Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Jak mówiłem - zamawiałem z Chin, dokładnie ze sklepu Gearbest.
    Btw tydzień po tym jak do mnie dotarło pokazała się nowa, odświeżona wersja.
    Co do wysyłki były 3 opcje - standard - czyli taka zwykła paczka, raczej nie clą, priority line - czyli to co pisałem, szło ok miesiąca, bo droga jest trochę wydłużona (statkiem do Europy, potem z Europy pociągiem lub tirem) i trzecia - expedited, czyli kurier DHL. Tam wszystkie paczki są poddawane odprawie i nie dość że płacisz podstawowe koszty celne to jeszcze doliczają za obsługę (zamawiałem słuchawki są 50 zł z właśnie taką wysyłką i trafiło do nich na odprawę. Dzwoniłem, pytałem - potwierdzili co napisałem).

    W sumie muszę spróbować skalibrować tego swojego mi air'a - mam i1display pro.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Tom01jak się w tym laptopie ma biel? Nie jest za ciepła jak w dellach? Miałeś napewno MBP non retina w życiu w ręce, więc pewnie wiesz o co mi chodzi.. O ile nierówne podświetlenie jakoś zniosę o tyle zależy mi żeby biel i barwy nie były zauważalnie ocieplone/ochłodzone jak to wyglądało do tej pory w dellach czy hp.

    MBP mam własny, więc porównanie bezpośrednie. Biel na Retinie jest praktycznie w punkt CCT 6500K. Na Xiaomi oczywiście niebieska.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #13

    Domyślnie

    Czyli lipa... Trzeba będzie znaleźć kogoś z tym laptopem i sprawdzić czy profilowanie pomaga wystarczająco.
    ;]

  4. #14

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar nettmanek
    Dołączył
    01 2017
    Miasto
    Wolverhampton UK
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fufatek Zobacz posta
    Panowie to jaki tablet polecacie?
    To na pewno miało być w tym temacie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie porozstawiani, że spotyka się ich na każdym kroku.

  6. #16

    Domyślnie

    Jak sie ma reklame w profilu to temat nie jest istotny.

  7. #17

    Domyślnie

    za 4k to kupisz rMBP 15" na pełnym luzie. I to pewnikiem najstarsze będą z 2014r. No ale oczywiście nie będzie to nowe i będzie jeden dysk SSD. Ale będzie wyświetlac to co ma wyświetlac bez zająknięcia.

  8. #18

    Domyślnie

    ja mam mi air 12,5 i uważam że ekran jest bardzo bardzo ok, do podręcznych szybkich robótek sprawdza się doskonale, w porównaniu do np. budżetowych delli to jest niebo a ziemia
    sporo gratów

  9. #19

    Domyślnie

    Trochę mi się plany zmieniły, nie będę w stanie jak narazie kupić osobno rMBP do pracy (też muszę to zrobić bo teraz taszczę ze sobą Eizo z alienware co jest upierdliwe) a alienware zamienić na xiaomi do celów prywatnych dla matrycy, w związku z czym sprzedaję della i kupię rMBP a prywatne rzeczy będą musiały się tymczasowo gnieździć na zewnętrznym przenośnym dysku.

    Do tematu xiaomi wrócę za jakiś czas.
    ;]

  10. #20

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-08-2017, 12:58
  2. [Xiaomi] YI M1 - chińskie m4/3
    By ekajana in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-02-2017, 15:01
  3. Nowy gracz na rynku bezlusterkowców - xiaomi M1
    By sote in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 25-09-2016, 08:36
  4. [ Przyroda ] goscie w "ogrodzie" (slaba jakosc zdjec)
    By repti in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-10-2009, 12:08
  5. Jakość wykonania "tanich" pierścieni
    By jpyt in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 14-04-2009, 20:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •