Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    To jaki sens ma portfolio składające się z kilku przypadkowych byle jakich fotografii?
    ?
    co tam fotografie... grunt że logo odpicowane niczym pimp my logo
    Zdaje się nawet, że to logo jest tu ważniejsze od fotografii i umiejętności. Tylko, że strasznie ciężko tak na kieliszek chleba zarobić. Szczególnie teraz przy tej dostępności wiedzy, tutoriali, materiałów darmowych i sprzętu oraz mozliwości tegoż.
    Kiedyś slubniak się musiał poważnie zastanowic nim pstryknał cos na filmie ISO800, pomijam juz to że musiał znac doskonale warsztat, lampe itp. Teraz wystarczy podstawowa pucha z ISO miliard i nawet fotograficzny tuman ogarnie slub i narobi 50000 zdjęc. Pozostaje kwestia jakich.. Ech...

  2. #12

    Domyślnie

    Eee tam, czepiacie się człowieka.
    Dziś, w naszej ojczyźnie, KAŻYDY WSZYSTKO potrafi (przykład idzie z góry). A jeszcze jak sa chęci to .... nie ma bata! Kasa sama spłynie szerokim strumieniem.
    Ostatnio edytowane przez nie.Znajomy ; 11-05-2018 o 18:34
    zestaw N: d700 +17 + 70-200 // zestaw S: A7 + 40 + 24-240

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karczek.foto Zobacz posta
    Eee tam, czepiacie się człowieka.
    Dziś, w naszej ojczyźnie, KAŻYDY WSZYSTKO potrafi. A jeszcze jak sa chęci to .... nie ma bata! Kasa sama spłynie szerokim strumieniem.
    Fakt w kraju, w którym doradcą MON może być aptekarz a ekspertem od cyberbezpieczeństwa pszczelarz wszystko jest możliwe
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 11-05-2018 o 18:36
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #14

    Domyślnie

    A niech se pstryka... W czym problem?

  5. #15

    Domyślnie

    Natrafiłem na ten wątek i nie mogłem się powstrzymać przed dodaniem kilku słów od siebie:

    1. Autor faktycznie winien napisać, że poszukuje pracy, chce się uczyć, a nie zatytułować wątek "Fotograf...".

    2. To, że kogoś stać na wyjazdy i dobry sprzęt nie oznacza, że jest dobry. Fotografia z egzotycznych miejsc nie determinuje jej jako dobrą fotografią. Widzę kilka dobrych zdjęć, takich, które mi się podobają, ale większość jest... zwykłych, a niecodziennych przez miejsce, okoliczności, etc. A ISO 800 w analogu? Jeśli ktoś nie miał warsztatu i miał nikłe pojęcie i umiejętności, korzystał właśnie z tego. Raczej korzystało się z filmów ISO 200, najchętniej ISO 100. Zwłaszcza na Zenith 12XP i 122.

    3. Wycieczki typu porównanie do MON oznaczają, że autor wpisu nie ma nic do powiedzenia w kwestii merytoryki. Tym bardziej, że jego portfolio, jakościowo, podobnie jak autora z pkt. 2, pewnej części ciała nie urywa.

    Żeby była jasność. Ani ze mnie zawodowiec, ani ze mnie profesjonalista. W kwestii fotografowania rzecz jasna, bo mam kilka innych tematów, w których sam czuję się specem. Nie mniej nie uzurpuję sobie prawa do krytyki kogokolwiek. Zwłaszcza, gdyby w moim portfolio miały być produkty nieuprawniające mnie do krytyki. A tak jest w tym właśnie wątku. Wszyscy depczą młodego chłopaka, który - fakt - mógł nieco zweryfikować samoocenę, jednak wszyscy nie za bardzo mają czym się pochwalić. A przynajmniej nie na takim poziomie, który dawałby im prawo do takich jazd.

    Ech...
    Nikon Z6 II + Nikkor 24-120 mm f/4.0 + Nikon SB-700 + Manfrotto Befree Advanced Twist

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrosi Zobacz posta
    3. Wycieczki typu porównanie do MON oznaczają, że autor wpisu nie ma nic do powiedzenia w kwestii merytoryki. Tym bardziej, że jego portfolio, jakościowo, podobnie jak autora z pkt. 2, pewnej części ciała nie urywa.
    Ty tak poważnie, czy tylko ktoś naruszył Twoją wiarę w rządzącą partię i nie potrafisz inaczej???

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Ty tak poważnie, czy tylko ktoś naruszył Twoją wiarę w rządzącą partię i nie potrafisz inaczej???
    czy napisał cos niezgodnego z prawdą ?

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    czy napisał cos niezgodnego z prawdą ?
    Masz na myśli "doradcą MON może być aptekarz a ekspertem od cyberbezpieczeństwa pszczelarz", czy coś innego?

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    Panowie, proszę dajcie sobie spokój tutaj z polityką, niezależnie kto zaczął.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Drugi fotograf - szukam pracy
    By janbartek in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-04-2018, 13:36
  2. fotograf szuka pracy dodatkowej
    By hunter77 in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-07-2009, 20:03
  3. Młody fotograf z własnym sprzętem z okolic KIELC poszukuje pracy...
    By Torreto-t1 in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-07-2008, 11:13
  4. Fotograf - Opolskie na nauke i do pracy...
    By kondix in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 12:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •