Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Torpedownia nocą

    Cześć

    Torpedownia nocą.
    vertorama
    dół: ISO 3200, 30 sekund, f/2.8
    góra: ISO 1250, 60 sekund, f/2.8
    Nikon d800, Tamron 15-30 na 15 mm

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC9819.jpg
Wyświetleń:	239
Rozmiar:	591,4 KB
ID:	8994

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo cikawie to wyglada. Mi sie podoba.
    Deczko bym zszedl z wyostrzeniem na niebie, bo mam wrazenie lekkiej kaszki na niebie.
    I moze dol troche ciemniej zeby niebo i gwiazdy graly pierwsze skrzypce. Bop teraz dol kloci sie o uwage z niebem. A ja bym jednka chcial zeby niebo gralo pierwsze skrzypce.
    Ale to takie moje widzimisie, bo moze ty chcilaes po prostu tak jak jest teraz. I technicznie nie ma co zarzucic.
    Pozza ta ostroscia na niebie
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Torpedownie widziałem raptem daw razy, jej zdjęć dziesiątki, ta fota jest w czołówce. Jednak muszę zgodzić się z krzysztofz24 niebo jakby troszeczkę za jasne
    D7500; N50/1,8; N35/1,8, SB 910

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    (...)
    Deczko bym zszedl z wyostrzeniem na niebie, bo mam wrazenie lekkiej kaszki na niebie.
    I moze dol troche ciemniej zeby niebo i gwiazdy graly pierwsze skrzypce. Bop teraz dol kloci sie o uwage z niebem. (...)
    Oryginał jest ok z ostrością, więc to najpewniej wina akcji do zmniejszania zdjęć do neta. Sprawdza się w 99,9 % przypadków. Reszta to najwyraźniej zdjęcia rozgwieżdżonego nocnego nieba Będę musiał to potestować.

    Dół mam w dwóch wersjach. Prawdziwie nocnej - ciemnej, pozbawionej kolorów, niemal mrocznej. I tę powyżej, z falochronem rozświetlonym ciepłym światłem ogniska, które plażowicze rozpalili pod sam koniec mojego pleneru Nie spodziewałem się takiego doświetlenia (bo sobie grilowali spokojnie przez 3 godziny) więc to dla mnie dodatkowy bonus I nie oszukujmy się do torpedowni jedzie się po torpedownię. Droga Mleczna to tutaj tylko dodatek, łamiący nieco rutynę fotografowania tego miejsca.

  5. #5

    Domyślnie

    Droga Mleczna to tutaj tylko dodatek, łamiący nieco rutynę fotografowania tego miejsca.
    Podszedłeś do tematu torpedowni od całkowicie innej strony i zastosowałeś całkiem nowe rozwiązanie dla pokazania tego miejsca. Nie jest to również rozwiązanie proste co czyni Twoją pracę jeszcze bardziej wartościową. I to jest bardzo na plus.

    Jeżeli chodzi o jasność to nic bym nie ruszał bo praca jest utrzymana w stylu Twoich "nocnych zajawek fotograficznych".

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Torpedownia.
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-11-2012, 19:55
  2. [ Krajobraz ] Torpedownia
    By Ozborn in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-03-2010, 02:37
  3. [ Krajobraz ] Torpedownia cz II .......
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 24-01-2010, 18:45
  4. [ Krajobraz ] Torpedownia !!!!!!
    By Proac150 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22-01-2010, 00:08
  5. [ Architektura ] poplenerowe - kościoły nocą / miasto nocą
    By marcinas in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2009, 23:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •