Close

Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29373839
Pokaż wyniki od 381 do 383 z 383

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rossi_PL Zobacz posta
    Ciekawość mnie zżera. W Sony A6000 mam tak, że jak zdecyduję się przymknac szkło z 1.4 do powiedzmy f2.8 czy f4... To odrazu owa przysłona się przymyka, widać to nawet patrząc w obiektyw. W jasnych scenach po prostu robię dalej zamierzone zdjęcie. Ale już w pokoju w świetle sztucznym skuteczność af z tego tytułu mocno spada... Af praktycznie woła o pomstę do nieba... Czy w A7III jest tak samo?
    Nie musi, tak jak napisałem, możesz ustawić tak, by robocza przysłona była otwarta.

A7III/35/55/85/135
    A7 plus pełno złomu

Domyślnie

Ale kolega pytał o AF-C. Z tego co czytałem to w tym trybie aparat ostrzy na pełnej dziurze tylko w przypadku pierwszej klatki. Z tego co zrozumiałem to jeśli idzie seria w AF-C to pozostałe klatki ostrzone są już na przysłonie roboczej. Nie jest dla mnie jasne jedynie to czy w przypadku gdy nie strzelam seriami i odpuszczam spust migawki obiektyw się ponownie otwiera (co w sumie chyba jest logiczne, ale nie mam pewności). Gdyby tak było to nawet w trybie AF-C (o ile ktoś takiego potrzebuje w studio) dało by się pracować na przymkniętym obiektywie. A jak jest to chyba kolejne pytanie do boobassa. Jestem też ciekaw jak A7 III zachowuje się w trybie pre-focus (o ile taki jest). Jak wtedy pracuje AF?
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 14-06-2018 o 18:29

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ale kolega pytał o AF-C. Z tego co czytałem to w tym trybie aparat ostrzy na pełnej dziurze tylko w przypadku pierwszej klatki. Z tego co zrozumiałem to jeśli idzie seria w AF-C to pozostałe klatki ostrzone są już na przysłonie roboczej. Nie jest dla mnie jasne jedynie to czy w przypadku gdy nie strzelam seriami i odpuszczam spust migawki obiektyw się ponownie otwiera (co w sumie chyba jest logiczne, ale nie mam pewności). Gdyby tak było to nawet w trybie AF-C (o ile ktoś takiego potrzebuje w studio) dało by się pracować na przymkniętym obiektywie. A jak jest to chyba kolejne pytanie do boobassa. Jestem też ciekaw jak A7 III zachowuje się w trybie pre-focus (o ile taki jest). Jak wtedy pracuje AF?
    Też tego teraz szukałem ale nie mogę namierzyć informacji.

Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Jestem też ciekaw jak A7 III zachowuje się w trybie pre-focus (o ile taki jest). Jak wtedy pracuje AF?
    Nie używałem tego wcale. Ale sprawdzę.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 15-06-2018 o 10:43
    A7 plus pełno złomu

Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29373839