Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
  1. #1

    Domyślnie Ponuro, przygnębiająco, zgrzytliwie.


  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Jest dokładnie jak w tytule. Czyli tytuł dobrany świetnie. Ale czy i foty świetne...?
    Ja tam jednak wole "starego" Kultena.
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dobre fotografie, szczególnie 1-ka.., bardzo ciekawy , starannie skomponowany kadr w świetnej mono klimatycznej kolorystyce. Myślę , że nie każdemu musi odpowiadać ten rodzaj estetyki.., do mnie trafia. Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Miejsce ma potencjał, ale zdjęcia wydają mi się trochę ,,płaskie'' w #1 bym zdalnie błysnął lampą tak by uchwycić trochę tajemniczego światła z wewnątrz.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  5. #5

    Domyślnie

    Ani to nie ponure ani też przygnębiające, ramka wali światłem po oczach... poza tym pierwsze przeostrzone
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  6. #6

    Domyślnie

    Fajne! Jak widzę twierdza Poznań? Masz coś jeszcze stamtąd? Ja W Krk ja też łażę po fortach, ale nie wiem jak je "ugryźć" żeby coś fajnego wyszło. Tzn. fot mam sporo, ale raczej nie nadających się do pokazania, raczej archiwalnych, co już złomiarze ukradli, a czego nie...
    pozdrowienia!
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  7. #7

    Domyślnie

    ramki zupełnie nie potrzebne, ale poza tym lubię takie klimaty. i wyszło wyraźnie a nie doświetlone. czy zdradzisz w czym (nie jak) obrabiales?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Jest dokładnie jak w tytule. Czyli tytuł dobrany świetnie. Ale czy i foty świetne...?
    Ja tam jednak wole "starego" Kultena.
    Pozdrawiam
    podpisuje się pod tym
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  9. #9

    Domyślnie

    Z przyjemnoscia na nie patrze.
    Milosnik negatywow.

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo odwykłem od biegania z aparatem i obróbki krajobrazowej choć niewątpliwie biorąc ponownie do ręki miałem wyraźnie zarysowaną wizję tego, co chciałem Wam pokazać. "Niedobór" światła był ściśle zamierzony. Przyznam się jednak, że wątpliwości pojawiły się z chwilą ostrzenia z racji zmiany sprzętu, który jednak daje inne obrazki i inaczej zareagował na mój dotychczasowy sposób ostrzenia. Ramkę dałem z przyzwyczajenia choć i tu pojawiły się wątpliwości czy aby nie przytłacza zanadto.

    Jakoś też nie wydaje mi się by "stary" Kulten miał powrócić. Wtedy miałem i inny wiek i odmienne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.

    Cytat Zamieszczone przez ck_dezerter Zobacz posta
    Fajne! Jak widzę twierdza Poznań? Masz coś jeszcze stamtąd? Ja W Krk ja też łażę po fortach, ale nie wiem jak je "ugryźć" żeby coś fajnego wyszło. Tzn. fot mam sporo, ale raczej nie nadających się do pokazania, raczej archiwalnych, co już złomiarze ukradli, a czego nie...
    pozdrowienia!
    Dokładnie tak. Plan jest na totalna eksplorację co ciekawszych miejsc związanych z fortecznymi obiektami, których chyba tu jeszcze nie widziałem. To był próbny wypad i taki pstrykany z ręki więc tylko te 2 kadry uznałem za warte pokazania. Ale rozumiem Twoje wątpliwości ponieważ gdy znalazłem się na miejscu to bardzo zwątpiłem jak to uchwycić. Jedynie co mnie ucieszyło to brak pobazgranych sprayem ścian.

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    ramki zupełnie nie potrzebne, ale poza tym lubię takie klimaty. i wyszło wyraźnie a nie doświetlone. czy zdradzisz w czym (nie jak) obrabiales?
    Wołałem w PSie i mimo wszystko napiszę jak, tzn. poprawa WB, do tego lekka zabawa kolorami i przycięte w kwadrat. Kiedyś spędzałem godziny nad jednym zdjęciem walcząc o każdy detal i kombinując z różnymi wariacjami .

    Tak czy owak dziękuję.

    To teraz bez ramek i zupełnie bez ostrzenia:


    1


    2


Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Gdynia na ponuro
    By conik in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 00:12
  2. [ Krajobraz ] Ponuro....
    By borregaard in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 20-05-2010, 13:40
  3. [ Krajobraz ] Smutno i ponuro
    By jacekz40 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-03-2010, 22:13
  4. [ Reportaż ] szaroburo i ponuro ...
    By Psychotrop in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-06-2009, 15:58
  5. [ Architektura ] Ponuro B&W
    By autograf in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-10-2008, 10:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •