Close

Strona 9 z 18 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 176
  1. #81

    Domyślnie

    Wiem, ze jeszcze ponad miesiąc do majowego pleneru, ale czy może zupełnie całkiem przypadkiem,
    kiełkują jakieś kolejne terminy i miejsca ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Pozdrawiam, Mario
    D70s, D750 | N35 f/1.8G DX| N AF-S 24-70 mm f/2.8G ED| N AF-S 70-200 f/2,8G VR II ED| SB600 | SB900

  2. #82
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Nie kiełkują, nie wiem czy będą ...
    Na teraz są 22 osoby, więc mam obawy by robić kolejny plener.
    Lata sa strasznie nierówne, faluje to wszystko. Są na przemian lata gdzie jest full chętnych i sa 2 (a nawet 3, jak w 2017) imprezy, a sa lata że jest 1 plener. I w tym roku chyba tak będzie ....
    Jeśli będzie drugi to na mniejszą ilość osób i albo od piątku, 3 grupy po 5 osób, albo tradycyjny od czwartku, z 5 grupami po 4 foto. I może wtedy tyko aktowo. Ale to nic pewnego.
    Kusi mnie powtórka wyprawy do Maroka (bez modelek )
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #83

    Domyślnie

    Poszło pw

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  4. #84
    luisen
    Gość

    Domyślnie

    też poproszę o informację jeśli pojawi się inny termin, bo na ten nie będę mógł dojechać

  5. #85
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    OK.
    Są na teraz 24 osoby i jedna osoba powie 30.04 czy jedzie, jak tak - to komplet, jak nie to - daje ogłoszenie na fejsie albo rozesle newsletter, bo ten nabór się obył bez newslettera z jjstudio.pl
    Co prawda to trafi do wielu tych samych osób, którym info rozsyłałem SMS, ale może w tym newsletterze być ktoś chętny, a nam (mi) "obcy".
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #86

    Domyślnie

    Jacku wiadomo już które modelki będziemy mieli przyjemność fotografować?

  7. #87
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o uczestników - długo oczekiwałem na decyzje, wczoraj zapadłą, pozytywna. więc mamy komplet (czekam jedynie na wpłatę).
    Nie mam kompletu modelek (tzn 5-ciu), to załatwiam na miesiąc przed imprezą czyli właśnie teraz. Ktoś tam jest zaklepany, ale dziś właśnie będę dawał ogłoszenie i uzupełniał skład.
    Składu najczęściej w ogóle nie podawałem, albo podawałem na tydzień - dwa przed. I teraz też tak będzie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #88

    Domyślnie

    Pytanie z nature "głupich", ale czy mógłbyś Jacku napisać jakim oświetleniem studyjnym dysponujesz? Czy dostępne jest zewnętrzne zasilanie do lamp, co umożliwiałoby ich zabranie na zewnątrz? HSS? Odnośnie oświetlenia studyjnego jestem laikiem, dlatego chętnie przygotowałbym się przed akcją .
    D750 | N 20-35/2.8D, N 28-70/2.8D, S 35/1.4 Art, N 85/1.4D | SB-910 | Flickr

  9. #89
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Jesli chodzi o moje lampy to mam system Elfo (mocowanie modyfikatorów inne niz Bowens!) i zasilane tylko sieciowe. Czyli damy rade we wnetrzach i w studio (restauracja). Mam zamiar zabrac beautydish, ogromna parasolke srebrna 180 cm z dyfuzorem i 150 bialą i moze softbox strip i 40x60 - zalezy jak bede zaladowany i czy bede zabieral makijazystkę czy kto inny. Aha - zabiore sterowanie radiowe uniwersalne, na kazda stopkę ISO (poza starymi Sony), pozwalajace na pracę w manualu.
    Ale ... na ostatnich plenerach pojawialo sie oswietlenie stale (LED) zasilane z akku - na dwoch grupach to bylo. I byla chyba 1 lampa blyskowa zasilana z akku.
    Kilka osob mialo tez lampy reporterskie ze sterowamiem radiowym (rozne systemy) albo ustawiajac je na przedblyski z CLS.
    Trzeba brac pod uwage ze czasem te lampy sa skonfigurowane pod konkretne nadajniki i do systemu Canona i Nikona. Więc nie zawsze da sie ze swoim body "podpiac" do tego co uzywa kolega z grupy. Jesli komus bardzo zalezy to przy czwartkowym ustalaniu grup niech powie ze chce byc w grupie ktora ma np lampy z radiem na stopke np od Canona.
    Swoją drogą to przez to plener jest polem do sprawdzenia w praktyce roznych systemow, wymiany doswiadczeń itd. Przed zakupami jak znalazł
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #90
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Mamy 1 wolne miejsce bo się wykruszył Cubuś.
    Jak wiecie o chętnym to piszcie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 9 z 18 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Plener modelkowy - ach te oczy
    By wlopis in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-05-2008, 20:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •