Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Quadralite stroboss 60 evo N

    Witam nigdzie tego nie znalazłem na forum a podobno jest to możliwe tą lampą .. A mianowicie chodzi o błyskanie lampą gdy nie jest zamontowana na sankach ( bez dodatkowego nawigatora ) . I tu moje pytanie czy faktycznie jest to możliwe ? jeśli tak to jakie ustawienia muszą być z poziomo aparatu ( Nikon d7100 ) i jakie ustawienia z poziomu lampy . Proszę o odpowiedź pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojciech998 Zobacz posta
    Witam nigdzie tego nie znalazłem na forum a podobno jest to możliwe tą lampą .. A mianowicie chodzi o błyskanie lampą gdy nie jest zamontowana na sankach ( bez dodatkowego nawigatora ) . I tu moje pytanie czy faktycznie jest to możliwe ? jeśli tak to jakie ustawienia muszą być z poziomo aparatu ( Nikon d7100 ) i jakie ustawienia z poziomu lampy . Proszę o odpowiedź pozdrawiam
    niemam tej lampy i tego body ale z tego co widzę jest kompatybilna z system CLS :
    otwierasz lampę w aparacie i przechodzisz do ustawien braketing/lampa błyskowa/sterowanie lampą wbudowaną/ tryb sterownika
    w menu lampy wybierasz slave - http://quadralite.pl/images/quadrali...ual-PL-ENG.pdf - strona 13
    do wyboru są jeszcze grupy itp ale to łatwe do ogarnięcia.
    Jednak jesli masz tą lampe to ja bym zainwestował w navigatora bo cls ma swoje zalety ale ma też wady/ zasięg to że master i slave muszą się widzieć itp

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć dziękuję za odpowiedz . Ja tez już doszedłem do tego jak zgrać lampę za aparatem ale dwa minusy ..... Lampa w aparacie musi być podniesiona i również wyzwala błysk a dwa zasięg marny i to bardzo powiedzmy w okolicy 3 metrów ... Więc nawigator kupiony model x2

  4. #4

    Domyślnie

    Hej wszystkim kupiłem Navigator x2 do wyżej wymienionej lampy . Ale nie mogę ich ze sobą zgrać , podpowie ktoś jak to z robić ? Navigator na sankach , lampa z boku ( na Navigatorze wyświetla się ikonka aparatu ) czyli rozumiem ze są zgrane z migawką .... Ale jak go zgrać z lampą ? kanały takie same ustawione i żadnej reakcji .... pomożecie ?

Podobne wątki

  1. Quadralite stroboss 60 kto już użytkuje
    By berez2 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 23-02-2024, 23:11
  2. Quadralite Stroboss 60 + Navigator X2
    By marti5 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-10-2019, 12:08
  3. Quadralite Stroboss 60 Evo siatka na zdjęciach
    By vego07 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 18-02-2019, 19:23
  4. Quadralite - Stroboss 60 (Godox TT685) vs YONGNUO 685
    By Niewin in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-02-2018, 11:57
  5. Quadralite - Stroboss 60 vs YN 685
    By vego07 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-07-2017, 00:57

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •