Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    wlasnie widze.

    ale jednego bledu nie mozna usprawiedliwiac innym.
    tzn jezeli robie bledy interpunkcyjne czy inne , nazwijmy je technicznymi to nie znaczy , ze przykladowo Termin " fotografia modowa" jest prawidlowy , lub zrozumialy.
    To nie znaczy, ze jest o.k. skoro ktos inny tez robi jakies tam bledy.


    ps.

    "Mnie " uzywa sie na poczatku zdania .
    "mi" uzywa sie w dalszej kolejnosci
    Sam sobie zaprzeczasz i to w jednym poście, tfuu... pościeli

    Więcej luzu bo pisanie poprawnie to taka sama sztuka jak czytanie ze zrozumieniem, tak jak napisałem wcześniej sam nie wytykam bo robię błędy, nie zawsze jest czas na edytowanie swoich wypocin, nie zawsze potrafi się poprawnie wszystko poskładać itd.
    Mnie denerwuje jak ktoś nie daje dużych liter, cały post swój robi kursywą, nie dzieli zdań tylko daje jakieś tasiemce ale tak samo nie lubię jak ktoś np pyta i otrzymuje odpowiedź, której nie czyta i ciągnie temat dalej.
    Tylko że można do wszystkiego podejść ze spokojem i z wyrozumiałością.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    fotografia jaka? aktowa.


    lepiej czytać książki niż Wikipedie.

    mozesz wskazac ksiazki , rzeczywiscie ksiazki wydane przez profesjonalne wydawnictwo, uznane w srodowisku jako wartosciowe , w ktorych uzywa sie pojec "fotografia aktowa" , "rzezba aktowa" , " literatura aktowa" , " malarstwo aktowe." ?


    Bardzo prosze .

    mimo, ze zasypiam zawsze z ksiazka , dodam ze elektroniczna , to nigdzie poza internetem takich pojec nie spotkalem a wychodzily one spod piora osob absolutnie poczatkujacych , np pytajacych o to jaki aparat kupic do fotografii produktowej , lub przez kogos oglaszajacego sie , ze prowadzi takie kursy.
    fotografia modowa ... straszne i niczym nie uzasadnione.

    w j. polskim mamy zgrabne i praktyczniejsze ( gdyz krotsze ) fotografia mody , produktow





    i juz na marginesie.
    przedmiotem tego watku nie jestem ja a pewne zagadnienie.
    wszelkie wypowiedzi jaki to jestem a jaki nie jestem , jakie bledy robie nie Maja zadnego zwiazku z sytuacja i dla mnie swiadcza o braku rzeczowych argumentow.
    Jesli brakuje argumenetow to sie szuka jakichkolwiek .
    szkoda czasu na taka pisanine , po mnie to splywa.

    ps. nie ma nic zlego w ideii wikipedii. Genialna mysl. Nie ma do tej pory wydawanictwa drukowanego zawierajacego Taki zasob wiedzy jak wiki.
    to olbrzymie osiagniecie ludzkosci. Powiedzilbym na miare piramid egipskich , tyle ze o o wiele wiekszym dzisiaj znaczeniu.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    Jesli brakuje argumenetow to sie szuka jakichkolwiek .
    Wybacz, ale ciężko się pisze o poprawności językowej z kimś, kto nie potrafi poprawnie po polsku pisać, ma gdzieś netykietę i kompletnie zlewa zasady formatowania tekstu, waląc takie banialuki jak spacja przed kropką... Do tego teoria o Wikipedii jest bardzo odważną i chyba autorską teorią kolegi... Już dzieci w podstawówce wiedzą, że wiadomości tam znalezione lepiej jest zweryfikować w czymkolwiek, co jest naukowo potwierdzone
    Ale ja nie mam argumentów... a może nie chce mi się ich szukać do rozmowy z człowiekiem, który pisząc tak jak pisze okazuje brak szacunku czytającym...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Wybacz, ale ciężko się pisze o poprawności językowej z kimś, kto nie potrafi poprawnie po polsku pisać.
    Zgadzałem się z twórcą wątku w pierwszym poście, niestety dalej to męka.
    wypisuję się

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Wybacz, ale ciężko się pisze o poprawności językowej z kimś, kto nie potrafi poprawnie po polsku pisać, ma gdzieś netykietę i kompletnie zlewa zasady formatowania tekstu, waląc takie banialuki jak spacja przed kropką... Do tego teoria o Wikipedii jest bardzo odważną i chyba autorską teorią kolegi... Już dzieci w podstawówce wiedzą, że wiadomości tam znalezione lepiej jest zweryfikować w czymkolwiek, co jest naukowo potwierdzone
    Ale ja nie mam argumentów... a może nie chce mi się ich szukać do rozmowy z człowiekiem, który pisząc tak jak pisze okazuje brak szacunku czytającym...
    wybacz , ale tutaj masz opinie autorytetu:

    https://vod.tvp.pl/video/slownik-pol...dc-126,6293895

    okolo 9-tej minuty






    tyle w temacie.
    Ostatnio edytowane przez Nican ; 22-04-2018 o 21:35

  6. #26
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ten autorytet pewnie też nie miałby nic przeciwko "zmuszaniu" ludzi do zaczynania zdania z dużej litery.

  7. #27

    Domyślnie

    wyslales kilka postow w tym watku , ale ani jeden nie byl merytoryczny.
    rozumiem , ze nie masz nic do powiedzienia , ale za wszelka cene cos powiedziec chcesz.

    to sie nazywa namolnoscia.

    tutaj jest wyjasnienie co ten Termin oznacza

    https://sjp.pl/namolny


    dobrej nocy.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    wybacz , ale tutaj masz opinie autorytetu:

    https://vod.tvp.pl/video/slownik-pol...dc-126,6293895

    okolo 9-tej minuty
    Wybacz, ale jak to się ma do treści mojej wypowiedzi, którą zacytowałeś? Ten bezdyskusyjny autorytet nie wspomina o tym, że powinieneś olać netykietę i nie okazywać szacunku osobą czytającym Twoje tragiczne teksty (tragiczne językowo). Autorytet też nie mówi o tym, że wikipedia jest wiarygodnym źródłem informacji. Z kolei ja w swoim poście nie odnoszę się do problemu Twojego wątku, bo uważam, że jeżeli sam nie potrafisz się zmusić do pisania poprawną polszczyzną, to rozmowa z Tobą o języku polskim jest jak rozmowa z głuchym o muzyce... Mówiąc krótko i cytując Ciebie...

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    tyle w temacie.
    Również życzę miłej nocy...

  9. #29
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nicam, ja ci wcześniej nie wytykałem jak piszesz posty ale zaczynając taki temat trzeba wcześniej popatrzeć na siebie i... tyle w temacie.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    okazywać szacunku osobą czytającym... .
    aaaaauu boli...
    zapewne miało być 'osobom'

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fotografia 3D
    By wer in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2012, 23:18
  2. Fotografia
    By Urban1994 in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2009, 16:11
  3. Fotografia IR
    By vilen in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-06-2005, 08:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •