Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Jeszcze kilka z Zachodnich.

    Zapraszam na jeszcze kilka kadrów z Tatr Zachodnich. Panoramy po kliknięciu rozwijają się do 1600px. Pozdrawiam wszystkich górołazów

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1826-1.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	445,5 KB
ID:	5477

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1746-1.jpg
Wyświetleń:	268
Rozmiar:	628,8 KB
ID:	5478

    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1315-Pano-1.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	459,0 KB
ID:	5479

    4.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1259-Pano-1.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	282,9 KB
ID:	5480

    5.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1389-2.jpg
Wyświetleń:	270
Rozmiar:	449,8 KB
ID:	5481

    6.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1797-Pano-2.jpg
Wyświetleń:	272
Rozmiar:	499,2 KB
ID:	5482

  2. #2

    Domyślnie

    Jakie szkiełko?

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedys lazile, chętnie wspominam
    Milosnik negatywow.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Jakie szkiełko?
    Nikkor 70-300 VR

    Cytat Zamieszczone przez kon Zobacz posta
    Kiedys lazile, chętnie wspominam
    Z Krakowa nie jest daleko

  5. #5

    Domyślnie

    To rozdzielmy ten set na poszczegolne numerki
    1 i 2 moga byc. Takie spokojne gorskie foty. Nie ma tutaj jakiegos super kadru ani tym barzdiej swiatla. Ale postac na 2 dodaje smaczku i na 1 tez sa chyba postacie ludzi.
    Na 2 jest troche przestrzeni i dalsze plany (niebo i chmury) lepiej graja niz na 1. Jakby co to 2.
    3,4 to dla mnie zasadniczo kosz. Nie lubie takiego wygiecia na dole kadru w rozciagnieta litere U na dole zdjecia. Ja wiem ze to panorama i ten blad (mz ofc) czesciowo powoduje ksztalt zbocza po prawej.
    Ale dla mnie jak nam przy panoramie wychodzi taki ksztalt litery U na dole to blad. No nie lubie tego. Dla mnie cal sztuka polega na tym zeby tak zrobic panorame, tak ja pozamykac kadrowo, zeby tego nie bylo.
    5,6. Najlepsze z setu zdecydowanie.
    Bardzo ladne kolorystycznie niebo na 1. Mimo, ze kadr niemal centralny to wydaje mi sie uzasadniony biorac poprawke jak ten szczyt tonie w morzu chmur. Przyjemnie sie patrzy.
    Na 6, ktora jest dla mnie naj z setu. Czuc ta gorska przestrzen (ciekaw tez jestem troche szerszego ujecia), niebo i chmury przed gora bardzo ladne sie trafily.
    To 6 najlepiej wyszla jak dla mnie
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    To rozdzielmy ten set na poszczegolne numerki
    1 i 2 moga byc. Takie spokojne gorskie foty. Nie ma tutaj jakiegos super kadru ani tym barzdiej swiatla. Ale postac na 2 dodaje smaczku i na 1 tez sa chyba postacie ludzi.
    Na 2 jest troche przestrzeni i dalsze plany (niebo i chmury) lepiej graja niz na 1. Jakby co to 2.
    3,4 to dla mnie zasadniczo kosz. Nie lubie takiego wygiecia na dole kadru w rozciagnieta litere U na dole zdjecia. Ja wiem ze to panorama i ten blad (mz ofc) czesciowo powoduje ksztalt zbocza po prawej.
    Ale dla mnie jak nam przy panoramie wychodzi taki ksztalt litery U na dole to blad. No nie lubie tego. Dla mnie cal sztuka polega na tym zeby tak zrobic panorame, tak ja pozamykac kadrowo, zeby tego nie bylo.
    5,6. Najlepsze z setu zdecydowanie.
    Bardzo ladne kolorystycznie niebo na 1. Mimo, ze kadr niemal centralny to wydaje mi sie uzasadniony biorac poprawke jak ten szczyt tonie w morzu chmur. Przyjemnie sie patrzy.
    Na 6, ktora jest dla mnie naj z setu. Czuc ta gorska przestrzen (ciekaw tez jestem troche szerszego ujecia), niebo i chmury przed gora bardzo ladne sie trafily.
    To 6 najlepiej wyszla jak dla mnie
    Dzięki za komentarz i krytykę.
    Zdjęcia 1-4 faktycznie bez światła choć lubię takie monochromatyczne tematy. U kształtne panoramy też lubię
    Z pary 5-6 to 6 dodałem bardziej jako ciekawostkę bo 5ka mi się zdecydowanie bardziej podoba.
    Ciekawe jest jak różnie czasem na te same kadry reagujemy - w sensie my ludzie hehe.

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Kozice w Tatrach Zachodnich
    By sylwusik2 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 14:29
  2. [ Krajobraz ] Granią Tatr Zachodnich....
    By panchoo77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-10-2009, 07:39
  3. Jeszcze kilka!
    By david in forum Plenery i warsztaty rok 2006 (Zakopane, Mysłakowice, Krzywopłoty)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-09-2007, 00:03
  4. I jeszcze kilka!
    By david in forum Plenery i warsztaty rok 2006 (Zakopane, Mysłakowice, Krzywopłoty)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-09-2006, 16:55
  5. Jeszcze kilka
    By josoko in forum Plenery i warsztaty rok 2006 (Zakopane, Mysłakowice, Krzywopłoty)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-02-2006, 02:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •