Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 107
  1. #1

    Domyślnie [Dron] Z lotu plastikowego ptaka

    Cześć,

    po dłuuuższej przerwie od publikowania czegokolwiek w necie stwierdziłem, że dość tego i wracam do wrzucania swoich rzeczy w sieć (czy to dobrze to już Wy ocenicie). Wracam na forum z nieco innymi rzeczami niż te z których ktoś mnie mógł jeszcze kojarzyć, jest to też coś innego niż w sumie widuję tutaj w dziale zdjęciowym, więc ciekaw jestem odbioru. Od niecałego roku złapałem zajawkę na latanie i odkrywanie starych miejsc na nowe sposoby oraz ogólnie na zmianę sposobu patrzenia na pewne rzeczy (co wymusza podniebna perspektywa) - fajne odświeżenie dla kogoś kto spędza cały czas zawodowy i ten "wolny" z aparatem w ręce gdy wiele rzeczy już się po prostu znudziło
    Wątek tasiemiec, nie widzę sensu dzielenia tego na kilka wątków, ale foty będą różne różniaste - typowe i nietypowe krajobraziki, z ludzikiem i bez, wycinki i szersze panoramy.

    Zapraszam też na mój profil na instagramie, który w końcu zaczął żyć i w końcu są na nim zdjęcia inne niż z telefonu Będzie regularny update, więc jeśli komuś przypadnie do gustu to co pokazuję to zachęcam do śledzenia:

    Morzon na Instagramie

    Na początek coś w miarę świeżego czyli wiosenne pola

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0061_git_m.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	1,14 MB
ID:	8768

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0087_git_m.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	1,03 MB
ID:	8767

    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0352_git_m.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	1,08 MB
ID:	8769


    Pozdrawiam

  2. #2
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    Jak będziesz wrzucał dużo fajnego stuffu ptasznodronniczego przerywanego od czasu do czasu ładnymi bimbałkami [NIE Twoje ] to dam sie złapać do pokebola... czy tam klikne obserwuj

  3. #3

    Domyślnie

    1 i 3 się podobają. Będzie więcej czy trzeba na Instagrama (nie lubię)?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Jak będziesz wrzucał dużo fajnego stuffu ptasznodronniczego przerywanego od czasu do czasu ładnymi bimbałkami [NIE Twoje ] to dam sie złapać do pokebola... czy tam klikne obserwuj
    Bimbałki... specjalnie dla Ciebie dzisiaj na insta sutek, na zachęte (brzmi to dziwnie, mam nadzieje, że mnie za to nie zbanują tutaj ).

    Cytat Zamieszczone przez Obrazek2000 Zobacz posta
    1 i 3 się podobają. Będzie więcej czy trzeba na Instagrama (nie lubię)?
    Dzięki
    W pierwszym poście napisałem, że wątek tasiemiec i będę tu też regularnie wrzucał. Na IG będzie też trochę innych zdjęć, widokowo-podróżniczych - tutaj z racji tego, że wątek tylko dronowy to będą tylko drony.

    Ale co Wy z tym instagramem? Ja nie po to zakładam tutaj temat żeby łapać folołersów/lajki/eurogąbki, nie zależy mi na tym jakoś specjalnie (choć miło jak ktoś docenia i śledzi - stąd link) - raczej żeby móc poznać opinie, podyskutować, bo niestety ale tego na portalach społecznościowych wszelkiej maści nie można uświadczyć.

  5. #5

    Domyślnie

    teraz każdy może być jak Kacper Kowalski...

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka jest bardzo przyjemna w odbiorze. Chyba można powiedzieć, że rodzi się nam nowa gałązka fotografii "z lotu drona". Witaj z powrotem na forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrekjeczen Zobacz posta
    Chyba można powiedzieć, że rodzi się nam nowa gałązka fotografii "z lotu drona". Witaj z powrotem na forum!
    To prawda - i to całkiem nieźle się rozwija Dzięki!

  9. #9

    Domyślnie

    1 przyjemna w odbiorze ale 3 robi robotę. Fajne te powtarzalne plany
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #10
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Bimbałki... specjalnie dla Ciebie dzisiaj na insta sutek, na zachęte (brzmi to dziwnie, mam nadzieje, że mnie za to nie zbanują tutaj ).
    Aaaaaa!! Przekonałeś mnie


    Ale co Wy z tym instagramem? Ja nie po to zakładam tutaj temat żeby łapać folołersów/lajki/eurogąbki, nie zależy mi na tym jakoś specjalnie (choć miło jak ktoś docenia i śledzi - stąd link) - raczej żeby móc poznać opinie, podyskutować, bo niestety ale tego na portalach społecznościowych wszelkiej maści nie można uświadczyć.
    Na insta nie zawsze sie wszystko wyświetla. Jedna wielka loteria. A jak tam zobacze to bede mógł wpaśc w watek i obejrzeć ciut większe jesli sie i tu pojawi. A ślepemu wygodniej skomentowac cos jak już na 15" niz na 5"

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Z lotu ptaka.
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 10:08
  2. [ Krajobraz ] Z lotu ptaka.
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-04-2010, 21:20
  3. [ Krajobraz ] Z Lotu Ptaka
    By Damian.vip in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-11-2009, 23:49
  4. [ Krajobraz ] Z lotu ptaka
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-09-2009, 13:29
  5. [ Przyroda ] z lotu ptaka
    By -bob- in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-08-2009, 17:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •