Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Angelika 2

  1. #1

    Domyślnie Angelika 2

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	A1_1280.jpg
Wyświetleń:	604
Rozmiar:	86,9 KB
ID:	7768

    Jak ten czas leci... minal rok od mojego poprzedniego postu. Zdjecie z wycieczki do Walii, kto byl to wie, ze tam caly czas pada... i padalo, przed i po naszym 3 dniowym tam pobycie.
    Uwielbiam to, ze fotografia daje mi uchwycic chwile i emocje tak jak ja chce. Nawet kosztem noszenia plecaka foto caly dzien z 14, 35 i 85mm podczas tej wycieczki to i tak dla mnie warto .

  2. #2

    Domyślnie

    Dziewczyna w kadrze jest spięta... Popracuj nad klimatem sesji, porozmawiaj co nieco. Myślę że warto.

  3. #3

    Domyślnie

    Mi się podoba , chociaż bardziej pasuje do fotografi albumowej.

  4. #4

    Domyślnie

    Moje pierwsze wrażenie - bardzo sympatyczne zdjęcie. Mnie się podoba, wiatr zrobił robotę (+ uśmiech modelki).
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #5

    Domyślnie

    ja kompletnie tego spięcia nie widzę, jak dla mnie fajny, naturalny portret do albumu
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki panowie, jeszcze troche pracy jest przede mna, zeby zdjecie byly lepsze niz do albumu .

  7. #7

    Domyślnie

    Spróbuj może ocieplić nieco WB

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie też się podoba, całkiem fajne kolory. Przyczepiłbym się tylko do zbyt mocnego ratowania przepałów na betonie - wyszło siwo i z lekkim 'halo'.
    FF (Fuji + Fuji)

  9. #9

    Domyślnie

    @Merde
    Niezle zauwazone!

    Ten przepal zrobilem specjalnie tak, bo przy jasnosci podobnej do reszty przepalow (zdjecie robione praktycznie w polodnie, ponoc najgorsza pora.... choc ja mam odmienne zdanie na ten temat!) bylo za duzo jasnosci na dole co odbieralo za duzo uwagi od gory zdjecia. Zdecydowalem sie na poswiecenie dolu kosztem wiekszego przyciagniecia uwagi na gorze.

    Niemniej jednak, bede w przyszlosci probowal jakos znalezc rozwiazanie na ten problem, dzieki za komentarz.

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Angelika
    By Pieroo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-09-2010, 15:41
  2. [ Portret ] Angelika.
    By Pawlus86 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-07-2010, 12:56
  3. [ Reportaż ] Angelika z CS3
    By JunioR in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-02-2007, 14:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •