Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pod Ostrzałem

  1. #1

    Domyślnie Pod Ostrzałem

    Uderzyło mnie to...


    Zuckerberg - Pod Ostrzałem.JPG
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  2. #2
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    No o co oni robią seriami to nie wiem. Kto to potem ma czas przejrzeć. Pewnie nikt. Ale taki profesjonalizm jest dziś. Robić setki bo się coś wybierze. Na wycieczkach ludzie robią to samo

  3. #3

    Domyślnie

    Akurat seriami to rozumiem, nie ma czasu przejrzeć zdjęcia, czy powtórzyć ujęcia. Ledwo aparat można wyciągnąć, taki ścisk, a czasu też mało.

    Poza tym ze strasznie małej odległości te zdjęcia robią, nie będzie zniekształceń ?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  4. #4

    Domyślnie

    I najważniejsze pytanie - jaki stosunek firm na aparatach?


  5. #5

    Domyślnie

    Kot Clintonów też nie miał łatwo:
    15lJMcV.jpg
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #6

    Domyślnie

    Jakby mieli aparat z odchylanym ekranem nie musieli by tak się przeczołgiwać
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Poza tym ze strasznie małej odległości te zdjęcia robią, nie będzie zniekształceń ?
    Zawsze możesz stanąć z tyłu w odpowiedniej odległości
    A tak poza tym- zwykle trafia się taki jegomość co wlezie za blisko i niestety reszta musi ustosunkować się do niego. I dotyczy to nie tylko "polityki" ale wszystkiego gdzie fotograf ma pełne pole manewru poruszania się...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Poza tym ze strasznie małej odległości te zdjęcia robią, nie będzie zniekształceń ?
    beda. nikt na to nei zwraca uwagi. zobacz zdjecia ze "scianek". wszyscy wygladaja jak z wodoglowiem


    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Zawsze możesz stanąć z tyłu w odpowiedniej odległości
    A tak poza tym- zwykle trafia się taki jegomość co wlezie za blisko i niestety reszta musi ustosunkować się do niego. I dotyczy to nie tylko "polityki" ale wszystkiego gdzie fotograf ma pełne pole manewru poruszania się...
    gdyby wsyscy sie stosowali do pierwszego zdania mozna by robic dobre zdjecia i kazdy mialby miejsce dla siebie. niestety z reguly gosciem z drugiego zdania wlazacym przed szereg jest jakis "znany reporter z warsiawy". Poziom kultury w reporterce osiagnal dno i puka od spodu juz od lat.
    jaki jest sens robienie setek zdjec bez zastanowienia, przepychajac sie lokciami?. Niestety "reporterom" nie placa za myslenie tylko za kiepskie zdjecia
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Podobne wątki

  1. [ Foto-żart ] Pod ostrzałem - czyli I Komunia.
    By biniubak in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2012, 03:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •