Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Niedzica

  1. #1

    Domyślnie Niedzica

    Ostatnio edytowane przez vienko ; 17-03-2018 o 20:31

  2. #2

    Domyślnie

    Kadrowo jako całośc OK, dół cacy... góra... nieakceptowalna jak dla mnie.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie rozumiem zamysłu autora w kwestii konwersji. Wygląda to jak "zlepek" dwóch fotografii. Góra czarno-biała a dół po jakiejś desaturacji? Wygląda to jak tani hdr, a przecież kadr w jakiś stopniu się broni. Liczę na to drogi autorze, że popatrzysz na tą fotografię raz jeszcze i pokażesz ją w bardziej estetycznym wydaniu.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrekjeczen Zobacz posta
    Nie rozumiem zamysłu autora w kwestii konwersji. Wygląda to jak "zlepek" dwóch fotografii. Góra czarno-biała a dół po jakiejś desaturacji? Wygląda to jak tani hdr, a przecież kadr w jakiś stopniu się broni. Liczę na to drogi autorze, że popatrzysz na tą fotografię raz jeszcze i pokażesz ją w bardziej estetycznym wydaniu.
    Zgadzam się i dodam, że kadrowo w mojej ocenie tego nieba przy tak selektywnej obróbce (czyt. zdejmowaniu koloru) jest zdecydowanie za dużo.

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie ta fotografia się bardzo podoba, może z sentymentu tego miejsca a może trafia w mój gust.
    Jedno przy czym mój "umysł błądzi " to pomieszanie B&W z zimnym "kolorem" dołu co przedmówcy napisali.
    Starałbym się całość kolorystycznie ująć w 1 całość.
    Nikon i podróże ...


  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Teraz kolorystyka dołu bardziej pasuje niż poprzednio.
    Nikon i podróże ...


  8. #8

    Domyślnie

    Też mi bardziej kolory pasują
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #9

    Domyślnie

    A mi bardziej pasowała pierwsza wersja.... Może daj jeszcze całość w BW po prostu ?

  10. #10

    Domyślnie

    vienko - naprawdę zastanawia mnie dlaczego na siłę próbujesz zmasakrować ten kadr. Jedyne ciekawe zafarby to te naturalne, specyficzne dla niektórych błon fotograficznych bądź powstałe w wyniku zastosowania niektórych wywoływaczy, sposobu płukania, temperatury itp. Masz dobrze naświetlony kadr, którego zakres tonalny daje naprawdę duże możliwości manewru przy processingu i warto wykorzystać ten potencjał i odpuścić zafarby - b/w będzie o stokroć czytelniejsze i "wyraźniejsze".

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Niedzica
    By krop in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-04-2013, 12:13
  2. [ Krajobraz ] 2 x Niedzica
    By puchbeary in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 12:55
  3. [ Krajobraz ] Niedzica
    By Majo87 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-06-2010, 08:08
  4. [ Krajobraz ] Niedzica
    By look in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 22-04-2010, 17:04
  5. [ Architektura ] Niedzica
    By Calme in forum Architektura
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-06-2008, 17:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •