Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Rozumiem, że moje porfolio jest nieciekawe, bo nei zrobiłem zdjęćia o czwartej rano, z klifu, przy wietrze.

    I mówisz to bez przymusu i na poważnie.

    Szacun. I za logikę i za argumenty.

    Szacun.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrekjeczen Zobacz posta
    poza tym autor odpowie Ci - przecież tak miało być efekt jest zamierzony i możesz go nokautować czym chcesz a on i tak nie zrozumie
    przypomniała mi się dyskusja w twoim wątku, ta sama pokrzywiona pseudologika
    te same, źle dobrane argumenty

    p.s. a czy jak nie pokazuję tu nic ostatnio to jestem nikim? bo widzę, że argument w stylu nie muszę być kucharzem, żeby powiedzieć, że coś mi nie smakuje, już nie działa, tak samo jak nie działa fakt, że można robić fotografię klifów jak i ludzi, jedzenia, budynków i każde z nich może być dobrą fotografią
    Więc jak nie robisz zdjęć klifów i nie wrzucasz na forum co tydzień nowego, smoliście czarnego zdjęcia, to nie jesteś fotografem - przyjąłem do wiadomości
    Ostatnio edytowane przez notdot ; 30-04-2018 o 21:34
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #23

    Domyślnie

    Zdjęcie jest ciekawe, tym bardziej, że w ciekawy sposób jest powykręcane. I nie wnikam czy tak tam jest czy szkło zrobiło swoje, po prostu podoba mi się taki układ.

    Powyższe wypowiedzi Bombla to kolejny wylew teorii bez pozostawionego marginesu, że ich autor może się mylić. Gdyby wszyscy się kierowali tymi teoriami to fotografia dalej by stała w miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Kulten ; 30-04-2018 o 23:11

  4. #24

    Domyślnie

    Nie Kulten, mylisz pojęcia. To nie są teorie, a fakty - przytaczam fakty. To że piotrekjeczen o nich nie wie nie oznacza, że to są teorie, oznacza tylko, że nie zna faktów. To, że każdego, kto ma większą wiedzę od niego, ale nie zrobił zdjęćia o czwartej rano uważa za teoretyka nie oznacza, że to o czym mówię to teorie.

    Dopiero się rozkręcasz i potrzebujesz czasu by od nowa to wszystko ogarnąć - jak o Tobie twierdzi obecny tu piotrekjeczen w wątku, w którym krytykuję Twoje zdjęćie - więc nie pękaj Kulten! Na pewno jak chwilkę pomyślisz, spróbujesz ogarnąć to wszystko od nowa - to dojdziesz do tego samego samodzielnie.

    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #25

    Domyślnie

    Sarkazm, jad, ton wyższości, recepta na prawdę tak bardzo dominują w twoich komentarzach i sprawiają, że mam dość. Proszę ciebie zatem byś nie komentował ani moich zdjęć ani nie odnosił się do moich wypowiedzi.

  6. #26

    Domyślnie

    trudno mi się patrzy na to zdjęcie. po prostu optycznie jest problem, jakby oko miało problem z akomodacja.
    poza tym zdjęcie robi wrażenie przypadkowego wycinka z większej całości, który się ot, nadaje... i bach w rameczke. nie widzę też sensu tych niesymetrycznych deformacji.

  7. #27

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie i wypowiedzi Gdyby ktoś jeszcze chciał zdjęcie zganić albo dostrzega w nim jakieś pozytywy, byłbym wdzięczny za odzew .

    A co w przypadku, jeśli to sklepienie jest niesymetryczne (pochylone w lewo, nie chodzi mi tu o poziomą krawędź okna u góry kadru) ? Czy to co coś zmienia, czyni to zdjęcie lepszym ?
    Ostatnio edytowane przez mcleod ; 01-05-2018 o 11:27

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kulten Zobacz posta
    Proszę ciebie zatem byś nie komentował ani moich zdjęć ani nie odnosił się do moich wypowiedzi.
    Naprawdę? A któż to pierwszy w tym wątku zaczął odnosić się do moich wypowiedzi - patrz poniżej, może rozpoznasz autora?

    Cytat Zamieszczone przez Kulten Zobacz posta
    Powyższe wypowiedzi Bombla to kolejny wylew [...]
    Czyli tobie wolno, ale mnie nie, tak sobie to wymyśliłeś? Mentalność Kalego w całej krasie, brawo!

    Będę komentować to co uznam, a jak nie chcesz tego widzieć to albo nie wystawiaj zdjęć, albo dodaj mnie do ignorowanych.



    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




    Cytat Zamieszczone przez mcleod Zobacz posta
    A co w przypadku, jeśli to sklepienie jest niesymetryczne (pochylone w lewo, nie chodzi mi tu o poziomą krawędź okna u góry kadru) ? Czy to co coś zmienia, czyni to zdjęcie lepszym ?
    Wracając do zdjęćia - być może nie wyraziłem się dobitnie poprzednim razem - ale mnie ten brak symetrii o jakim piszesz nie razi w ogóle.

    Jestem tego zdania (zwłaszcza, że to ma być nasze hobby, a nie przymus i mordęga), żeby raczej dokładać wszelkich starań i robić zdjęcia raczej najlepiej na miarę własnych możliwości niż przeciętnie. Jeśli coś ode mnie zależy: stanięcie w najlepszym możliwie miejscu, wybranie najlepszych w danej chwili technicznych parametrów, dochowanie staranności w kadrowaniu, zbudowanie najlepszej kompozycji na jaką nas stać, dokładna obróbka - ja bym to robił. Jeśli na coś wpływu nie mamy (np. szkoda nam czasu na przebudowę niesymetrycznej kaplicy na symetryczną) - nie szukałbym akurat w tym aspekcie dziury w całym. Po prosu, tak jest na planie i już. Ale jeśli możemy coś poprawić (bo mamy na to wpływ) - jestem za tym, żeby to zrobić.

    Przy takim podejściu brak symetrii akurat nie szkodzi.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #29
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Oprócz tego co napisał 2pompony dodałbym, że przy tak dużej rozpiętości tonalnej pokusiłbym się o znienawidzony przeze mnie HDR w delikatnej wersji.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Gotycki kwadrat
    By mcleod in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-08-2014, 12:10
  2. [ Portret ] Aga, kwadrat :)
    By Patryk Olczyk in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-05-2012, 00:41
  3. [ Krajobraz ] Kwadrat B&W
    By Locter in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-02-2011, 14:13
  4. [ Krajobraz ] Kwadrat
    By Locter in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 01-10-2010, 17:45
  5. [ Reportaż ] Kwadrat + 1
    By plastus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 04:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •