Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Witam , mam pytanie gdzie najlepiej kupic papier do drukark A2 i A2+

    Witam , mam pytanie gdzie najlepiej kupic papier do drukarki Epson p800 w formacie A2 i A2+ glossy z odpowiednim profilem i minimalną gramaturą 265?
    Drugie pytanie czy używa ktoś bezpiecznie zamienników tuszu do tej drukarki
    Dziękuje z góry za odp pzdr Jarek

  2. #2

    Domyślnie

    www.medikon.pl lub foto Falter Pniewy. Najtaniej będzie chyba papier na roli. Czy Twoja drukarka przycina papier automatycznie, czy trzeba ciąć ręcznie?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WALOD Zobacz posta
    www.medikon.pl lub foto Falter Pniewy. Najtaniej będzie chyba papier na roli. Czy Twoja drukarka przycina papier automatycznie, czy trzeba ciąć ręcznie?
    p800 nie przycina automatycznie, trzeba to robic recznie. automatycznie jest jedynie ponowne wsuwanie papieru, tak by ograniczyc jego straty.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ergoy Zobacz posta
    Witam , mam pytanie gdzie najlepiej kupic papier do drukarki Epson p800 w formacie A2 i A2+ glossy z odpowiednim profilem i minimalną gramaturą 265?
    Drugie pytanie czy używa ktoś bezpiecznie zamienników tuszu do tej drukarki
    Dziękuje z góry za odp pzdr Jarek
    ja kupuje w www.falter.pl maja i solution i hm itd.
    jesli chcesz dokladniejszych info to poszukaj uzytkownika unesco, on ma spore doswiadczenie w drukowaniu p800.

  4. #4

    Domyślnie

    O, ktoś wywołał mnie do tablicy .
    Zwykłe Solutiony z Faltera glossy od niedawna występują w wersji A2, ale duże paczki. Profil zrobią Ci za darmo do Twojej drukarki i tego papieru.
    Medikon w Fomei nie ma formatów A2 w arkuszach, trzeba kupować rolkę 17". Chyba że droższy Sihl.
    Możesz spokojnie kupić papier Epsona PGPP, bardzo dobry glossy, aczkolwiek profile wbudowane w drukarkę są takie sobie.
    Duzi producenci papieru maja w swojej ofercie A2 (Hanemuhle, Tecco, Canson, PermaJet, Tetenal, Ilford), profile są bardzo różne, zależy też co chcesz drukować i czy chcesz, żeby wyglądało ładnie, czy tez wiernie.
    Co to jest A2+? Docięty do proporcji papier z rolki 17"?

Podobne wątki

  1. Gdzie kupić papier fotograficzny ?
    By Wolves in forum Tradycyjne techniki wołania - ciemnia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-01-2015, 17:08
  2. NIkor 70-200/2.8 VRII - Leasing gdzie najlepiej kupić
    By Michal Szipluk in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 01:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •