Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: 2018 Wietnam

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keda Zobacz posta
    Przed wyjazdem czytałem o miejscach gdzie chcę pojechać, lecz jakoś informacja o tym, że w Mui Ne łapią turystów mi umknęła, a podobno to standardowe miejsce. Nie słyszałem, aby w innych miejscach w Wietnamie też łapali .
    W drodze powrotnej jechałem 30 km/h aby im nie dać pretekstu do zatrzymania bo widziałem że stali i dalej kosili
    stoją tam niemal nieustannie popołudniową porą. ja po prostu jeździłem górą omijając te wzniesienie przy porcie. i tylko tam spotkałem się z jakąkolwiek kontrolą, nawet znajomy, który jeżdzi po całym rejonie od pół roku nie był zatrzymywany ani razu.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Ciekawa relacja i zdjęcia świetne.
    dzięki... będzie więcej

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    stoją tam niemal nieustannie popołudniową porą. ja po prostu jeździłem górą omijając te wzniesienie przy porcie. i tylko tam spotkałem się z jakąkolwiek kontrolą, nawet znajomy, który jeżdzi po całym rejonie od pół roku nie był zatrzymywany ani razu.
    mnie złapali przed południem teraz to też jestem mądry jak pech to pech

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Lubicie piękno podziemnego świata? Nacieki, stalaktyty, stalagmity? A do tego wszystko dostępne dla zwykłego turysty? Będąc w Wietnamie wybraliśmy się do parku narodowego, gdzie można zobaczyć niesamowite jaskinie - trochę informacji praktycznych jak dotrzeć do Parku Narodowego Phong Nha-Kẻ Bàng

    Oj warto się tam wybrać!

    http://www.lkedzierski.com/wietnam/p...ik-praktyczny/


  3. #13

    Domyślnie

    Jeżeli choć trochę zachęciłem Was do podróży do Wietnamu to na pewno przyda się garść informacji praktycznych związanych z tym krajem.
    W razie dodatkowych pytań - walcie śmiało.

    http://www.lkedzierski.com/wietnam/w...je-praktyczne/



  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Super relacja i dużo przydatnych rad, które wykorzystałem z trakcie mojego krótkiego pobytu.
    Byłem służbowo w Hanoi, ale przy okazji udało mi się zorganizować dwudniowy wyjazd do Halong Bay.
    Ludzie przyjaźni, jedzenie ciekawe, bardzo bezpiecznie.
    Przyłączę się zatem do wątku z kilkoma zdjęciami z wyjazdu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180531-20180531-DSC_1491.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	118,8 KB
ID:	10657
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180531-DSC_1189.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	113,7 KB
ID:	10656
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180531-DSC_1190.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	135,4 KB
ID:	10658
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180531-DSC_1301.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	66,2 KB
ID:	10659
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180601-20180601-DSC_1542.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	101,6 KB
ID:	10660
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180601-DSC_1921.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	55,9 KB
ID:	10661
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180531-DSC_1204.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	133,7 KB
ID:	10662
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180531-DSC_1451.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	10663
    Nikon D700

  6. #16
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Przydałoby się, żebyś oprócz linków do swojego bloga zamieszczał również zdjęcia na forum. To byłoby takie sprawiedliwe. Jak sądzisz?

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martifix Zobacz posta
    Super relacja i dużo przydatnych rad, które wykorzystałem z trakcie mojego krótkiego pobytu.
    ciesze się, że moje rady przydały się

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Przydałoby się, żebyś oprócz linków do swojego bloga zamieszczał również zdjęcia na forum. To byłoby takie sprawiedliwe. Jak sądzisz?
    Nie ma problemu

  8. #18

    Domyślnie

    Też tak czasami macie, że jedziecie gdzieś daleko, bo w głowie macie kadr, który chcecie uwiecznić?
    Tak było i tym razem - Pojechałem do Tam Coc, czyli miejsca znanego z małych łódek, na których wiosłuje się nogami


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wietnam-small-01.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	486,0 KB
ID:	11102

  9. #19

    Domyślnie

    Brakuje mi dobrych zdjęć z tego co tu na forum prezentowałeś jak i na Twoim blogu. Jak przeglądam blogi podróżniczo fotograficzne to można sporo dowiedzieć się o ciekawych miejscach czy lokalnym jedzeniu, u Ciebie są tylko mało zachęcające krótkie opisy. Brakuje dokładnego opisania miejsc ciekawych do których warto się udać oraz gdzie pojechać na fajne foty. Ogólnie mam wrażenie jakbyś chciał się zareklamować, ale zdjęć mało i opis miejsc bardzo skrótowy. Porównując kilka innych blogów dotyczących np. Tajlandii czy Wietnamu można znaleźć informacje bardzo wyczerpujące, zarówno od miejsc znanych poprzez miejsca gdzie turystów niewielu. Opisać przecież można zabytki, parki, targowiska czy inne atrakcje i odpowiednio to sfotografować.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Brakuje mi dobrych zdjęć z tego co tu na forum prezentowałeś jak i na Twoim blogu. Jak przeglądam blogi podróżniczo fotograficzne to można sporo dowiedzieć się o ciekawych miejscach czy lokalnym jedzeniu, u Ciebie są tylko mało zachęcające krótkie opisy. Brakuje dokładnego opisania miejsc ciekawych do których warto się udać oraz gdzie pojechać na fajne foty. Ogólnie mam wrażenie jakbyś chciał się zareklamować, ale zdjęć mało i opis miejsc bardzo skrótowy. Porównując kilka innych blogów dotyczących np. Tajlandii czy Wietnamu można znaleźć informacje bardzo wyczerpujące, zarówno od miejsc znanych poprzez miejsca gdzie turystów niewielu. Opisać przecież można zabytki, parki, targowiska czy inne atrakcje i odpowiednio to sfotografować.
    dzięki za Twój komentarz. Każdy ma inne potrzeby i inne wymagania. Jest to pierwszy głos jaki otrzymałem mówiący o tym, że pokazuję mało dobrych zdjęć i że treści są mało konkretne i nieciekawe. Widocznie to co pokazuję i opisuję na blogu Tobie nie odpowiada. No nic - muszę pomyśleć nad tym.
    Ostatnio edytowane przez keda ; 29-06-2018 o 19:07

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wietnam
    By stock in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 17-05-2017, 07:58
  2. Wietnam w godzinę
    By ycp in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-01-2014, 23:17
  3. Wietnam, Kambodża, Bangkok
    By gdariusz in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 00:45
  4. [ Reportaż ] Wietnam & Kambodża
    By maciejclk in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-07-2012, 02:30
  5. Nad brzegiem Hoi An - Wietnam
    By sibelio in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-04-2011, 00:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •