Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Ewelina i Radek

  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Obrabiam sporo takich nudnych imprez, często jednak fotograf potrafi jakąś historie stworzyć, nie zawsze się da, często sporo kiczu i tandety zostaje na fotkach, ja mogę się tylko przyczepić to krzywego i złego kadrowania, zostawianie fragmentów obciętych czegoś na zdjęciach ale też: 5. ten śmieciowy kwiatek, 7. odbicia to straszny bałagan, 14. kawałek słomy, 15. lampa w głowie.
    No i na koniec nie pochwalę się swoimi zdjęciami jako argument że potrafię lepiej bo nie pstrykam imprez, za to naprawiam czyjąś robotę i dbam o efekt końcowy bo nawet jakby to była praca charytatywna to też należy się przyłożyć, a jak za coś biorę pieniążki to tym bardziej.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 26-04-2018 o 00:09

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krutyweddingstudio Zobacz posta
    OK Stok to prawie tak jak u Ciebie .
    stock - na końcu mamy "ck".
    moze i masz rację z jedną wielką róznicą - ja na zdjęciach robionych nie zarabiam, nie musze szukac klientów i tego sprzedawać. Więc moge sobie robić tak nudno jak chcę.
    Poza tym mam wrażenie że gdybym napisał że Twoje foty sa najgenialniejsze na świecie odpisałabyś mi, że moje również sa super. Dlatego też puszczam Twoje uwagi mimo uszu, bo do przedszkola już nie chodze.

    maro842 - powiem Ci w zaufaniu że gadasz bzdury. Nie podoba mi się opera. Żadna. Nie lubie i tyle. Uważam, że jest nudna. Mam prawo tak napisac czy nie ? Mając na uwadze że nie napisałem żadnej opery.
    Zastanów się zanim coś napiszesz. To nie onet, tu rozmawiaja dorośli ludzie i należałoby trzymac pewien poziom.
    Ostatnio edytowane przez stock ; 26-04-2018 o 07:46

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    ...Nie podoba mi się opera. Żadna...Mam prawo tak napisac czy nie ?...
    Jeśli byłeś na wszystkich i faktycznie żadna nie przypadła Ci do gustu to tak

  4. #14

    Domyślnie

    stock bardzo mi miło że uważasz mnie za nie dorosłego cieszy mnie to bo w moim wieku to komplement, ja mam odmienne zdanie jak i do tego co piszesz
    tak i do zdjęć:
    ( zachowawcze i bezpieczne zdjęcia. Bez kpiny. Wolę taki konwencjonalny zestaw opatrzonych kadrów niż kolejny dziwaczny eksperyment, na który za chwilę młodzi będą patrzeć ze wstydem.)
    cytat kolegi z forum i to w dodatku pod zdjęciami tej samej autorki mam nadzieje że się nie obrazi ale sam lepiej bym tego nie napisał ) no ale jestem stary i też może mi się podobać TAK?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Mi się chyba z tej całej serii podoba zdjęcie butów
    Bardzo trafna i obiektywna ocena.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Magda i Radek
    By verus in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-08-2014, 08:42
  2. Agnieszka i Radek ślubnie
    By dandan in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-07-2011, 10:37
  3. [ Portret ] Radek
    By Artur Jonik in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13-06-2009, 08:34
  4. magda i radek
    By nikoniara in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2008, 18:50
  5. Radek
    By daks in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-07-2008, 13:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •