Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie [wspinaczka] IceClimbing

    Sesja w Dolinie Białej Wody w Tatrach Słowackich z Krzysztofem Rychlikiem i Magdaleną Imielską, droga "The Banana Joe" M9, zapraszam do komentowania:



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC7585readySMALL.jpg
Wyświetleń:	1468
Rozmiar:	972,6 KB
ID:	6414

  2. #2

    Domyślnie

    Widziałem już w gazecie i zachwycam się cały czas. Nieosiągalne doznania dla innych. Gratulacje.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NickOnMe Zobacz posta
    Widziałem już w gazecie i zachwycam się cały czas. Nieosiągalne doznania dla innych. Gratulacje.
    Dzięki za komentarz

  4. #4

    Domyślnie

    Elegancja! :] Rok temu w Wawie na moście średnicowym (o ile dobrze pamiętam) był lodospad prawie tej wielkości. Jeśli kiedyś się to powtórzy, ktoś powinien wykorzystać to fotograficznie. Jeśli mam dodać jakąś uwagę, to lina jest napięta. Albo tylko tak wygląda. ;] Pozdro.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawel Zobacz posta
    Elegancja! :] Rok temu w Wawie na moście średnicowym (o ile dobrze pamiętam) był lodospad prawie tej wielkości. Jeśli kiedyś się to powtórzy, ktoś powinien wykorzystać to fotograficznie. Jeśli mam dodać jakąś uwagę, to lina jest napięta. Albo tylko tak wygląda. ;] Pozdro.
    Tak wygląda, na linie było sporo luzu, próbowaliśmy to pokazać, ale opadała do asekuranta... jest lekko luźna w przelotach, tam trochę widać... Dzięki za odwiedziny

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    nie wierzę, że masz tylko jedno zdjęcia stamtąd. Poprosimy o więcej. Za przedmówcami - pełen szacun

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    nie wierzę, że masz tylko jedno zdjęcia stamtąd. Poprosimy o więcej. Za przedmówcami - pełen szacun
    Dzięki wszystkim za komentarze No, niestety, tylko jeden... To znaczy mam kilka klatek z różnymi pozami wspinacza, ale w zasadzie nic to już nie wnosi do tematu... Plan był na jeszcze zdjęcia z góry podczas wspinania po soplu, ale było zbyt zimno, a lód zbyt kruchy - było to już zbyt niebezpieczne i odpuściliśmy... Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się tam wrócić i dokończyć moją pierwotną koncepcję...

  9. #9

    Domyślnie

    Kapitalny kadr, jeśli miałbym się przeczepić to dla mnie ciut za jasno, tak co najmniej z pół EV. Reszta cud-miód. I malina.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  10. #10

    Domyślnie

    Przyłączam się do zachwytów - zdjęćie jest wyśmienite, WYŚ-MIE-NI-TE! Jak nie lubię pionów, tak taki pion mógłby u mnie wisieć na nomen omen ścianie.

    Przyznaję WIELKIEGO PLUSA.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wspinaczka
    By Obiektywnie in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 07:26
  2. [ Przyroda ] wspinaczka
    By Stryj in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 16:58
  3. wspinaczka
    By LWO in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-09-2009, 20:34
  4. [ Sport ] Wspinaczka
    By LWO in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-09-2009, 16:09
  5. [ Przyroda ] Wspinaczka
    By michalv in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-10-2006, 21:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •