Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    fakt , nie zorientowoalem sie , chyba to jest zwykly spam, gdyz autor watku ma tutaj opinie spamera.
    nie widze sensu czytania dalej.

    chyba watek zwyczajnie jest do usuniecia ze wzgledu na propoagowanie tzw " hejtu"

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    najwyrazniej sytuacja cie przerosla.
    umiejetnosc zachowania relacji ludzkich na odpowiednim poziomie najprawdopodobniej jest ci obca.

    opisujac zdarzenie w ten sposob stawiasz sam siebie w fatalnym swietle.
    To zycie ! To ono mnie postawilo na tym chodniku ...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    fakt , nie zorientowoalem sie , chyba to jest zwykly spam, gdyz autor watku ma tutaj opinie spamera.
    nie widze sensu czytania dalej.

    chyba watek zwyczajnie jest do usuniecia ze wzgledu na propoagowanie tzw " hejtu"
    Tak jest - jestes zwolniony z czytania !

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Nie znamy szczegółów zdarzenia - jeśli fotograf stał po drugiej stronie ulicy i fotografował to w scenerii miasta to trudno uznać to za naruszanie spokoju. Jak podszedł na 2 m i celował wielkim teleobiektywem w twarz robotnika to na pewno tak. I w takiej sytuacji uznałbym po pierwsze racje pracujących a nawet spytał się czy mogę fotografować. Ktoś wcześniej napisał, że fotograf powinien mieć wyczucie sytuacji i umieć szybko (i raczej bezkonfliktowo) rozwiązać problem. I to jest oczywiście najbardziej sensowna odpowiedź - trzeba być elastycznym i mieć gadkę. Np. kiedyś chciałem skorzystać ze stanowiska w miejscu likwidowanego zakładu ale z ochroną. Zaczęło się od stwierdzenia, że nie ma najmniejszej szansy wejścia (z reguły zgody załatwiam sobie wcześniej ale to było zauważone dopiero na miejscu). Po 10 min gadce mój rozmówca stał się super przewodnikiem i miałem miejscówki, które nie wiem czy bym odkrył. Ale czasem trzeba powołać się na prawo prasowe a czasem być opryskliwym. Choć ja tych siłowych rozwiązań unikam bo prawie zawsze lepiej jest spokojnie pogadać nawet gdy zaczyna się
    - wyp...j

    pozdro
    Wiesiek
    Bylo napisane. Srodek jednego z glownych skrzyzowan w Warszawie !!!
    Robole robia bo to ich robota.
    Sztygar (aktywista z Komsomolu) zapragal sie zapoznac z przechodniem przygladajacym sie wytezonej socjalistycznej pracy przez komurkie.
    Zapomnieli tylko rozstawic wymaganych przez nowoprawo tabliczek "Zakaz Fotografowania" !!
    Wspanialy kraj tu macie :^)
    I wspanialych roboli :^D

  3. #23

    Domyślnie

    Ty się ciesz, że faktycznie po gębie nie dostałeś bo ludzie w tym kraju to różnie reagują

  4. #24
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Czasami jedno dobre obicie ryja daje więcej nauki niż ciągnięcie takiego tematu.

  5. #25

    Domyślnie

    Faktycznie, najgłupszy sposób rozmowy. Fotografowanie wyzwala różne reakcje ludzi i robiąc zdjęcia trzeba się z tym liczyć. Niezależnie od praw, kłócenie się i wyzywanie to powinien być ostatni argument. Może najpierw wyjaśnić co i po co się robi, bo ludzi to może intrygować, co najwyżej wezmą człowieka za wariata.

  6. #26

    Domyślnie

    Co za burak...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #27

    Domyślnie

    Burak z brakiem instynktu samozachowawczego..Ciekawi mnie co gdyby sytuacja zdarzyła się o 2 w nocy, w jakimś stołecznym klubie,podczas imprezy zawodników MMA ..czy nasz bohater też zdobył by się na taką odpowiedź..:"Foce bo lubię.. bo mam aparat" Ciekawi mnie też ,gdzie ten jego nikon by wylądował..? I czy potrzebna by była jakaś zaawansowana kolonoskopia żeby go wydobyc ?

  8. #28
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Myslę, że najlepiej spuścić kurtynę milczenia ....
    Zamykam.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Jak walczyć z szumem
    By PiKa in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-04-2016, 12:52
  2. [ Przyroda ] Wieczorny aktywista
    By kl in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-06-2015, 20:34
  3. warto walczyć, czyli jak zamienić nissina na SB
    By chris_66 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-02-2011, 01:04
  4. Mega zmieszane światło, czyli jak z tym walczyć
    By b202 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 29-01-2010, 12:59
  5. mora - jak z nia walczyc
    By ranbir kapoor in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-09-2009, 16:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •