Close

Strona 2 z 42 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 413
  1. #11

    Domyślnie

    Spadek polecania D750 wynika ze spadku cen innych, używanych body.
    W momencie gdy nowy D750 kosztował 8000 zł, używany D4 koło 14000 zł, a używany D800 7000-8000 zł nowy D750 był kapitalnym wyborem.
    Obecnie używaną D4 można kupić za 8000 zł, a D800 za 3000 zł... co trochę zmienia postać rzeczy, a D750 dalej kosztuje prawie 8000 zł.

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale używane D750 kosztuje mniej niż nowe D7500, nie porównywałbym ceny nowego ze sklepu z używanymi.

  3. #13

    Domyślnie

    Rozmawiałem dość długo z Panem Jarosławem w Interfoto. Moim zdaniem osobą bardzo wiarygodną, wiedzącą, co mówi, jeśli ktoś niedowierza myślę, że z chęcią wyjaśni wszystko. Po dwóch godzinach rozmowy nie mam wątpliwości co do merytoryczności wypowiedzi.

  4. #14

    Domyślnie

    @Mikis525
    Jakie argumenty padły przeciwko D750?

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikis525 Zobacz posta
    Rozmawiałem dość długo z Panem Jarosławem w Interfoto. Moim zdaniem osobą bardzo wiarygodną, wiedzącą, co mówi, jeśli ktoś niedowierza myślę, że z chęcią wyjaśni wszystko. Po dwóch godzinach rozmowy nie mam wątpliwości co do merytoryczności wypowiedzi.
    A jeśli ktoś nie zna Pana Jarosława to czy bardzo wiarogodne będzie że rozmawiał z tobą i nie masz wątpliwości co do merytoryczności jego wypowiedzi ?
    Nie chcę tu udowadniać ani wchodzić w spór z tobą ale stawiasz dość mocne tezy bez poparcia sensownymi argumentami.
    Sprzęt jest tyle wart ile ktoś jest gotów za niego zapłacić, akurat D750 jest znany od dawna, jest wiele historii prawdziwych ale i legend na temat tego aparatu, ci co tłuką nim kolejne setki tysięcy zdjęć wiedzą lepiej czy opłaca się im taki sprzęt kupić, a często robią to ponownie.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikoś92 Zobacz posta
    Witam wszystkich,
    Zastanawiam się nad zakupem aparatu i biorę pod uwagę:
    Nikona d750
    oraz
    Sony a7 III,

    Do tego szło 35 1.4 i 85 1.4

    który lepiej sprawdzi się w wszelkiego rodzaju reportażu?
    Ktoś zamienił Nikona na Sony lub odwrotnie?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    W Pabianicach możesz sobie zrobić porównanie i wybrać to, co Ci bardziej pasuje.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikis525 Zobacz posta
    D750 to stara puszka i osoby zorientowane w temacie już jej nie polecają.
    mam odmienne zdanie.
    osobom zorientowanym w temacie d750 nie przeszkadza w robieniu zdjec.
    jest rownie dobry jak w chwili premiery.

  8. #18

    Domyślnie

    Nie mówię, źe nie robi zdjęć czy że nie jest wart swojej ceny, bo jest, matryca to ciągle czołówka. Sam decydowałem czy wejść ponownie w bezlustro (Sony), czy iść w D500 lub 750.

    Żadne mocne słowa, po prostu powtarzam to, co usłyszałem od osoby, która zajmuje się fotografią od kilkudziesięciu lat profesjonalnie, ma obecnie wszystkie systemy i niedawno sprzedała swoje 3 sztuki D750. Po prostu, inwestycja w aparat, które czeka na lifting wiąże się z podjęciem świadomej decyzji przyszłego kupującego. Nie czekam na nowe, biorę teraz już sprawdzoną konstrukcje i tyle. U mnie kwestią anty D750 był jeszcze za mały grip, ale to juz sprawa typowo ergonomiczna, różna dla każdej osoby.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikis525 Zobacz posta

    Żadne mocne słowa, po prostu powtarzam to, co usłyszałem od osoby, która zajmuje się fotografią od kilkudziesięciu lat profesjonalnie, ma obecnie wszystkie systemy i niedawno sprzedała swoje 3 sztuki D750. .
    i tak sie rodza urban legends
    czyli internetowe rewelacjie wyssane z palca.

    nie lepiej nie powtarzac czegos , czego sie samemu albo nie wie , albo nie rozumie?.

  10. #20

    Domyślnie

    A najlepiej to wypożyczyć na kilka dni sprzęt i potestować sobie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 2 z 42 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wybór systemu Nikon D750, Canon 6d MarkII, Sony A7II
    By aldam in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 16-12-2017, 19:30
  2. Przejściówka z Sony na Nikon
    By Pedro100 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-07-2017, 11:26
  3. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 11:50
  4. Nikon i Sony??
    By Anonymous in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-10-2005, 14:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •