Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54
  1. #31
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Kup w normalnym sklepie bez zbędnych dodatków.

  2. #32

    Domyślnie

    Statyw, teoretycznie największy plus tego zestawu jest śmieciowy, będzie tylko frustrował bądź zagracał. Musisz sprawdzić, czy to aparat z oficjalnej dystrybucji Nikona, gwarancja powinna być niezależnie od f vat. Mnie ta firma wygląda podejrzane, zresztą piszą "gwarancja sklepu" czyli raczej żadna.

  3. #33

    Domyślnie

    nie bardzo wiem jaka jest różnica miedzy AF-P 18-55 VR i AF-P 18-55 VR II ? pozdrawiam

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawelns Zobacz posta
    nie bardzo wiem jaka jest różnica miedzy AF-P 18-55 VR i AF-P 18-55 VR II ? pozdrawiam
    VR II nie ma przełączników i ładnie się obiektyw chowa z blokadą (taki guziczek). Bierz II.

    Celuj w sklepy sprawdzone (nie robię jakiejś reklamy, tylko wymieniam): fotoplus , cyfrowe, abfoto, fotojoker, x-kom, nawet taki saturn, czy MM etc. W razie czego wiesz przy najmniej kogo naciskać.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  5. #35
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie mylcie modeli AF-S z AF-P bo aktualnie są tylko dwa najnowsze 18-55 AF-P w wersji z VR i bez VR, a poprzednie modele AF-S VRII był najnowszy i bardzo udany.

  6. #36

    Domyślnie

    Właśnie te aukcje z allegro trochę podejrzane wezmę ten zestaw z euro https://www.euro.com.pl/lustrzanki/n...arta-8gb.bhtml

  7. #37
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Albo 100zł taniej i sam sobie kupisz karte https://www.e-fotojoker.pl/nikon-d53...--80046572-007
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 24-02-2018 o 19:12

  8. #38

    Domyślnie

    Dzięki za rady aparat (nikon 5300+kit) spełnia swoje zadania, jestem zadowolony z zakupu. Myślałem, że będę musiał jakoś rozbudować "studio", ale dwie parasolki z żarówkami 85W, tło fotograficzne, dają radę. Zastanawiam się jeszcze tylko nad filtrem polaryzacyjnym robiąc zdjęcia torebek lakierowanych mam dużo odbić światła czy taki filtr wystarczy aby pozbyć się tego efektu? Czy filtry nikona są dobrej jakości czy szukać czegoś innej firmy ?

  9. #39

    Domyślnie

    Jak znajdziesz filtr polaryzacyjny Nikona to się pochwal, gdzie i za ile można takie coś kupić
    Średnia półka filtrów, powinny wystarczyć, to Marumi, Hoya. Z tanią chińszczyzną może być różnie.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Jak znajdziesz filtr polaryzacyjny Nikona to się pochwal, gdzie i za ile można takie coś kupić
    Gdzie? Na store.nikon.pl
    Za ile? Za dużo. 1 2

    I na cyfrowe.pl
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Domowe mini-studio
    By oliwiadro in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 24-11-2014, 14:56
  2. Mini studio w domu.
    By strazak23 in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-01-2014, 21:19
  3. mini studio
    By krupcia22 in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 02-03-2009, 10:42
  4. amatorskie mini studio
    By maciekjak in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-01-2008, 13:33
  5. Mini studio
    By romejo in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 30-03-2005, 20:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •