Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Pixelpeeper

  1. #1

    Domyślnie Pixelpeeper

    Cześć, wygląda na to, że całkiem użyteczna strona www.pixelpeeper.com padła i od kilku dni nie zanosi się na poprawę. Czy ktoś z Was zna podobny serwis? Dla ludzi, którzy nie znają ww. ale mogą znać podobny: chodzi o przeszukiwanie portali foto, a w tym przypadku Flickr, pod kątem zdjęć wykonanych konkretnym obiektywem lub body, lub kombinacją obu, z możliwym nakladaniem ograniczeń na ISO, czas lub przeslone. Znalazłem coś takiego jak www.explorecams.com jednak nie jest to tak funkcjonalne jak pixelpeeper.

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale strona działa.

  3. #3

    Domyślnie

    Jak to? U mnie na dwóch różnych smartfonach i trzech komputerach, na różnych źródłach Internetu i różnych przeglądarkach widzę tylko biała stronę... Jedynie co, to udaje mi się cokolwiek obejrzeć przez np. Translator Google, ale chcąc cokolwiek wyszukać lub zawęzić np. ISO, znów jest białość

  4. #4
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to masz problem, u mnie działa normalnie.

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie też biało...

    Edycja. Hym, z włączonym VPNem wlazło...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    U mnie też działa.

  8. #8

    Domyślnie

    Działa O.K.
    D600, F100, N8008s, N105 F2,5, N50 F1,8 AF-D, N180 F2,8 AF-D, N70-210 F4 AF, N28-105 AF, N35-70 AF, T20-40 AF i akcesoria

  9. #9

    Domyślnie

    U mnie przez VPN np. www.hide.me też działa, ale tylko na niektórych ustawieniach. Natomiast przy bezpośrednim połączeniu niestety nie, a sprawdzałem na wielu urządzeniach i dostawcach internetu. Dziwne...

  10. #10

    Domyślnie

    U mnie działa normalnie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •