Close

Strona 39 z 42 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 413
  1. #381

    Domyślnie

    Ale kolega pytał o AF-C. Z tego co czytałem to w tym trybie aparat ostrzy na pełnej dziurze tylko w przypadku pierwszej klatki. Z tego co zrozumiałem to jeśli idzie seria w AF-C to pozostałe klatki ostrzone są już na przysłonie roboczej. Nie jest dla mnie jasne jedynie to czy w przypadku gdy nie strzelam seriami i odpuszczam spust migawki obiektyw się ponownie otwiera (co w sumie chyba jest logiczne, ale nie mam pewności). Gdyby tak było to nawet w trybie AF-C (o ile ktoś takiego potrzebuje w studio) dało by się pracować na przymkniętym obiektywie. A jak jest to chyba kolejne pytanie do boobassa. Jestem też ciekaw jak A7 III zachowuje się w trybie pre-focus (o ile taki jest). Jak wtedy pracuje AF?
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 14-06-2018 o 18:29

  2. #382

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ale kolega pytał o AF-C. Z tego co czytałem to w tym trybie aparat ostrzy na pełnej dziurze tylko w przypadku pierwszej klatki. Z tego co zrozumiałem to jeśli idzie seria w AF-C to pozostałe klatki ostrzone są już na przysłonie roboczej. Nie jest dla mnie jasne jedynie to czy w przypadku gdy nie strzelam seriami i odpuszczam spust migawki obiektyw się ponownie otwiera (co w sumie chyba jest logiczne, ale nie mam pewności). Gdyby tak było to nawet w trybie AF-C (o ile ktoś takiego potrzebuje w studio) dało by się pracować na przymkniętym obiektywie. A jak jest to chyba kolejne pytanie do boobassa. Jestem też ciekaw jak A7 III zachowuje się w trybie pre-focus (o ile taki jest). Jak wtedy pracuje AF?
    Też tego teraz szukałem ale nie mogę namierzyć informacji.


    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Jestem też ciekaw jak A7 III zachowuje się w trybie pre-focus (o ile taki jest). Jak wtedy pracuje AF?
    Nie używałem tego wcale. Ale sprawdzę.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 15-06-2018 o 10:43

  3. #383

  4. #384

    Domyślnie

    @boobass jak tam wesele? Podzielisz się wnioskami? Jakie miałeś szkła, czym błyskałeś, ile baterii i jak af?

  5. #385

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikoś92 Zobacz posta
    Witam wszystkich, Zastanawiam się nad zakupem aparatu i biorę pod uwagę:
    Nikona d750 oraz Sony a7 III, Do tego szło 35 1.4 i 85 1.4
    który lepiej sprawdzi się w wszelkiego rodzaju reportażu? Ktoś zamienił Nikona na Sony lub odwrotnie?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    @Nikoś92. Z Białegostoku do Warszawy nie jest daleko. Możesz wypożyczyć te dwa aparaty i sam przetestować. Dowiesz się, który sprzęt bardziej spełnia Twoje wymagania.

  6. #386

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jony Zobacz posta
    @Nikoś92. Z Białegostoku do Warszawy nie jest daleko. Możesz wypożyczyć te dwa aparaty i sam przetestować. Dowiesz się, który sprzęt bardziej spełnia Twoje wymagania.
    Testowałem już oba modele i właściwie czekam na jakiś sensowny Cashback na Sony A7 III.

    A na tą chwilę zostanę z moimi "zabawkami" z Nikona.

    Tu też można zauważyć, że Nikon chce konkurować (w bezlusterkowcach) z aparatami Sony:
    https://www.spidersweb.pl/2018/07/be...ce-nikona.html

  7. #387

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikoś92 Zobacz posta
    Testowałem już oba modele i właściwie czekam na jakiś sensowny Cashback na Sony A7 III.
    Tu też można zauważyć, że Nikon chce konkurować (w bezlusterkowcach) z aparatami Sony:
    https://www.spidersweb.pl/2018/07/be...ce-nikona.html
    Czytałeś dyskusję pod tym artykułem:
    https://www.fotopolis.pl/testy/apara...wych-warunkach

    Moim zdaniem takie działanie aparatu powinno pobudzić myślenie kupującego...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Nikoś92 Zobacz posta
    A na tą chwilę zostanę z moimi "zabawkami" z Nikona. Tu też można zauważyć, że Nikon chce konkurować (w bezlusterkowcach) z aparatami Sony:
    https://www.spidersweb.pl/2018/07/be...ce-nikona.html
    Nikon pracuje nad nowym bagnetem i może się okazać, że cała szklarnia od lustrzanek Nikona nie współpracuje z bezlusterkowcami Nikona.
    Ostatnio edytowane przez jony ; 07-07-2018 o 23:48

  8. #388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jony Zobacz posta

    Nikon pracuje nad nowym bagnetem i może się okazać, że cała szklarnia od lustrzanek Nikona nie współpracuje z bezlusterkowcami Nikona.
    Oczywiście że nie będzie. Jaki jest sens robienia bezlustra z bagnetem lustrzanki?
    Ma być adapter.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #389

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Jaki jest sens robienia bezlustra z bagnetem lustrzanki?
    Zapytaj Sigmę o model SD Quattro.

  10. #390

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Zapytaj Sigmę o model SD Quattro.
    Sigma to ten wyjątek, co regułę potwierdza.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 39 z 42 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wybór systemu Nikon D750, Canon 6d MarkII, Sony A7II
    By aldam in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 16-12-2017, 19:30
  2. Przejściówka z Sony na Nikon
    By Pedro100 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-07-2017, 11:26
  3. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 11:50
  4. Nikon i Sony??
    By Anonymous in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-10-2005, 14:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •