Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Mur, krzaki i lód.

    Kolejne spotkanie z poznańskimi fortyfikacjami w poszukiwaniu czegoś rzadko odwiedzanego. Nie ma tu ani złotej godziny ani minimalistycznego obiektu na tle wygładzonego morza. Za to jest chaos, w którym ja, skromny autor, widzę sens pokazując tego typu miejsca nieco inaczej i tak, by oddać nastrój w zamierzony przez siebie sposób. To tak tytułem małego wyjaśnienia ze względu na uwagi z mojego poprzedniego wątku o podobnej tematyce.

    1


    Bonus

    Z kolegą nikoniarzem Michałem będąc doposażonymi w ultra profesjonalny sprzęt latarkowo/komórkowy połaziliśmy tunelami, w których nie było nic poza strachem, że wpadnie się w jakąś dziurę.


  2. #2

    Domyślnie

    O ile 1 jest spoko, taka mroczno-brudna i troche klimatyczna...na pewno na tak.
    To 2 jest genialna poprzez pomysl ma wykonanie.
    Tunel prowadzacy do ciemnosci, tylko ta ciemnosc jest otoczona swiatloscia.

    A przewaznie ma byc na odwrot.
    No 2 jest bardzo udanym zdjeciem artystycznym pelna geba.

    P.s Milo obejrzec cos w Twoim wykonaniu bez dlugich czasow naswietlania.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie, te zdjęcia od poprzednich z tego (chyba) miejsca, dzieli jakieś dziesięć parseków .
    Tu widzę co chciałeś pokazać i że tak miało być, w poprzedniej wstawce można było się domyślić co jest tematem ale jakoś kiepsko było z czytelnością przekazu. Tak jakbyś dopiero uczył się robić zdjęcia. A przecież kila i to całkiem niezłych już zrobiłeś .

    A wracając do tej wstawki, to na 1 zaintrygowało mnie jak las atakuje twierdzę i jak powstrzymuje go fosa . 2 to przykład jak dzięki wyobraźni potrafisz stworzyć ciekawy obraz, w miejscu gdzie większość osób dostrzeże tylko trudności w pokazaniu w interesujący sposób tego miejsca.

    Jak masz więcej do dawaj .

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Dla mnie, te zdjęcia od poprzednich z tego (chyba) miejsca, dzieli jakieś dziesięć parseków .
    Tu widzę co chciałeś pokazać i że tak miało być, w poprzedniej wstawce można było się domyślić co jest tematem ale jakoś kiepsko było z czytelnością przekazu. Tak jakbyś dopiero uczył się robić zdjęcia. .
    Dokładnie z tym mógłbym się zgodzić. Gdyby jeszcze nie te walące po oczach bielą ramki, było by całkiem dobrze
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  5. #5
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Dla mnie, te zdjęcia od poprzednich z tego (chyba) miejsca, dzieli jakieś dziesięć parseków .
    Tu widzę co chciałeś pokazać i że tak miało być, w poprzedniej wstawce można było się domyślić co jest tematem ale jakoś kiepsko było z czytelnością przekazu. Tak jakbyś dopiero uczył się robić zdjęcia. A przecież kila i to całkiem niezłych już zrobiłeś .

    A wracając do tej wstawki, to na 1 zaintrygowało mnie jak las atakuje twierdzę i jak powstrzymuje go fosa . 2 to przykład jak dzięki wyobraźni potrafisz stworzyć ciekawy obraz, w miejscu gdzie większość osób dostrzeże tylko trudności w pokazaniu w interesujący sposób tego miejsca.

    Jak masz więcej do dawaj .
    Wypada mi się tylko podpisać.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki. Tylko kilka kadrów ustrzeliłem. Bardziej skupialiśmy sie na łażeniu i jeżeli ktoś wcześniej nie zwiedzał bunkrów to polecam szczególnie teraz gdy komary sie jeszcze nie uaktywniły (ilość tych stworzeń na suficie i ścianach tuneli mnie przygniotła ).

    I jest to tym razem inna lokalizacja choć nadal w Poznaniu.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kulten Zobacz posta
    komary sie jeszcze nie uaktywniły (ilość tych stworzeń na suficie i ścianach tuneli mnie przygniotła ).
    To trzeba je było jakimś miotaczem płomieni potraktować . Na wiosnę każdy z nich się rozmnoży i będą ich cale chmary .

  8. #8

    Domyślnie

    Bonus bardzo fajny, natomiast w jedynce nic szczególnego nie widzę-podobnie jak w poprzednim wątku
    Fuji

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Z serii Krzaki
    By Piotr Spek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 09:38
  2. [ Krajobraz ] Krzaki - nastepne
    By Piotr Spek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-07-2011, 16:27
  3. [ Krajobraz ] Takie tam krzaki...
    By Seeker in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 08-05-2007, 06:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •