Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    anelka
    Gość

    Domyślnie dron do fotografowania

    poszukuje drona do fotografowania,
    wiem ze nowosci rynkowe sa maksymalnie wypasione , ale na taki sprzęt mnie nie stac,
    szukam jakis starszych ale dobrych i polecanych modeli?
    ktoś może cos podpowiedziec?
    a może ktoś cos odradzi - to tez ważne bym się na minę nie wpakowała

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Witaj ?
    shift na klawiaturze zepsuty ?

    Odnośnie tematu, co ten dron ma udźwignąć, lustrzankę czy jakieś hero, a może ma być wbudowana kamerka ?

  3. #3
    anelka
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Witaj ?
    shift na klawiaturze zepsuty ?

    Odnośnie tematu, co ten dron ma udźwignąć, lustrzankę czy jakieś hero, a może ma być wbudowana kamerka ?
    sorki za brak Polski znaków poprawię się
    tylko dla lustrzanki

  4. #4

    Domyślnie

    Zdajesz chyba sobie sprawę, że za maszynę zdolną dźwignąć lustrzankę do góry, dającą możliwość sterowania i zapewniającą sensowny czas lotu, trzeba dać co najmniej kilkanaście tys. zł.
    Taki zakup ma sens w przypadku działalności komercyjnej, dla zastosowań amatorskich jak dla mnie zupełnie bezcelowe. Od dawna fascynowała mnie fotografia z powietrza, próbowałem
    nawet podczepiać aparat pod duży komorowy latawiec, ale w tym roku zdecydowałem się na zakup drona DJI Phantom 4pro. Nie będę tu opisywał jego parametrów, ale jest to chyba najtańszy
    model, który daje pełne możliwości fotograficzne, a nie ich namiastkę. Jakość zdjęć jest na przyzwoitym poziomie choć z pewnością nie dorównują do tych z lustrzanki. Jeżeli zechcesz, mogę
    wstawić tu parę fotek zrobionych tym dronem.

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chyba taniej wyjdzie kupić jakieś bezlustro samsunga za kilka setek niż wypruwać kasę na to żeby dron udźwignął lustrzankę.
    anelka, shift jest od dużych liter

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anelka Zobacz posta
    tylko dla lustrzanki
    podniesienie lustrzanki w powietrze to raz ze przerost formy nad trescia a dwa ze koszty, ktore sie kompletnie nie kalkuluja.
    ale skoro sie upierasz to seria dji matrice jest jak najbardziej dla ciebie. ale cenowo bedzie bolalo.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  7. #7

    Domyślnie

    Witajcie! Jestem nowy na forum. Od jakiegoś czasu hobbystycznie pracuję jako fotograf przy różnych eventach, imprezach okolicznościowych. Zastanawiam się nad zakupem drona, ale mój budżet jest ograniczony. Zastanawiam się dji Sparkiem (https://ars-online.pl/dji-spark-bialy.html) ale nie jestem pewien czy jakoś materiału będzie odpowiednia. Może Wy macie jakieś doświadczenia z tym sprzętem? Czy jest konieczność zainwestowania w lepszy sprzęt taki jak https://ars-online.pl/dji-mavic-air-arctic-white.html

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazzi Zobacz posta
    Jeżeli zechcesz, mogę
    wstawić tu parę fotek zrobionych tym dronem.
    Ja z przyjemnością zobaczę, łącznie z paroma słowami opisu technicznego jak dla dziecka: jaki dron, jaka aparat, jaka optyka, ile trwa lot, jaka wysokość, jak się steruje, i tak dalej...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Ja z przyjemnością zobaczę, łącznie z paroma słowami opisu technicznego jak dla dziecka: jaki dron, jaka aparat, jaka optyka, ile trwa lot, jaka wysokość, jak się steruje, i tak dalej...
    Jeśli mogę się wtrącić i bezczelnie zareklamować to zapraszam do mojego wątku w dziale krajobrazowym, wrzucam trochę takich fot. Jak coś byś chciał wiedzieć to pytaj najlepiej tam - postaram się w miarę posiadanej wiedzy coś napisać

  10. #10

    Domyślnie

    @S4INT

    W zasadzie bardziej zależy mi na opisie technicznym, i to poczynając od stopnia najzupełniej podstawowego: jaki dron, jaki pilot, jaki sprzęt fotografujący, co do czego podłączyć i co czym uruchamiać, i takie rzeczy. Dlatego umieściłem pytanie w wątku sprzętowym - licząc na takie informacje.

    Ale jeśli Ty udzielisz mi odpowiedzi, bardzo chętnie posłucham. Nie to,żebym leciał w przyszły poniedziałek na zakupy, ale powoli chę się wciągnąć w temat i może pewnego dnia i ja wylecę nad poziomy.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dron dla fotografa
    By pavel_9 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-10-2017, 11:45
  2. Dron + Aparat
    By szymon708 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-11-2016, 18:19
  3. Pierwszy dron - co jest warte zakupu?
    By Aeon88 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 17-10-2016, 03:48
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-11-2015, 10:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •