Close

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 107
  1. #31

    Domyślnie

    ale to kompletnie inne zdjęcie i inny koncept...
    @S4INT, to jest właśnie magia fotografii. Ja patrząc w wizjer, kadrując już widzę wszystko w czerni i bieli więc nie dziw się że przedstawiałem właśnie taką koncepcję Twojego kadru. Fotografia jest jak najbardziej poprawna i nic w niej nie trzeba zmieniać. Moim zdaniem różnica pomiędzy kolorem i b/w jest taka, że potencjalny widz nie patrzy tak naprawdę na fotografię jako dzieło Twojej wyobraźni tylko w pierwszej kolejności odczytuje kolory. B/w jest bardziej nazwijmy to prostackie ale przy pominięciu wszystkich kolorów skupiamy się bardziej na samym koncepcie niżeli palecie barw. To taka moja filozofia...

  2. #32

    Domyślnie

    Najlepsze selfie jakie widziałem Rewelacyjnie wyszło, szczególnie lód/woda, przypomina tapety Google na Androida. Brawo.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  3. #33

  4. #34

    Domyślnie

    chyba najciekawasze zdjecia krajobrazowe z drona jakie kiedykolwiek widzialem.
    mysle , ze zgodnie z zasada indukcji , bedziesz mial wkrotce wielu nasladowcow idacych ta droga.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    chyba najciekawasze zdjecia krajobrazowe z drona jakie kiedykolwiek widzialem.
    mysle , ze zgodnie z zasada indukcji , bedziesz mial wkrotce wielu nasladowcow idacych ta droga.
    Mega dzięki, bardzo mi miło Co do naśladowców - nie jestem w żaden sposób pionierem, już całkiem sporo osób lata i robi świetne zdjęcia więc myślę, że to niekoniecznie na mnie będą się wzorować

    Dzisiaj coś polno-swojskiego: polne drzewka w 2D.
    8.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0069-2_3_4_11m.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	1,30 MB
ID:	9325

  6. #36

    Domyślnie

    nie przesadzam.
    widzialem cala mase zdjec " domowych " z drona. ( pomijam te profesjonalnie robione przez potezne ekipy filmowe).
    Wlasciwie wiekszosc z nich to byla demonstracja mozliwosci technicznych , czy poprawnosci , bez " zaciecia artystycznego ".
    Byla to bardziej fascynacja nowa Technika - Jakby celem byla prezentacja mozliwosci technicznych , nie sam obraz.
    Tutaj nie mam watpliwosci - kolejnosc jest odwrotna.

    przed paru laty poczynilem pare zdjec z gory , ale bylo mi to zbyt pracochlonne, wiec wiem , ze "to samo tak nie wychodzi".

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    nie przesadzam.
    widzialem cala mase zdjec " domowych " z drona. ( pomijam te profesjonalnie robione przez potezne ekipy filmowe).
    Wlasciwie wiekszosc z nich to byla demonstracja mozliwosci technicznych , czy poprawnosci , bez " zaciecia artystycznego ".
    Byla to bardziej fascynacja nowa Technika - Jakby celem byla prezentacja mozliwosci technicznych , nie sam obraz.
    Tutaj nie mam watpliwosci - kolejnosc jest odwrotna.
    Siedzę na grupach dronowych i tak to faktycznie wygląda - ludziska wrzucają bylejakie foty, ale "z góry" i na tym się kończy inwencja, ewentualnie kopiowanie prostych, "efekciarskich efektów" (bez pomysłu i treści), które każdy może zrobić.
    Tak niestety jest z większością technik czy sprzętów - tak samo było jak strobist zrobilo się popularne; błyskanie dla samego błyskania, a nie w celu osiągnięcia za pomocą tego konkretnego efektu. Osobiście nie lubię kiedy technika staje się celem samym w sobie, dla mnie to jednak narzędzie do osiągnięcia danego celu - tu się zgodzę z tym co napisałeś. W końcu mogę zrobić zdjęcia, które już wcześniej sobie wymyślałem, a nie miałem możliwości (dostępnych w zasięgu ręki) wykonania przez ograniczenia sprzętowe. Mam nadzieję, że nie zmienisz zdania o moich zdjęciach z czasem

    Zostaję jeszcze w polnych klimatach, teraz coś z jesieni.
    9.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0093_m900.jpg
Wyświetleń:	363
Rozmiar:	946,2 KB
ID:	9561

  8. #38

    Domyślnie

    Totalna cisza zapadła, ale trudno, nie poddaję się (jeszcze)

    Tym razem drzewko z gwiazdami w tle
    10.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DJI_0925_m.jpg
Wyświetleń:	605
Rozmiar:	1,02 MB
ID:	9762

  9. #39

    Domyślnie

    10. Genialne zdjęcie. Mówi do mnie a wręcz krzyczy kreatywnością i świetnym wypatrzeniem potencjału miejsca oraz obróbką. Gratulacje kolego.

  10. #40

    Domyślnie

    Cisza zapadła, bo mnie na przykład zamurowało. Jestem pod wrażeniem wszystkich kadrów. Świadomie piszę 'kadrów", bo kadrowanie jest tu bardzo ważne. Na 10 może jedynie pozbyłbym się 1,5 cm lewej strony. Tak, żeby nie było widać wąskiego pasa drzew. Albo dać szerzej, żeby równoważyło prawą stronę. Poza tym to zdjęcie robi chyba największe wrażenie.

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Z lotu ptaka.
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 10:08
  2. [ Krajobraz ] Z lotu ptaka.
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-04-2010, 21:20
  3. [ Krajobraz ] Z Lotu Ptaka
    By Damian.vip in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-11-2009, 23:49
  4. [ Krajobraz ] Z lotu ptaka
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-09-2009, 13:29
  5. [ Przyroda ] z lotu ptaka
    By -bob- in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-08-2009, 17:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •