Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11

    Domyślnie

    Fakt ja też mam kropa MFa a ten H6D100 to mój mokry sen, właśnie z powodu wielkości matrycy i jej możliwości. DJI wykupiło H więc może jakiś powiew świeżości i sensowe ceny się pojawią u nich. Wiesz może jak ze sprzedażą x1d? radzą sobie bo nie siedzę w temacie.

  2. #12

    Domyślnie

    Nie wiem ale mnie się podoba to , że często wypuszczają nowy firmaware. A zmiany są bardzo sensowne. Tak jakby słuchali fotografów albo jakby fotograf wymyślał funkcjonalności . Co prawda forum hasela jest słabe ale produkt jest super no i kilka razy były mega promocje i korciło mnie aby z nich skorzystać. Ale czekam zobaczymy czy coś powiedzą na photokinie w tym roku. Wiesz ja jestem zwykły amator wiec mogę sobie poczekać


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #13

    Domyślnie

    Tak tylko zapomnieli o starszych modelach i wszystko pakują tylko w H6 i tego bezlusterkowca. Ja się skusiłem właśnie na promocje -70% czy coś takiego, do tego wiedziałem że UK wyjdzie z Unii i kupiłem w euro i szarpałem sprzęt z Niemiec. Inaczej w życiu by mnie na taki sprzęt nie było stać, a później żebranie po ebayu za optyką. ponad rok dochodziłem do siebie bo tych zakupach.

    Obecnie jak mam być szczery to mnie ciągnie w kierunku technik szlachetnych i wielkiego formatu, to jest dopiero jest kosmos i zabawa. Ale jak potrzebna jest jakość i precyzja to H na pierwszy ogień. Tak teraz sobie liczę ile strzałów musiałbym wykonać aby pokryć 5x7 i wychodzi mi 24, nie dziwie się że ludzie robią 5x4.

  4. #14

    Domyślnie

    No tak , ale ty to potrzebujesz do zarabiania kasy. A ja dla hobby . Myślę, że tymi dwoma modelami hasel odżył finansowo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #15

    Domyślnie

    Niby tak tylko coś mi to nieproporcjonalnie jak na razie wychodzi. Ale kombinuje obym tylko nie przekombinował. Idę szukać po ebayu jakiś suwnic dwupoziomowych bo maskownice do fotografii nie wyglądają aby utrzymały ściankę.

  6. #16

    Domyślnie

    3mam kciuki. Powodzenia. A tak przy okazji super zdjęcia robisz. Po prostu kapitalne


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #17

    Domyślnie

    Ślicznie dziękuje za dobre słowo. Wykombinowałem taki patent aby zamontować dwie prowadnice od szuflad pionowo do których przemontuje dwie prowadnice poziomo do których przemontuje zaślepkę od ścianki w której wywiercę otwór. taniej się już nie da.
    https://www.ebay.co.uk/itm/Hasselbla...77c0%7Ciid%3A1

    Mam tylko problem jakich prowadnic użyć bo szufladowe to średni pomysł a nic lepszego nie potrafię sobie wymyślić. Drug problem to jak to wszystko zamaskować aby światło nie dostawało się od tyłu. Ale pewnie owinę wszystko czarnym materiałem jak boki obiektywy.

  8. #18

    Domyślnie

    Może precyzyjne prowadnice jakich się używa np. w drukarkach 3D. To jest spory rynek elementów, a prowadnice są porządne. Do tego łożyska liniowe, jakieś obejmy i będzie full profeska.
    A może być po prostu prowadnica liniowa.
    Ostatnio edytowane przez Kojocisko ; 14-05-2018 o 12:35
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #19

    Domyślnie

    Dziękuje Kojocisko, możesz mi przylinkować jak to wygląda i czego dokładnie szukać, bo nie za bardzo kojarzę o czym piszesz a brzmi dużo ciekawiej jak to co ja na razie wykombinowałem.

  10. #20
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. format zdjecia a format odbitki, POMOCY NIKONIARZE
    By igusiek21 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 29-01-2014, 15:08
  2. Wielki format - zakup, uwagi
    By morzon in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 23:39
  3. Prośba o surowy plik ze ścianki cyfrowej
    By Andrzej Olender in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 16:16
  4. Jaki wielki format?
    By Robert W in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-12-2006, 00:37
  5. podpięcie żarówki błyskowej pod SB-800?
    By turbo in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-04-2006, 22:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •