Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Darmowy upgrade win7 do win10

    Siemanko

    Kupiłem nowa płytę główną ASUS TUF Z370-PRO Gaming i procek i7 8700k. Niestety mam problem ze sterownikami i niedziałającymi USB pod win7 więc myszka i klawiatura nie działa a w biosie wszystko śmiga.

    Przewertowałem całe internety i dużo osób też ma z tym problem ale sensownego rozwiązania nie znalazłem.

    Pomyślałem o darmowym upgrade z win7 do win10 ale chyba było możliwe tylko do 16.01.2018. A może jest jeszcze jakaś legalna możliwość przejścia na 10? Próbował ktoś ostatnio?


  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jest nadal możliwe.
    Skorzystaj z narzędzia https://www.microsoft.com/pl-pl/soft...load/windows10 i zrób sobie instalacyjny pendrive z najnowszym win10, kwestia wpisania klucza win7 ale najlepiej mieć konto w microsoft i wtedy tylko podczas instalacji logujemy się i stary klucz zostaje konwertowany na klucz win10.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Jest nadal możliwe.
    Skorzystaj z narzędzia https://www.microsoft.com/pl-pl/soft...load/windows10 i zrób sobie instalacyjny pendrive z najnowszym win10, kwestia wpisania klucza win7 ale najlepiej mieć konto w microsoft i wtedy tylko podczas instalacji logujemy się i stary klucz zostaje konwertowany na klucz win10.
    O super wielkie dzięki będę testował


  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Jest nadal możliwe.
    Skorzystaj z narzędzia https://www.microsoft.com/pl-pl/soft...load/windows10 i zrób sobie instalacyjny pendrive z najnowszym win10, kwestia wpisania klucza win7 ale najlepiej mieć konto w microsoft i wtedy tylko podczas instalacji logujemy się i stary klucz zostaje konwertowany na klucz win10.
    @koesh , i jest to nadal w 100% legalne ? Po co były w takim razie te terminy Microsoftu darmowej aktualizacji do win 10. Później coś słyszałem o przedłużonej? darmowej dla specjalnych użytkowników:

    Firma Microsoft wciąż prowadzi program darmowej aktualizacji systemu do Windows 10 dla użytkowników korzystających z ułatwień dostępu. Osoby, które faktycznie zaliczają się do tej kategorii mogą więc bez problemu pobierać. A pozostali… jeśli chcą, mogą skłamać – nie jest wymagane bowiem żadne potwierdzenie niepełnosprawności.

    Czy o to chodzi (pogrubionym tekstem) w tym linku co podałeś ?

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nawet nie wiedziałem że coś takiego było czy jest, z tego co wiem tydzień temu znajoma nagle się obudziła że w laptopie nadal win8.1 i że chce zrobic aktualizacje ale wymieni dysk na ssd, wiec zrobiła to taką metodą jak podałem z pendrive i poszło bez problemu i nikt o nic nie pytał.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ...poszło bez problemu i nikt o nic nie pytał.
    To dalej podtrzymuję, po co były te terminy ustalane ? Taki "pic na wodę" Microsoftu, za 2 lata jak zmienię komputer pewnie bez żadnego problemu zainstaluje win 10 w "pełni legalnie" za darmo
    Z tego co mi wiadomo (tylko) ok. 30% użytkowników starszego systemu przeszło na nowszy (win 10) korzystając z tej darmowej aktualizacji... (darmowej właściwie powinno być w cudzysłowie)
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 09-03-2018 o 22:55

  7. #7
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Podejrzewam że więcej ludzi przeszło z win8/8.1 niż z win7, które wielu lubi ale prędzej czy później i tak brak krytycznych aktualizacji, bezpieczeństwo czy sam sprzęt wymaga posiadania win10, więc korzystać póki się da z darmochy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Podejrzewam że więcej ludzi przeszło z win8/8.1 niż z win7, które wielu lubi ale prędzej czy później i tak brak krytycznych aktualizacji, bezpieczeństwo czy sam sprzęt wymaga posiadania win10, więc korzystać póki się da z darmochy.
    Teoretycznie już się nie da za darmochę (tak być powinno zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i jestem za)
    W sumie nie dziwię się, że więcej ludzi na to nowsze "idealne" przeszło z win 8/8.1, a tak dużo niechętnych jest do darmowej aktualizacji z win 7 (ja też, po prostu win 7 jest lepszy od win 10 pod każdym względem ). Krytyczne aktualizacje do win 7 jeszcze przez wiele lat będą (taka jest też zapowiedź Microsoftu)
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 09-03-2018 o 23:16

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie śledzę tematu ale czy uaktualnili win7 odnośnie nieobsługiwania najnowszych procesorów Intel od serii 7xxx ?
    Krytyczne aktualizacje win7 chyba do końca lipca ale pewnie przedłużą albo już to ustalili.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nie śledzę tematu ale czy uaktualnili win7 odnośnie nieobsługiwania najnowszych procesorów Intel od serii 7xxx ?
    Nie wiem, również nie śledzę tematu (tym bardziej mając w planach zakup kompa za ok. 2 lata) i akurat zawsze do tej pory wybierałem AMD, a nie Intel. Jak będzie później, nie wiem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Win10, wacom i denerwujące kółeczko pod kursoerm
    By sote in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-01-2019, 14:00
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-08-2017, 18:23
  3. problem z Win10 i D700
    By Todziu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-08-2015, 00:00
  4. Czy można zrobić upgrade XP PRO na Win7?
    By Sapphiron in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-02-2011, 11:26
  5. darmowy do nef'ów?
    By njght_84 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 10-04-2007, 01:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •