Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: d5xxx i BF FF

  1. #31
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    @p07
    Chyba błędnie podchodzisz do tematu bo stacjonarnie np w euro rtv niczym się nie rożni od zakupu u nich przez internet, zazwyczaj ta sama cena, a nawet stacjonarnie zawsze coś urwiesz z ceny raczej bez problemu, mediamrkty czy saturny to sztywna cena i zazwyczaj najwyższa, małych sklepów u nas nie ma, sieciówki foto mają ceny wyższe niż stacjonarnie w całej EU.
    Oferty np na amazonie tam gdzie koszty wysyłki mają sens i kupujemy już w strefie EU żeby nie dopłacić kosztów cła i vat zazwyczaj są wyższe niż u nas, oferty od firm trzecich na amazonie to zazwyczaj scam żeby wyciągnąć kasę przelewem an ich konto.
    Allegro nowy sprzęt albo od tych co juz sprowadzili/przemycili sprzęt z azji albo tylko pośrednicza w sprzedaży, nie spotkałem żeby nowy sprzęt z dystrybucji EU była tam tańszy.
    Wszelkie chińskie sklepy najczęściej udające że są z uk czy z irlandii maja sprzęt już przemycony do strefy EU i jest faktycznie tańszy co widać w ich cennikach.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 24-03-2018 o 14:03

  2. #32

    Domyślnie

    Nie upieram się. Wszędzie są promocje. W stacjonarnych sieciówkach również jest dużo dobrych cen, czasami bardzo fajne promocje. Im większy wybór, czyszczenie magazynów, końcówki itp. można skorzystać. Ja osobiście nawet jak mam możliwość kupić niewiele taniej wolę to zrobić.
    Ostatnio edytowane przez p07 ; 24-03-2018 o 16:07

  3. #33
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Trafiłeś na promocje, cena regularna dzisiaj wyższa niż u nas ale jest promocja i wychodzi 30zł taniej niż na ceneo.

  4. #34

    Domyślnie

    Dokładnie. Promocje. Na Amazon są często, ale nie tylko. Warto upolować. Powyższy post z 25/1.7 edytowałem, bo nie chciałem pisać o zjawisku na pojedynczym przykładzie.

  5. #35
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Promocje w takich dużych sieciach są też robione po to żeby pozbyć się zwrotów, warto o tym pamiętać.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    @p07
    a nawet stacjonarnie zawsze coś urwiesz z ceny raczej bez problemu, mediamrkty czy saturny to sztywna cena i zazwyczaj najwyższa,
    Pozwolę się w jednym punkcie nie zgodzić . W Saturnie w Arkadii zawsze coś można wytargować , kupując sb700 urwałem 100 zł , ekspres DeLonghi mimo promocji darmowej kawy i 300 butelek frugo urwałem trzysta parędziesiąt złotych , itd itd . Zawsze przed zakupem sprawdzam ceny internetowe i na nie się powołuję i prawie zawsze miła rozmowa z obsługą sklepu pomaga . Kiedyś też myślałem że się nie da , a jednak .
    D5100 , D5300 , AF-S DX 35mm f/1.8G , AF-S DX 18-105 VR , AF-S Nikkor 70-300 mm G IF-ED , SB-700

  7. #37

    Domyślnie

    @Pugilares, dziwię się, że chce Ci się jeszcze bawić w fotografowanie. Na serio nie piszę tego złośliwie. Ale ja z takimi problemami jakie opisujesz, i z takim podejściem jak do nich podchodzisz, już dawno zrezygnował bym z pstrykania albo dał szansę innemu systemowi. Nie ukrywajmy- sprzęt powinien być bezproblemowy. Jeśli nie jest to próbujemy naprawić (gdy nam na nim wyjątkowo zależy) lub po prostu zmieniamy. Jaka frajda użerać się z czymś co powinno nam sprawiać frajdę, a już na pewno nie przeszkadzać w użytkowaniu.
    Kupowałem masę obiektywów. Zawsze przypinałem, sprawdzałem. Jak było okej to kupowałem, jak nie było prosiłem o inny egzemplarz. I co ciekawe- zawsze kupiłem od razu. I zawsze wystarczyła korekta AF w body, bądź też była zupełnie zbędna. No ale mawiają, że głupi ma podobno szczęście...

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Nikon D7100 vs D5xxx
    By Quality988 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 22:12
  2. Lustrzanka na start ( D5xxx vs D7xxx)
    By Szajbonio in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 07-07-2017, 17:51
  3. Wybór aparatu d7100 vs d5XXX
    By Skolmal in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 10:01
  4. Zmiana D40x na D3xxx lub D5xxx. Czy to się opłaca?
    By Karol_Wiro in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-09-2015, 18:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •