Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
97. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - III miejsce

    20 20,62%
  • 2 - jivaro

    6 6,19%
  • 3 - I miejsce

    41 42,27%
  • 4 - II miejsce

    30 30,93%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58
  1. #11

    Domyślnie

    jak tylko mi się skończy sesja, to będę słał co tydzień
    Pozdrawiam, Kuba

  2. #12

    Domyślnie

    Faworyt jest tylko jeden!Głos oddany

  3. #13

    Domyślnie

    Widzę, że poziom faluje, raz lepszy, raz gorszy Może też wystartuję?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  4. #14

    Domyślnie

    A ja zagłosuję. W każdym konkursie mogą być lepsi i gorsi. Mogą być w jednym tygodniu zdjęcia słabsze, a w następnym same super, ale taka jest idea konkursu, że ktoś jest z tej grupy najlepszy.
    Warto docenić odwagę prezentujących swoje prace w konkursie, zamiast krytykować poziom. W końcu poziom konkursu zależy od nas, forumowiczów.
    Ja swoich zdjęć nie wsyłam, bo uważam że są za słabe na konkurs, ale ...... może któregoś dnia. I też przeczytam, że "same słabe zdjęcia w tym tygodniu" i może dlatego jeszcze długo nie wyślę swoich zdjęć.
    D300s F80 i dodatki.

  5. #15

    Domyślnie

    nie martw się jak widać na 13 głosów jest tylko 3 prawdziwych malkontentów... a i oni pewnie tylko trenują przed jakimis poważniejszymi zawodami w narzekaniu... coś w stylu I Międzynarodowa Spartakiada w Wybrzydzaniu "Mal Content 2007"

    ps
    a na poważnie, to wszędzie jest podobne zaangażowanie w akcje, w których coś trzeba z siebie dać (pomijam ludzi, którzy z założenia uważają, iż taki konkurs jest bez sensu), po co sprawdzać, czy taki konkurs może się jakoś fajnie rozwinąć, skoro można to olać i niech sobie kolejna inicjatywa w tym pięknym kraju, na który wszyscy tak narzekają- zdechnie, pokazując ten power, co w nas drzemie, po co się wysilać posyłając jedno udane zdjęcie, skoro można te 5zł wydać na piwo, po co się wystawiać na pośmiewisko, skoro można spokojnie kontemplować swoją wspaniałość i być w centrum świata, po co się ośmieszać występowaniem w tak żałosnym konkursie, jeśli w innym miejscu mogę spokojnie zbierać laury, które tłum wielbicieli wciska mi na głowę
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 11-06-2007 o 11:03

  6. #16

    Domyślnie

    Andrzeju_Laskowski, czy mógłbym cię prosić o więcej konkretów? Pytam dlatego, że jedno z tych zdjęć jest mojego autorstwa (jak ktoś będzie chciał, to zgadnie - które ) i naprawdę nie bardzo rozumiem co w nim jest takiego "poniżej dna". Z góry dziękuję . Tak samo prośba do pozostałych, którym się żadne zdjęcie nie podoba - niech napiszą dwa słowa na temat każdego, co kokretnie się nie podoba. Będą to cenne wskazówki dla autorów, czego powinni w swojej fotograficznej przyszłości unikać.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  7. #17

    Domyślnie

    Proszę bardzo.
    1- stokrotka nieostra i byle jak skadrowana,
    2- ulica w egzotycznym miejscu (Indie?) ale pokazana w bardzo nieciekawy sposób. Szaro-buro, chaotycznie,
    3- no tu to chyba nie trzeba komentarza,
    4- nic ciekawego, chłopczyk siedzący na pniach, rower zlewający się z ogniskiem, na dole źle ucięte, nuda.

    Ale to tylko moje subiektywne zdanie na które, jak sądzę, mogę sobie pozwolić, gdyż po to wystawia się prace w konkursach aby zbierały one oceny.
    Prawda?
    A że nie zawsze pochlebne to normalne.
    Napewno znajdzie się ktoś komu fotki sie spodobają.
    Szary, cichy człowiek.

  8. #18

    Domyślnie

    Ja tez po raz pierwszy musze sie wstrzymac od glosu.

    Moze powinna byc opcja "zadne"?
    Nikon F-501, Canon 30D

  9. #19

    Domyślnie

    Konkurs na marudę byłby za to na najwyższym poziomie bo
    1. marudzicie jak dziewczyny = nie bo sama nie wiem dlaczego (krytyka powinna byc konstruktywna)
    2. oraz jak prawdziwy Polak = nie bo po co (swojego nie wstawię; może za tydzień)

    Spójrzcie w lustro i zastanówcie się - Czemu jestem taki i potem macie dwa wyjścia
    1. wiąść się do roboty i w podnieść poziom konkursów - no chyba że nie dorastacie do pięt zdjęciom z dna
    2. marudzić dalej = zapłakać nad własnym losem


    P.S. Mną się nie przejmujcie - ja swoje miejsce w szyku znam, no i nie marudzę
    A głos oddałem
    Co po sprzęcie jak talentu brak.
    D70S T 17-75 N 50, 80-200 Af-s, błyska po oczach 800 , SS300AW, jakieś filtry, cokiny, cudaki

  10. #20

    Domyślnie

    Oddany
    Nie mam czasu dla ludzi którzy nie mają czasu dla ludzi.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •