Close

Zobacz wyniki ankiety: Jaka karta pamięci? Sandisk Extreme czy Toshiba Exceria

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Sandisk Extreme 32GB UHS-I U3 V30

    6 100,00%
  • Toshiba Ezceria 32GB UHS-I U3

    0 0%
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51
  1. #41

    Domyślnie

    Myslales o mnie ?
    :^)))

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    To zacnie. Tylko... Oprócz grupy hobbystów jest tutaj też grupa mózgów fotograficznych, w rożnych tematach tej dziedziny (akurat ja się do nich nie zaliczam żeby było jasne ). Korzystamy z ich wiedzy zupełnie za darmo. Czasem nawet nie myślimy o tym jakie te porady mają przełożenie na nasze realne pieniądze i czas, który zaoszczędzimy dzięki nim. I choćby z tego względu, według mnie należy szanować innych forumowiczów, rownież ich czas. A na codzień widzimy masę tematów o szatańsko brzmiących tytułach, z postem na 40 linijek gdzie pod spodem wdzieje jeden post z odpowiedzią pt. "Instrukcja, str. 135". Nie wiem, może mam jakieś spaczenie, a może z domu wyniosłem nie to co trzeba ale jakoś tak po ludzku głupio by mi było jako autorowi pytania.
    To jako rozwinięcie moich myśli skoro już temat kart został zaśmiecony. A to, że grupa pasjonatów i hobbystów traktuje forum podobnie do Ciebie to widać w całej masie założonych wątków, gdzie udzielają nam cennych porad mimo, że ich cierpliwość wystawiona jest niejednokrotnie na najwyższą próbę. I chwała im za to.
    Wydaje mi się, że ludzie dysponujący ową wiedzą ustosunkują się do założonego tematu lub nie, w zależności od czasu czy chęci. Uważam, że jeśli ktoś chce zadać pytanie nt. kart pamięci, czy może najlepszego koloru dekla na obiektyw, to jego prawo. Jeśli dostanie odpowiedź w stylu - instrukcja str. 135, to pewnie sam wyciągnie wnioski i jeśli jest domyślny to następny raz się bardziej zastanowi. Mi też zdarzyło się zadać na różnych forach pytania, których się delikatnie mówiąc wstydziłem później, ale to chyba przywilej człowieka niedoświadczonego. Jak wyciągnie wnioski, to chwała mu za to, a jak nie, to zawsze może go admin zbanować Sorry za off top.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafaello666 Zobacz posta
    Wydaje mi się, że ludzie dysponujący ową wiedzą ustosunkują się do założonego tematu lub nie, w zależności od czasu czy chęci.
    Po części masz rację. Pod warunkiem, że nie dopadnie ch zniechęcenie właśnie spowodowane opisanymi faktami.
    Jest jeszcze jedna rzecz - "nie wiedzieć, nie znaleźć i zapytać" i "nie wiedzieć, nie szukać a zapytać".
    Zaraz nas stąd wyrzucą i się skończy

  4. #44

    Domyślnie

    Nie chcę zaczynać nowego tematu.
    Czy Nikon D5200 obsługuje kartę pamięci SDXC o pojemności 128GB?, W instrukcji jest napisane że obsługuje SDXC ale ja takiej nie posiadam i nie mogę tego sprawdzić, a niektóre urządzenia obsługują tylko do 64 GB.
    Krótka odpowiedź bez dywagacji: TAK / NIE

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fluger Zobacz posta
    Krótka odpowiedź bez dywagacji: TAK / NIE
    Tak się nie da, bo trzeba napisać co najmniej 8 literek.
    Tu masz wykaz kart do Twojego aparatu - na dole:

    http://imaging.nikon.com/lineup/dslr/d5200/spec.htm

  6. #46

    Domyślnie

    Nie chcę zaczynać nowego tematu.
    Czy Nikon D5200 obsługuje kartę pamięci SDXC o pojemności 128GB?, W instrukcji jest napisane że obsługuje SDXC ale ja takiej nie posiadam i nie mogę tego sprawdzić, a niektóre urządzenia obsługują tylko do 64 GB.
    Krótka odpowiedź bez dywagacji: TAK / NIE
    PROSZĘ
    Trochę nie bardzo umiem się połapać w tej tabeli.
    Na moje oko SanDisk Extreme Pro 128GB SDXC 95MB/s może działać?

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fluger Zobacz posta
    Nie chcę zaczynać nowego tematu.
    Czy Nikon D5200 obsługuje kartę pamięci SDXC o pojemności 128GB?, W instrukcji jest napisane że obsługuje SDXC ale ja takiej nie posiadam i nie mogę tego sprawdzić, a niektóre urządzenia obsługują tylko do 64 GB.
    Krótka odpowiedź bez dywagacji: TAK / NIE
    PROSZĘ
    Trochę nie bardzo umiem się połapać w tej tabeli.
    Na moje oko SanDisk Extreme Pro 128GB SDXC 95MB/s może działać?
    Ze strony Sandiska wynika, że powinna

    https://pct1.sandisk.com/ProductList...DeviceID=18496

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fluger Zobacz posta
    PROSZĘ
    Trochę nie bardzo umiem się połapać w tej tabeli.
    Na moje oko SanDisk Extreme Pro 128GB SDXC 95MB/s może działać?
    Tam jest wykaz kart, które testowali z D5200 i działają. Załapała się jedna 128GB - Lexar Media Professional. Tak więc SanDiska 128GB, albo nie testowali, albo testowali i nie działa. Pół na pół. Chociaż na moje oko, jeśli Lexar działa, to SanDisk też powinien.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Tam jest wykaz kart, które testowali z D5200 i działają. Załapała się jedna 128GB - Lexar Media Professional. Tak więc SanDiska 128GB, albo nie testowali, albo testowali i nie działa. Pół na pół. Chociaż na moje oko, jeśli Lexar działa, to SanDisk też powinien.
    Sandisk deklaruje na swojej stronie, że działa. Mam nadzieję, że traktują serio takie deklaracje

  10. #50

    Domyślnie

    Nikon D5200 miał swoją premierę pod koniec 2012r. o od tego czasu bardzo dużo się zmieniło. Karta "SanDisk Extreme Pro 128GB SDXC 95MB/s" w stosunku do aparatu jest nowością ,dla tego też nie może być jej w tabeli wykazu testowanych kart pamięci bo jeszcze jej wtedy jej nie było. Ergo, jest nadzieja że zadziała, tylko nie chciał bym stracić pieniędzy jeżeli się okaże że nie działa.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jaka karta pamięci do D80
    By netfinity in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-05-2015, 09:17
  2. Nikon Coolpix P600 jaka karta pamięci
    By pmiz in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-08-2014, 14:27
  3. Jaka Karta pamięci
    By smigaacz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-10-2013, 09:44
  4. Jaka karta pamięci CF
    By Quisto in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 31-07-2012, 00:10
  5. Jaka karta pamieci do D80!
    By luk009 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 04-10-2007, 00:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •