Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrekjeczen Zobacz posta
    Przykro mi jest jednak bardzo, że cała dyskusja zamiast na fotografii skoncentrowała się na gustach i temperamencie.

    Mam nadzieję, że teraz jest Ci przykro, tym bardziej, że sam to wszystko zacząłeś mówiąc: Twoja wypowiedź o "smolistych czerniach" i tym, że Ci się one nie podobają nie ma żadnej wartości merytorycznej.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #22

    Domyślnie

    #2

    Not Really Alone

    Nikon D300
    Sigma 10-20mm + kilka filtrów
    10mm | f/10 | 30sec | ISO 200


    ***

  3. #23

    Domyślnie

    Świetne. Dawaj więcej.

  4. #24

    Domyślnie

    2jka bardzo miła dla oka i widać, że jadnak wziąłeś sobie do serca uwagi odnośnie smolistych czerni.

    PS
    Dodam tylko, że gdybym słuchał utyskiwań forumowych marud to nie zrobiłbym tych zdjęć, z których aktualnie jestem najbardziej dumny .

  5. #25

    Domyślnie

    #3

    One Step To The Sea Below

    Nikon D300
    Sigma 10-20 + filters
    10mm | f/11 | 30sec | ISO200


    ***

  6. #26

    Domyślnie

    Ciekawa dyskusja
    Jedynka na nie. Ciężko będzie mi wytłumaczyć dlaczego mi się nie podoba w taki sposób jak chcesz. Dla mnie faktycznie ten klif po prawej stronie jest za ciemny, ale to co mnie bardziej boli to pierwszy plan, który wydaję się za bardzo cukierkowy. Opinia całkowicie subiektywna, niestety nie umiem inaczej.
    Dwójka świetna. Uwielbiam takie kadry i przejścia tonalne. Trzy to moim zdaniem niezłe zdjęcie, ale brakuje mi ciut tej smolistej czerni, której było za dużo w pierwszym zdjęciu.
    2pompony, jeśli pięciu gości mówi, że za ciemno to znaczy to tylko tyle, że według nich jest za ciemno. I co w związku z tym powinien zrobić autor? Rozjaśnić zdjęcie coby ich (i mnie) uszczęśliwić? Nie ma żadnej reguły opisującej jak to zdjęcie powinno wyglądać a sugerowanie się ilością głosów może być dość mylne. Wydaje mi się, że disco-polo w naszym pięknym kraju słucha więcej osób niż klasyki czy jazzu.
    Kolega robi bardzo dobre zdjęcia czarno-białe i życzę wszystkim tym co robią zdjęcia kolorowe, coby z tym swoim kolorem doszli do takiego poziomu jak właśnie kolega z BW.

  7. #27

    Domyślnie

    Świetny pierwszy plan z mnogością detali. Woda wpływająca do tej mini cieśniny w połączeniu z dłuższym czasem stworzyła świetny efekt.

  8. #28

    Domyślnie

    #4

    When Hell Freezes

    10mm | f/14 | 20sec | ISO200


    ***

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    #6

    South Stack Lighthouse

    10mm | f/5,6 | 2sec | ISO200


    ***

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 21:27
  2. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  3. [ Reportaż ] Rekonstrukcja historyczna "WRZESIEŃ 1939 NA ŻYWIECCZYŹNIE" Obrona fortu "WĘDROWIEC"
    By kd78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 12:30
  4. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 22-12-2007, 14:46
  5. [ Krajobraz ] jesiennie w odcieniach szarości
    By Valdek_Tychy in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 01-11-2006, 09:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •