Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Lekki i kompaktowy plecak - body z gripem + 80-200 + max 2 szkła

    Szukam jakiegoś w miarę lekkiego plecaka do którego wrzucę F100 z gripem i zaczepionym N80-200 + obok 35-70/2.8 lub jakieś dwie stałki zamiast tego. na codzień biegam z Thule Covert, ale tam niestety puszka z gripem robi problemy

    Co jest dla mnie ważne:
    - kompaktowy rozmiar - nie szukam dużego plecaka, z którym będę wyglądał jak żółw
    - możliwość wrzucenia body z gripem z zapiętym lub odpiętym szkłem
    - w miarę przystępny wygląd

    Co nie jest dla mnie aż tak istotne:
    - wszystkie tricki i bajery, które pozwalają na wyciągnięcie aparatu z plecaka w ułamku sekundy niczym rewolwerowiec - aparat zazwyczaj mam w ręce więc plecak w sumie pełniłby rolę przechowywania obiektywów i puszki w momentach, w których nie potrzebuję z nich korzystać szwendając się po mieście
    - nie potrzebuję też zatrważającej ilości kieszonek - wystarczy jedna na kilka rolek i baterie.
    - uchwyty pod statywy - w tym przypadku też to jest zbędne

    Niestety ProTactic 250 lub Flipside Trek 250 - które swoja bryłą i rozmiarem bardzo mi pasują - nie spełniają tych oczekiwań

  2. #2

    Domyślnie

    Poszukaj Flipside Sport 10L AW, może gdzieś będzie jeszcze dostępny- mały, zgrabny plecak na to co chcesz tam upchnąć...

  3. #3

    Domyślnie

    Pomyśl też o Lowepro Flipside 200, ewentualnie większym 300.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Poszukaj Flipside Sport 10L AW, może gdzieś będzie jeszcze dostępny- mały, zgrabny plecak na to co chcesz tam upchnąć...
    Dzięki! Sprawdzę

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Pomyśl też o Lowepro Flipside 200, ewentualnie większym 300.
    Zwykły czy AW II? Bo ten AW II całkiem całkiem wygląda

  5. #5

    Domyślnie

    AW II to nowa linia i właśnie wygląd się zmienił, no i cena I bywa teraz lepsza. Ja mam 300 AW I, fakt jest trochę brzydki, ale polecam. Polecany wyżej 10 Sport AW nie ma kieszeni w środku i jest trochę lepszy od 300. Też warto poszukać.

  6. #6

    Domyślnie

    Mam Lowepro Flipside 250 i mogę polecić. Przestrzeń na aparat jest osobno od przestrzeni na inne drobiazgi. U mnie wchodzi d7200+18-200 VR i obok Sigma 17-50. Zostaje minimum miejsca na ładowarkę.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez witus83 Zobacz posta
    Mam Lowepro Flipside 250 i mogę polecić. Przestrzeń na aparat jest osobno od przestrzeni na inne drobiazgi. U mnie wchodzi d7200+18-200 VR i obok Sigma 17-50. Zostaje minimum miejsca na ładowarkę.

    Ja tak zacząłem się zastanawiać czy ten grip jest mi w sumie w ogóle potrzeby bo mam go dlatego, ze był w zestawie bez "koszyczka na baterie" do body. Odłączenie gripa da mi chyba większy wybór plecaków

Podobne wątki

  1. Duży, solidny plecak na dwa body z pionowym gripem
    By KaarooL in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 12-07-2018, 09:40
  2. lekki plecak na aparat + kurtke etc ..
    By himin in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 11:32
  3. Ultralekki plecak do d700 z gripem
    By urbanned in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-02-2011, 16:56
  4. Plecak na d700 z gripem
    By milczek77 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-12-2010, 22:49
  5. Jaki plecak na: 2 body + 3 szkła + lampa + pierdołki
    By MarviN in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-12-2007, 15:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •