Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Tak Tak backup sprzed dwóch dni. A atak kilka tygodni wcześniej.

    Mniejsza oto. Powtarzanie to co pisałem. Jak strona jest bez modyfikacji to samemu jeszcze da się ją utrzymać. Brnięcie w szycie na wymiar (a tego chciał w dużej mierze autor wątku) to proszenie się o kłopoty.
    Do wordpressa jest plugin (Duplicator), którym dosłownie trzema kliknięciami robisz backup całej strony w dowolnym monecie. Robię sobie taki backup za każdym razem jak dodaję coś do strony a plik pobieram na dysk. Bez problemu mogę sobie przywrócić stronę nie tylko z przed 2-3 dni ale sprzed kilku lat.

    Jest to tak samo banalne jak wykonanie backupu katalogu LR.

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Rycerz Zobacz posta
    Taka rada. Nie wiem jak to się nazywa, ale warto pamiętać bo niektórzy właściciele stron o tym nie pamiętają.Trzeba dostosować automat ycznie przeglądanie twojej strony do różnych urządzeń. Żeby to można oglądać bez problemu na komputerze i bez problemu na smartfonie. Któraś z twoich stron rozjechał a się na smartfonie.
    Nic nie trzeba dzisiaj każdy porządny szablon ma to z automatu.
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 02-03-2018 o 18:41
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  2. #52

    Domyślnie

    Ale Ty to znasz. Poświęciłeś czas na naukę. Opracowanie tego.
    Backup sobie przywrocisz. Dodasz potem brakujące treści itd. oto poświęcając na to kolejne godziny.

    Lubisz. Nie ma sprawy. Jak ktoś nie czuje tematu to będzie dla niego męczenie.

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Ale Ty to znasz. Poświęciłeś czas na naukę. Opracowanie tego.
    Backup sobie przywrocisz. Dodasz potem brakujące treści itd. oto poświęcając na to kolejne godziny.

    Lubisz. Nie ma sprawy. Jak ktoś nie czuje tematu to będzie dla niego męczenie.
    Człowieku co ty bredzisz?

    Jak obrabiasz zdjęcia w LR czy pracujesz nad grafiką to po każdej większej robocie robisz sobie backup na dysk zewnętrzny. Dokładanie tak samo możesz zrobić ze stroną. Dodajesz nową treść do strony i przed wylogowaniem robisz sobie backup i masz kopię po każdej większej zmianie na stronie. To naprawę takie trudne do ogarnięcia?
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 02-03-2018 o 19:31
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #54

    Domyślnie

    To wytłumacz autorowi watka jak ma sobie wszystko skonfigurować, poinstalowac. Kopie zrobić. Aktualizacje.

    Jasne. pewnie sobie poradzi, ale nie wszystkim sprawia radość poświęcanie na to czasu. Nawet jeżeli dla Ciebie to łatwe i przyjemne.

  5. #55

    Domyślnie

    Ja używam obecnie Big Gallery WP, moim zdaniem bardzo schludny i ciekawie wygląda. Jest kilka sposobów prezentacji zdjęć, od full screena po różne galerie.
    Mogę podesłać link do mojej strony (aktualnie rozbudowuję jeszcze), jesli ktoś jest zainteresowany.

    Dodam jeszcze, że zrobiłem wszystko sam od początku do końca, a nie mam większego doświadczenia w tworzeniu stron. Instalacje zarówno motywów jak i samego wordpressa są dość intuicyjne.

    Edit: A na pytanie autora, ile to kosztowało, nie umiem teraz odpowiedzieć dokładnie, ale zakup tego motyw to było chyba coś około 100zł jeśli się nie mylę.
    Ostatnio edytowane przez barracuda ; 02-03-2018 o 20:32
    pozdrawiam
    Tomek

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barracuda Zobacz posta
    Ja używam obecnie Big Gallery WP, moim zdaniem bardzo schludny i ciekawie wygląda. Jest kilka sposobów prezentacji zdjęć, od full screena po różne galerie.
    Mogę podesłać link do mojej strony (aktualnie rozbudowuję jeszcze), jesli ktoś jest zainteresowany.

    Dodam jeszcze, że zrobiłem wszystko sam od początku do końca, a nie mam większego doświadczenia w tworzeniu stron. Instalacje zarówno motywów jak i samego wordpressa są dość intuicyjne.

    Edit: A na pytanie autora, ile to kosztowało, nie umiem teraz odpowiedzieć dokładnie, ale zakup tego motyw to było chyba coś około 100zł jeśli się nie mylę.
    kupiłem i jak narazie jestem totalnie zagubiony
    niebałdzo widzę opcje które powinny być...

  7. #57

    Domyślnie

    na wordpress trochę się znam, także mogę wam pomóc.

  8. #58

    Domyślnie

    Najlepiej zrobić samemu, kupić domenę (która nie jest droga) plus oczywiście hosting, najlepiej postawić na WordPressie bo jest najłatwiejszy i bardzo intuicyjny. Spokojnie taką stronę z własnym portfolio można łatwo i tanio ogarnąć.

  9. #59

    Domyślnie

    Trochę odgrzebuje temat, czy ktoś z was robił sam stronę w WebWave albo WIX ?? Czy warto korzystać z tych kreatorów ? Chciałbym stworzyć sam stronę, w wordpressa się nie zagłębiałem.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. Dlaczego adapter FT-1 kosztuje tyle ile kosztuje?
    By conio in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-12-2016, 00:29
  2. Fotografia uliczna - zgoda na zrobienie zdjęcia
    By spiritus in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 20-05-2016, 10:13
  3. Zrobienie 10ciu zdjęc przez fotografa
    By jarekciszewski in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-10-2010, 19:12
  4. Prośba o zrobienie zdjęcia
    By Zoidberg in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 05-08-2010, 22:34
  5. zrobienie ulotek - chce ktoś zarobić?
    By tito in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-06-2010, 07:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •