Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Na każdym Win od lat używam przeglądarki XnView- darmowa, obsługuje profile... Możesz też koledze wrzucić instalkę ViewNX-i... Problemów ze znalezieniem darmowych i funkcjonalnych przeglądarek ogólnie nie ma...
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 31-03-2018 o 09:23

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Na każdym Win od lat używam przeglądarki XnView- darmowa, obsługuje profile... Możesz też koledze wrzucić instalkę ViewNX-i... Problemów ze znalezieniem darmowych i funkcjonalnych przeglądarek ogólnie nie ma...
    Tylko trzeba pamiętać, że one są darmowe do użytku domowego. W firmie wypadałoby kupić licencję.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Tylko trzeba pamiętać, że one są darmowe do użytku domowego. W firmie wypadałoby kupić licencję.
    Autor pytał o darmowe więc podesłałem darmowe. Zawsze możesz zaproponować coś darmowego do użytku komercyjnego od siebie...

  4. #14
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Zwalona to jest przegladarka "Zdjecia" w Win10
    Ja widze spadek ostrosci przy jej uzywaniu.

    Jesli masz jakos sugestie ze moze cos jest w Windowsie przestawione to napisz.
    Tylko nie bardzo wiem co by to moglo byc.
    Nigdy nie miałem problemu z systemowymi przeglądarkami, zawsze wysietlają poprawnie zdjęcia, jeszcze za czasów jak używałem micrografx czyli prehistoria, w win10 można przyczepić się że spieprzyli ciut przeglądarkę zdjęć od strony funkcjonalności ale nadal wyświetla identycznie i tak samo jak paint czy inne programy.
    Wolę nie używać innych przeglądarek bo klient zapewne będzie używał i tak systemowej ale to inna kwestia raczej związana z profilami itp, nie spotkałem się nigdy żeby systemowa pogarszała rozdzielczość.

  5. #15

    Domyślnie

    Polecam IrfanView, wyświetli prawie wszystko a i do resize/watermark się przydaje.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ... nie spotkałem się nigdy żeby systemowa pogarszała rozdzielczość.
    Też się nie spotkałem, ale autor wątka chyba też nie, bo o rozdzielczości nie wspomniał tylko o ostrości, to jednak jest różnica.

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Spadek ostości jest tylko przy zdjęciach pomniejszanych do wyświetlenia. To normalne w wielu przeglądarkach - np. Picassa ma to samo.
    To efekt działania algorytmów zmniejszania bez dodatkowego wyostrzenia. Photoshop ma natomiast odwrotny problem - pomniejszone zdjęcia zbytnio wyostrza.
    Myślę, że tu jest "pies pogrzebany"

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    Polecam IrfanView, wyświetli prawie wszystko a i do resize/watermark się przydaje.
    Również polecam i używam ten program do szybkiego podglądu zdjęć.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Przeglądarka zdjęć i nef/raw
    By notdot in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-12-2017, 14:59
  2. Przeglądarka zdjęć / klasyfikacja metadata
    By fazinsk in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-05-2017, 01:28
  3. Przeglądarka Chrome i wyświetlanie zdjęć.
    By manfred in forum Komputery
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 19:22
  4. Przeglądarka zdjęć z wyświetlaniem opisu.
    By luckynyc in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-04-2014, 18:12
  5. Przeglądarka zdjęć...
    By buntux in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-04-2009, 13:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •