Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie Fotografia Beauty - kurs/szkolenie - znacie kogoś?

    Cześć.
    Trochę nietypowe pytanie i nie do końca jestem pewien czy to dobry działa...

    Od jakiegoś czasu ciągnie mnie do beauty.
    Bardzo podoba mi się ten rodzaj, mam nawet jakiś tam swoich ulubionych fotografów (np.: Julia Kuzmienko).
    Próbowałem trochę sił w tym temacie, ale mówiąc szczerze - nie wygląda to tak jakbym chciał (czy może inaczej - jak wygląda tu u innych).
    Przyszedł mi więc do głowy pomysł, żeby iść na jakiś kurs/szkolenie - problem w tym, że jakoś nie mogę znaleźć nic o tej tematyce.
    Żeby utrudnić jeszcze temat - ponieważ byłem już na wielu kursach grupowych (w tym 2 letnim "kursie" zwanym studium) dochodzę do wniosku, że taka forma nauki mija się z celem.
    Pomyślałem więc, że może poszukam jakiś warsztatów indywidualnych - co tylko skomplikowało sprawę.

    Pytanie: czy znacie jakiś DObrYCH fotografów Beauty z PL (a konkretniej z Warszawy) do których można by uderzyć w sprawie kursu?
    Nie wiem ile takie coś może kosztować... ale póki nie sprawdzę to się nie dowiem.

    Z góry dziękuję za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Możesz uderzyć do Konrada Grymina bezpośrednio. Nie ma nic na stronie o warsztatach czy kursach, ale jak do niego napiszesz to może się coś uda zorganizować. Możesz się powołać, że ode mnie masz kontakt jak coś.

  3. #3
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu ciągnie mnie do beauty.
    Bardzo podoba mi się ten rodzaj, mam nawet jakiś tam swoich ulubionych fotografów (np.: Julia Kuzmienko).
    Jak dla mnie to powinieneś szukać kursu/instrukcji jak najlepiej obrabiać beauty.
    Oświetleniowo to co widzę u Julia Kuzmienko nie jest trudna sprawa. Reszta to modelki, stylizacje, makijaż, fryzjer, czyli .. pieniądze na ekipe.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #4

    Domyślnie

    Może i tak, choć wiesz jak to jest - próbujesz naśladować, ale to ciągle nie wygląda tak jakbyś sobie tego życzył...

    Kurs obróbki to oczywiście też jakiś pomysł.
    Mam jakieś kursy online ale to wszystko jest łatwe i piękne jak się pracuje na zdjęciu prowadzącego, potem siadasz do swojego i już nie jest tak różowo.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym na Twoim miejscu po prostu pisała do osób, których zdjęcia Ci się podobają. Może nie mają w swojej ofercie kursów, może nawet wcześniej nie myśleli o sobie w roli nauczyciela, ale ich zainspirujesz i zgodzą się, żebyś za jakąś opłatą potowarzyszył im w sesjach, albo chociaż zdradzą trochę "tipów"

  6. #6

    Domyślnie

    Tak też robię (robiłem) ale chyba mam za wysokie wymagania

  7. #7
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Albo za mało chcesz zapłacić
    Indywidualne kształcenie u dobrego fotografa ...
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #8

    Domyślnie

    Za mało to nie, bo sami zaproponowali cenę i ja na nią przystałem.
    Poprosiłem tylko o jakieś informacje odnośnie kursu - ile godzin, jakiś plan lekcji , kto pozuje itp.
    I nagle - rezygnują.

  9. #9

    Domyślnie

    Kurcze, może się boją, że nie podołają. Albo nie wiem co, że sobie konkurencję wyhodują na własnym łonie

  10. #10

    Domyślnie

    Raczej stawiam na to pierwsze....
    Po prostu po tych pytaniach o cenę, ilość godzin, kto maluje, kto pozuje jakoś się wystraszyli.
    No cóż poradzić...

    Znacie może kogoś z okolic Wwy?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. kurs, szkolenie
    By eskaa in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-07-2016, 20:40
  2. Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 17-12-2014, 14:21
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-07-2010, 15:17
  4. Szkolenie fotografia studyjna
    By fotoprimo in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-05-2009, 15:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •