Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Trochę poza tematem - może czas zalobbować za zmianą prawa?
    W takim B&H sprzęt można zwrócić do 30 dni bez żadnego tłumaczenia, pod warunkiem że klient nie zrobił więcej, jak 200 klatek. Dlaczego u nas ma być gorzej, jeśli płaci się więcej?
    A chciałbyś kupić sprzęt który wcześniej 5 klientów zwróciło po wykonaniu 199 klatek każdy? (wakacje można spokojnie oblecieć takim przebiegiem)
    Po drugie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Będąc sprzedawcą dostrzegłbyś uciążliwość prawa, które jest nie mówiąc już o zmodyfikowanym w sposób o jakim piszesz.

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Trochę poza tematem - może czas zalobbować za zmianą prawa?
    W takim B&H sprzęt można zwrócić do 30 dni bez żadnego tłumaczenia, pod warunkiem że klient nie zrobił więcej, jak 200 klatek. Dlaczego u nas ma być gorzej, jeśli płaci się więcej?
    To jest tak samo jak pieszy zawsze przeklina kierowców że źle jeżdżą, a kierowcy pieszych że źle chodzą.
    Prawo jakie mamy w EU i tak jest bardzo pro konsumenckie i klient to wykorzystuje, obecnie mocno nadużywane są u nas zakupy świąteczne lub z premedytacja na kilka dni, na szczęście jest przepis o obniżeniu kwoty zwrotu w wyniku użytkowania przedmiotu, na takie przepisy jak w USA można by sobie pozwolić jakby chcieć żeby na rynku EU zostały 2-3 wielkie korporacje handlowe, a reszta niech się zajmuje używanym sprzętem i sprzedażą stacjonarną.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    A chciałbyś kupić sprzęt który wcześniej 5 klientów zwróciło po wykonaniu 199 klatek każdy? (wakacje można spokojnie oblecieć takim przebiegiem)
    Nie ma takiej opcji. Klient dostaje do ręki nówkę nieśmiganą, a na życzenie odrobinę tańszą wersję Open Box. Tak jest przynajmniej w rzeczonym B&H, bo np. w sieci Walmart owszem, na półkach są pudełka wielokrotnie klejone bez żadnej obniżki.
    A poza tym wakacje na "pożyczonym" sprzęcie to jest mentalność a'la Kuźniar. Nie spotkałem się z tym.

  4. #24

    Domyślnie

    rawów nie chce mi się ściągać, sorry.. . Natomiast jpg będą lepsze z nikona tak samo jak wysokie iso od 2500 w górę, a jak i tak robisz wszystko na "surowszyźnie" z niskim iso, to bym chyba wolał kupić 16-50 SSM
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    A poza tym wakacje na "pożyczonym" sprzęcie to jest mentalność a'la Kuźniar. Nie spotkałem się z tym.
    No widzisz... A ja prowadzę sklep internetowy i wiele widziałem takich Kuźniarów... Ok. Kończymy bo śmiecimy.

  6. #26
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Patologia kuźniarowa rozrasta się z dnia na dzień i właśnie ci co mają sklepy online wiedzą co się dzieje i jak bezczelnie można wykorzystywać zwroty.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. r27 w Nikon D7200
    By clem in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 23-02-2018, 15:49
  2. Nikon D7200 vs Sony A6300
    By KosmicznyNocnik in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 21-04-2017, 06:33
  3. Nikon D5300, Nikon D5500, Nikon D7100 czy Nikon D7200
    By fotosik111 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 23-10-2016, 13:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •