

    obawiam sie , ze jesli zrobisz na swoim zwyklym poziomie , to ceny uzywanych scianek eksploduja wkrotce w gore. kazdy bedzie tez chcial miec cos takiego

  4. #34

    Domyślnie

    Daj Boże montuje już 3 stack. zrobiłem też wyciemnienie. co ciekawe najkrótszy czas jaki mi pokazuje program to 1/8 s. dla samej ścianki.

  5. #35

    Domyślnie

    Widzę że zapomniałem się pochwalić ale ścianka zmontowana i tak to działa.

    Na razie użyłem światła ciągłego bo nie miałem zbyt dużych możliwości regulacji. Ale już mi przyszły rozgałęźnik i będę mógł sterować ścianką i wyzwalać błysk jednocześnie. Obecnie biorę się za robienie matówki pod tą ściankę oraz udało mi się kupić 4 kasety typu kanapka więc chce dodatkowo poza matówką zrobić gniazdo na nowe kasety aby kolodiony były bez niszczonych brzegów jak to często się zdarza z oryginalnymi kasetami mentora. Jak skończę to z tego oryginalnego mentora nie za wiele zostanie

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Widzę że zapomniałem się pochwalić ale ścianka zmontowana i tak to działa.

    Na razie użyłem światła ciągłego bo nie miałem zbyt dużych możliwości regulacji. Ale już mi przyszły rozgałęźnik i będę mógł sterować ścianką i wyzwalać błysk jednocześnie. Obecnie biorę się za robienie matówki pod tą ściankę oraz udało mi się kupić 4 kasety typu kanapka więc chce dodatkowo poza matówką zrobić gniazdo na nowe kasety aby kolodiony były bez niszczonych brzegów jak to często się zdarza z oryginalnymi kasetami mentora. Jak skończę to z tego oryginalnego mentora nie za wiele zostanie
    Jesteś wielki!

    Pozdro
    Wiesiek

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Widzę że zapomniałem się pochwalić ale ścianka zmontowana i tak to działa.
    Podoba się. Format to format.

  8. #38

    Domyślnie

    @Wujot Nie wiem czym sobie zasłużyłem na takie określenie ale dziękuje. Poza tym to wielki to jesteś ty kolego, ja co najwyżej to mogę statyw po Tobie składać. Zazdroszczę ci warsztatu, zdjęć a najbardziej wiedzy jaką przez całe swoje życie zdobyłeś.
    @Ligo Cieszę się że ci się podoba efekt. Mam nadzieje że jakąś ciekawą sesje uda się niebawem zrobić bo potencjał LF jest niesamowity.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    @Wujot Nie wiem czym sobie zasłużyłem na takie określenie ale dziękuje. Poza tym to wielki to jesteś ty kolego, ja co najwyżej to mogę statyw po Tobie składać. Zazdroszczę ci warsztatu, zdjęć a najbardziej wiedzy jaką przez całe swoje życie zdobyłeś.
    I do tego skromny!

    Pozdro
    Wiesiek

    Kuba - trzymam za Ciebie kciuki mocno. Czekam z niecierpliwością na moment gdy przestaniesz się skupiać na wizualizmie i po prostu odfruniesz. Moim zdaniem masz zadatki na wybitnego artystę. Baza jest, pora zrobić krok. I prawdę powiedziawszy nie chodzi o ściankę.
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 19-07-2018 o 12:25

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    No niestety cyfrowy świat jest mocno ograniczony pod wieloma względami, ale to warto sobie samemu zobaczyć jak wygląda obraz z LF. Jak mi się uda wszystko co sobie założyłem to efekt powinien robić wrażenie.Może już za dwa tygodnie coś konkretnego zaprezentuje.
    Podoba mi sie to zdjęcie. ZResztą bbardzo lubię oglądać Twoje pracę i pilnie śledzę co tam wrzucasz na forum
    Mała refleksja może nieco OT - pamiętam jak cyfrowe ścianki Phase One koszowały tyle co dobry samochód...
    Podsumowując - wrzucaj więcej swoich zdjęć! Oglądam z przyjemnością.
    Dobra robota!!
    Pozrawiam. Piotr

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    @Wujot Nie wiem czym sobie zasłużyłem na takie określenie ale dziękuje. Poza tym to wielki to jesteś ty kolego, ja co najwyżej to mogę statyw po Tobie składać. Zazdroszczę ci warsztatu, zdjęć a najbardziej wiedzy jaką przez całe swoje życie zdobyłeś.
    Świetne zdjęcia i skromny fotograf. Brawo!
    Przewaznie gówniany warsztat idzie w parze z wielkim ego i "artyzmem"...
    Tak trzymaj. Naprawdę dobra robota!
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. format zdjecia a format odbitki, POMOCY NIKONIARZE
    By igusiek21 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 29-01-2014, 15:08
  2. Wielki format - zakup, uwagi
    By morzon in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 23:39
  3. Prośba o surowy plik ze ścianki cyfrowej
    By Andrzej Olender in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 16:16
  4. Jaki wielki format?
    By Robert W in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-12-2006, 00:37
  5. podpięcie żarówki błyskowej pod SB-800?
    By turbo in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-04-2006, 22:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •