Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie "Kwadraty" w odcieniach szarości

    #1

    Edge Of The Kimmeridge Bay

    Nikon D300
    Sigma 10-20mm + kilka filtrów
    10mm | f/14 | 20sec | ISO 200


    ***

  2. #2

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo fajne mokre kamerdolce, bardzo niefajny klif pogrążony w smole. I lekkie niedopatrzenie Autora. Horyzont z lekka gibnięty.

  4. #4

    Domyślnie

    I lekkie niedopatrzenie Autora
    Co masz na myśli?

    Horyzont z lekka gibnięty.
    Krzywizna ziemi To muszę poprawić.

  5. #5

    Domyślnie

    Andrzej, kurde ten horyzont jest wygiety, ale tylko optycznie, prosto jak strzala jest.
    Reszta jak Andrzej napisal, ta smola mi nie pasuje, ale co ja tam wiem.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Andrzej, kurde ten horyzont jest wygiety, ale tylko optycznie, prosto jak strzala jest.
    Reszta jak Andrzej napisal, ta smola mi nie pasuje, ale co ja tam wiem.
    Horyzont tak jak napisałem - do poprawy. Jest to croop z bardziej bocznej części kadru stad też dystorsja, Sigma po prostu już tak ma.
    Co do smolistego nieba to uważam Twoją opinię za jak najbardziej słuszną - lubię smoliste czernie i silne kontrasty ale w przypadku tej fotografii pobawię się z cieniami na niebie.

  7. #7

    Domyślnie

    Kimmeridge? Pierwszy plan super. Niebo również super. Tylko klif odciąga wzrok i chyba za niewiele wnosi .

  8. #8
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Foty od zawsze obrabiasz to chyba wiesz że jest coś takiego jak korekcja obiektywu. Zwalanie na krzywiznę ziemi? Miałem nadzieję ze na wyższych lotów humor Cie stać...
    Lubisz smoliste czernie-ok-ale nie każdemu podejdą, nie zawsze dobrze to wygląda. Może czasem warto wyjrzeć nieco dalej poza własne widzimisię.

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo na tak. Dawaj więcej.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Foty od zawsze obrabiasz to chyba wiesz że jest coś takiego jak korekcja obiektywu. Zwalanie na krzywiznę ziemi? Miałem nadzieję ze na wyższych lotów humor Cie stać...
    Lubisz smoliste czernie-ok-ale nie każdemu podejdą, nie zawsze dobrze to wygląda. Może czasem warto wyjrzeć nieco dalej poza własne widzimisię.
    Oczywiście, że wiem i jeżeli czytasz moje wypowiedzi to jest tam napisane, że do błędu się przyznaję i za tą opinię pozostaję Ci wdzięczny.
    Natomiast odnośnie mojego własnego "widzimisię" - skoro Ci się nie podoba to po prostu omijaj moje fotografie. Dziękuję.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 21:27
  2. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  3. [ Reportaż ] Rekonstrukcja historyczna "WRZESIEŃ 1939 NA ŻYWIECCZYŹNIE" Obrona fortu "WĘDROWIEC"
    By kd78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 12:30
  4. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 22-12-2007, 14:46
  5. [ Krajobraz ] jesiennie w odcieniach szarości
    By Valdek_Tychy in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 01-11-2006, 09:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •