Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Canon EOS M50

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Canon EOS M50

    Canon popełnił coś takiego, Canon EOS M50. Wygląda jak klon M5, technicznie na papierze trochę lepiej, za to obudowa skromniejsza w elementy sterujące. Na szczęście poprawili "gibany" LCD.
    D700, S24-105/4 ART.

    "...the first thing that you want, will be the last thing you'll ever need"

  2. #2

    Domyślnie

    I tak wciąż zestawienie podstawowych cech, takich jak złącze mikrofonowe, obrotowy ekran, dobry AF-C w wideo, wydajna stabilizacja matrycy w wideo i rodzielczość 4K, jest pułapem nie do osiągnięcia dla producentów sprzętu. Ciekawe, ile lat jeszcze będzie trzeba na to czekać.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    I tak wciąż zestawienie podstawowych cech, takich jak złącze mikrofonowe, obrotowy ekran, dobry AF-C w wideo, wydajna stabilizacja matrycy w wideo i rodzielczość 4K, jest pułapem nie do osiągnięcia dla producentów sprzętu. Ciekawe, ile lat jeszcze będzie trzeba na to czekać.
    z drugiej strony czemu po prostu nie kupic sobie kamery, a aparaty zostawic chetnym robic zdjecia?


    dla mnie osobiscie ten M50 to "ziewlem, pierdlem, wyszlem" (cytujac klasyka), bo w zasadzie nie ma nic co by mnie krecilo. ale jakbym byl zlosliwy to, prafrazujac innego klasyka: #stillbettermirrorlessthannikon ( http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/...ight-shit.jpeg )

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    z drugiej strony czemu po prostu nie kupic sobie kamery, a aparaty zostawic chetnym robic zdjecia?
    Bo: a) kamery mają paznokciowe matryce i ciemne obiektywy; b) trzeba wydać kasę na drugie urządzenie; c) trzeba to drugie urządzenie ze sobą dźwigać.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    I tak wciąż zestawienie podstawowych cech, takich jak złącze mikrofonowe, obrotowy ekran, dobry AF-C w wideo, wydajna stabilizacja matrycy w wideo i rodzielczość 4K, jest pułapem nie do osiągnięcia dla producentów sprzętu. Ciekawe, ile lat jeszcze będzie trzeba na to czekać.
    A ja myślałem, że takie urządzenie już jest. Np. Sony RX10m2, 3, 4
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    A ja myślałem, że takie urządzenie już jest. Np. Sony RX10m2, 3, 4
    Nie ma obrotowego ekranu.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #7

    Domyślnie

    To oczywiste: nigdy.
    Wyprodukowanie "skończenie doskonałego" sprzętu nie jest w interesie producenta, bo czym zachęci klientów do zakupu kolejnego modelu?

  8. #8

    Domyślnie

    niczym nie porywa. canony bezlusterkowe maja nudny design. nie wiadomo do kogo skierowanym, coś pomiędzy pstrykaczem na komunie a pseudo-pro szpanem na Krupówkach

  9. #9

    Domyślnie

    To jedyny system, który ma więcej puszek niż szkieł To już bodaj ósme z kolei body, do którego nie bardzo jest co podpiąć a premiera systemu była w 2012 roku.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  10. #10
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    To jedyny system, który ma więcej puszek niż szkieł To już bodaj ósme z kolei body, do którego nie bardzo jest co podpiąć a premiera systemu była w 2012 roku.
    Te szkła które są, pokrywają pełen zakres ogniskowych, jakich potrzebuje amator, który jest adresatem tego body (niecałe 2600 zł). To nie jest profesjonalne body. To się ma sprzedawać, a nie błyszczeć w specyfikacjach.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  2. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  3. SB 24+Canon 5d
    By kazak in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-08-2014, 14:10
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •