Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Syreny umierają w zagajnikach

    Warszawa, 2017

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  2. #2

    Domyślnie

    Jakby to powiedzieć, żeby Cię nei zmartwić do reszty... Otóż na ogół robisz słynne bezblaskowe zdjęcia - to znaczy kolory są jakieś mało silne, a mógłbym nawet powiedzieć, że są silne jak w ciężkim stanie tuż tuż przedzawałowym... Na ogół.

    A tutaj proszę - jaka piękna niespodzianka! Stanu zawałowego zdecydowanie mniej (poza 1 która odstaje), co prawda do żywości kolorom jeszcze trochę brakuje, ale nie tak jak to normalnie u Ciebie. No i rodzi się straszliwe w swojej grozie pytanie: czy zrobiłeś celowo lepsze kolory, czy się tylko pomyliłeś i to efekt tej pomyłki?

    Słowem - czy istotnie idzie ku lepszemu, czy ręka Ci się 'omskła' jak to mawiali...

    Ta kolorowa paczka mi się podoba - w końcu czernie są bardziej czerniami niż szarościami, a kolory - mimo wyczuwalnej niebieskiej tinty w powietrzu - są lepsze niż na ogół Cię kojarzyłem. A i sam dobór zdjęć mi pasuje - ogólna smuta i żal, że te zabytki już nie pojeżdżą i nei błysną na jakimś zlocie maniaków (choć może, kto to wie?).
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za komentarz. Cóż powiem tak, nie "omskła" się, a po prostu krzywa tonalna jest tu bliższa nazwijmy to "normalnemu" ustawieniu co uczyniłem celowo - tak m.in. po Twoich uwagach do fotek z NYC Swoją drogą to chyba nie pamiętasz moich zdjęć z nieco dalszej przeszłości, gdzie czernie były czarne itd. także z tym "normalnie u Ciebie" to raczej przesadzasz Owszem odchodzę od tej podróży w te mniej kontrastowe i blade klimaty. Kolejne wrzutki, zwłaszcza z moto-foto, już raczej w starym "pes-stylu"

    A co do Syrenek to niech lepiej gniją dalej, to nigdy nie był samochód
    Ostatnio edytowane przez pes ; 19-03-2018 o 16:56
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pes Zobacz posta
    Swoją drogą to chyba nie pamiętasz moich zdjęć z nieco dalszej przeszłości, gdzie czernie były czarne itd. także z tym "normalnie u Ciebie" to raczej przesadzasz
    A to przepraszam - zwracam honor. Jakoś tak skojarzyłem Cię z tą 'nieczarną' czernią, ale skoro to tylko błędy i szaleństwa młodości, to wybaczam i wymazuję to skojarzenie.

    Co do syren, to masz błędne dane - to był po prostu wspaniały samochód! Pamiętam jak jechałem nim z Krakowa nad morze: dziadek, babcia, trójka sześciolatków i duży pies. Dziadek dostał szału dopiero jak zaczęliśmy grać w tenisa na tylnej kanapie (bo pies szczekał do piłki), ale poza takimi drobnymi niedogodnościami jazda była po prostu wyśmienita! Wtedy też pierwszy raz spałem z dziewczynką.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Podobne wątki

  1. [ Motoryzacja ] Syreny umierają na łąkach
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-10-2017, 12:49
  2. [ Krajobraz ] Drzewa umierają stojąc
    By MarianS in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 07:43
  3. [ Krajobraz ] Drzewa umierają...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 12:51
  4. [ Krajobraz ] Gdzie śpią syreny ... a budzi się świt.
    By camrak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-12-2008, 13:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •