Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Monika i Tomek

  1. #11

    Domyślnie

    W najlepszym tego słowa znaczeniu zachowawcze i bezpieczne zdjęcia. Bez kpiny. Wolę taki konwencjonalny zestaw opatrzonych kadrów niż kolejny dziwaczny eksperymet, na który zachwilę młodzi będą patrzeć ze wstydem. Warsztat masz opanowany. Teraz spróbuj wpuścić do zdjęć trochę luzu. Takiego prawdziwego. Swojego i ludzi przed obiektywem
    Powodzenia.
    myślę co piszę

  2. #12

    Domyślnie

    i ja się pod tym podpisze
    też tak myślałem 70-200 w akcji
    Ostatnio edytowane przez maro842 ; 26-04-2018 o 08:44

  3. #13

    Domyślnie

    znów wyjdzie że się czepiam, ale każde zdjęcia masz podczas ubierania takie pozowane? w sensie "udawajcie że zakładacie spinkę patrzcie się do obiektywu i uśmiech".
    No i ten Pan Młody podczas przygotowań Panny Młodej, co on tam robił w ogóle? Świadkowa ubiera młodą, a pan młody sobie na drugim planie okejki pokazuje do obiektywu pomijam fakt że dziwne jest to że podczas ubierania panny młodej, w tym samym pokoju siedzi pan młody, ale moim zdaniem technicznie by to lepiej wyglądało gdyby nie było na drugim planie tej osoby. Nie lubię tego używać określenia kiczowato, ale moim zdaniem takie ustawianie par młodych bardzo kiczowato wygląda moim zdaniem. Przypominają mi się automatycznie "kameruni" starych dat, którzy jak robią ujęcia podczas przygotowań to ustawiają te pary młode po kątach, nawet ciągając ich za ubranie po pokojach, na siłę prosząc o uśmiech, o pozowanie, o pokazywanie do kamery spinek, muszek. Co psuje cały klimat przygotowań i swobodnych emocji par i tego co się mogłoby dziać.
    Nie lepiej to robić w formie dokumentu, reportażu ?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    znów wyjdzie że się czepiam, ale każde zdjęcia masz podczas ubierania takie pozowane? w sensie "udawajcie że zakładacie spinkę patrzcie się do obiektywu i uśmiech".
    No i ten Pan Młody podczas przygotowań Panny Młodej, co on tam robił w ogóle? Świadkowa ubiera młodą, a pan młody sobie na drugim planie okejki pokazuje do obiektywu pomijam fakt że dziwne jest to że podczas ubierania panny młodej, w tym samym pokoju siedzi pan młody, ale moim zdaniem technicznie by to lepiej wyglądało gdyby nie było na drugim planie tej osoby. Nie lubię tego używać określenia kiczowato, ale moim zdaniem takie ustawianie par młodych bardzo kiczowato wygląda moim zdaniem. Przypominają mi się automatycznie "kameruni" starych dat, którzy jak robią ujęcia podczas przygotowań to ustawiają te pary młode po kątach, nawet ciągając ich za ubranie po pokojach, na siłę prosząc o uśmiech, o pozowanie, o pokazywanie do kamery spinek, muszek. Co psuje cały klimat przygotowań i swobodnych emocji par i tego co się mogłoby dziać.
    Nie lepiej to robić w formie dokumentu, reportażu ?
    Nooo ... w zasadzie, Twoje też są właśnie takie Może faktycznie już się z tego wyleczyłeś i teraz to widzisz, ale oglądając to repo, byłem pewny, że to Twoja robota. Ostro, jasno i ustawiane - z tym @kurczeblade, że Ty jeszcze dopalasz lampami, to tam kręcisz ludźmi sporo łącznie z tym pomagierem od lamp - to jest dopiero kosmos
    Fotki są naprawdę ostre, dobrze doświetlone i brak w nich udziwnień.

    ... ale ten młody przy przygotowaniach młodej, to faktycznie nie bardzo.

    Ogólnie na mega + fotki Pozdro kurczeblade
    "Nikon"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Monika i Tomek - wiosenna sesja narzeczeńska
    By agatatoja in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-07-2016, 20:39
  2. Monika i Tomek | plener
    By Darek Jankowiak in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-12-2010, 20:56
  3. Monika i Tomek | reportaż
    By Darek Jankowiak in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-11-2010, 21:07
  4. Monika i Tomek
    By Darek Jankowiak in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2010, 08:21
  5. Monika i Tomek
    By dorjan in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 15-10-2009, 17:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •